Autor Zpráva
pyty
Profil
nastala vianocna zmena diskusie ?
myslim podrhnuti odkazov a favicon.
favicon je super, ale do podtrhnutie odkazov sa mne osobne velmi nepaci.
CO vy na to ??
PS: VESELE VAINOCE
thingwath
Profil *
Woher ist diese favicone? Nejak ji nevidim :-( Ach jo.
llook
Profil
Nebýt tohoto příspěvku, ani bych si toho nevšiml, až teď po reloadu. Ale jsem pro podtrhnuté odkazy.
thingwath
Profil *
Tak uz jo. Mam urcite hezci :-) (trosku jsem pil, nevsimejte si me moc :-))
llook
Profil
thingwath
Je na klasické adrese /favicon.ico a je to další variace na klávesu "á".
thingwath
Profil *
Vidim, vidim. Takze jedna z poslednich stranek kterou znam a nemela faviconu uz ji ma. Seznam se tenci :-)
Hanz
Profil
To podtržení se mi nelíbí ani trochu. Jo a je dobře že už sem někdo dal tu favicon protože, když jsem na tyhle stránky přišel třeba ze Seznamu, tak se mi ukazovala jejich ikona na těhle stránkách.
Kráťa
Profil
Sám sice na stránkách podtržené odkazy nemám, ale už dlouho o tom uvažuji. Ono je u těch podtržených vidět na první pohled, že to jsou odkazy, u nepodtržených až při přejetí cursorem. Někomu, kdo se na webu pohybuje je třeba jasné, co je odkaz (nebo by mohl být), když má text jen jinou barvu, ale začátečníkům to podtržení jistě usnadní navigaci.
pyty
Profil
[img]http://diskuse.jakpsatweb.cz/favicon.ico[/img]
to len pre istotu, keby este nahodou niekto pil
Yuhů
Profil
podtržení odkazů jsem zapnul včera před odchodem na nákup dárků.

Taky se mi to moc nelíbí, ale myslím, že je to tak správně.

Samozřejmě to podtržení můžeme zase zrušit. Chtěl bych hlavně mít podtržené odkazy uvnitř příspěvků, tam to považuji za důležité. Pokud byste si někdo chtěl pohrát se stylem, tak by se to asi dalo kontextově vytvořit.

Favicon už tu byla dlouho.

Osobně vůbec nejsem s podobou tohoto fóra spokojený. Je málo přehledné a je na tom špatně s použitelností. Když jsem vybíral BB aplikaci, tak jsem hlavně chtěl něco jednoduchého. MiniBB, i když je špatná, z toho vyšla vítězně jako nejlepší, ostatní byly složité, překombinované a prostě horší. Už dlouho se chystám na to, že to trochu předělám (čert ví třeba, proč je design v tabulkách), ale nemám na to čas.
izsak
Profil
Podčiarknuté odkazu sú fajn, ale mohli by sa meniť na :hover a :focus.
Lukaas
Profil *
Ty odkazy jsou jak chytrá horákyně. Pokud jsem přijdu naťukáním adresy do prohlížeče, je vše NEpodtržené až do doby, kdy si jakoukoliv stránku reloadnu - předtím se podrtrhává na hover.

Po reloadu už hover nic nedělá.

Proč je to podtržené až po reloadu (MSIE, Firefox)?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0