« 1 2 »
Autor Zpráva
Polaroid
Profil
Zdravím všechny webdesignery a webdesignerky,
v Praze se nám udělalo krásně, a tak bych si - ačkoliv rozhodně nejsem aktivním členem diskuze - dovolil znovu otevřít otázku nějakého toho menšího srazu. Co vy na to?
Gekon
Profil
No, možná by to něco takového chtělo... měl bych i místo..
Mistr
Profil
Polaroid
Také mě to již napadlo.
Mistr
Profil
Gekon
měl bych i místo..
Povídej...
Polaroid
Profil
Mno nic, zdá se, že se nikomu dalšímu žádný sraz dělat nechce. Myslel jsem teda, že bude větší zájem...
llook
Profil
Co je lidi? To nikdo nechcete kalit?

Já bych navrhoval 20. května, protože to je sobota a protože většina zaměstnaných bere desátého nebo patnáctého (takže málokdo má dvacátého "týden před výplatou").
PerToon
Profil
V souvislosti s tímhle mám dotaz - žije ještě Yuhů?
llook
Profil
PerToon Včera ještě Yuhů žil (poslední příspěvek má včera odpoledne).
PerToon
Profil
A nešlo by konečně zařídit Yuhůový sraz? Na ten posledně původně měl přijít, pak mu to nevyšlo. Co se mu takhle přizpůsobit, kdyby měl zájem se srazit?
Mistr
Profil
PerToon
V souvislosti s tímhle mám dotaz - žije ještě Yuhů?
Jojo, žije - včera jsem se s ním v práci bavil.
Mistr
Profil
PerToon
Dobrá, to bych se ho mohl optat na ten sraz.

Každopádně by se ale nějaký hodil, ne?
PerToon
Profil
No tak to každopádně hodil. Takže se ho kdyžtak optej =) Myslím že by leckdo uvítal možnost pokecat s Yuhůem. A taky by to přidalo srazu na váze.
*Čvachta*
Profil *
Já bych si ho moc přál vidět osobně :)
Yuhů
Profil
Znáte hospodu na Cibulce v Praze v Košířích? Je to typickej pražskej pajzl se zahrádkou. Jsem pro to tam zajít někdy v pondělí večer. Pondělí, protože to jsou hospody prázdné. Večer, protože přes den pracuju. (O víkendech spím, sorry.) Košíře, protože tudy jezdím domů.

Když vymyslíte, které pondělí to bude, tak bych se tam mohl v půl sedmé večer na hoďku stavit. Na nějaké delší kalení mě ovšem neužije. Můžeme to ovšem udělat vícekrát.

Jestli někdo znáte nějakou lepší hospodu někde poblíž Košíř nebo v Řepích se zahrádkou, tak dejte vědět.
PerToon
Profil
Yuhů- Jsem všemi deseti pro. Časem se přizpůsobím (pondělky můžu) a místem taky (nemám námitky proti ničemu) Ale nebudu tady vyhlašovat termín, na to se necítím kompetentní. Takže navrhuji aby se vyjádřili ostatní!
llook
Profil
Na Cibulce jsem nikdy nebyl (já se spíš pohybuju tak nějak kolem anděla), ale zní to dobře. Tohle pondělí bych na chvilku i mohl (ale abych před devátou vypad - jestli je to tam někde poblíž Plzeňský, jinak dřív), příští ale nemůžu.
Pachollini
Profil
Já bych se rád stavil. Co takhle 22. 5. ?
Polaroid
Profil
Já bych se také stavil, 22.5 zní rozumně.

Ačkoliv bych byl mnohem raději, kdyby se sraz konal někdy v pátek a někde blíže k centru. Pátek, protože následující den nemusím do školy a centrum, protože přecijenom Košíře jsou pro mě z Jižního města opravdu daleko. Ale klidně se podřídím většině.
thingwath
Profil
Samý pražácký akce, až hanba :-) 22.5. mám nějaké vyřizování v Písku, navíc.
Yuhů
Profil
ok, já budu 22.5 v půl sedmý na Cibulce na zahrádce
Mistr
Profil
http://katalog.seznam.cz/33/17/40.html

Abych si taky přihřál svou "polívčičku", viď, Yuhů? :o)))
*Čvachta*
Profil *
Tak tedy: 22.05.2006 v 18:30

Asi dorazím...
*Čvachta*
Profil *
Jen tak ze zajímavosti.. objevíte se někdo?
PerToon
Profil
Jo.
Yuhů
Profil
jo. Mé současné přestrojení vypadá takto: tmavá košile s krátkým rukávem, umělý vous (knír, bradka), ostříhaný na velmi krátko, umělá pleš, věk kolem třiceti
avaranger
Profil
Ja nedorazim (stejne nevite, kdo sem ;) ), protoze sem si to rpecet az ted :'( Priste najakou reklamu !
Railbot
Profil
Taky bych to pro priste vyvesil nekam...kde to bude vic videt. Skoda, snad priste.
WanTo
Profil
18:30 fuč, koukám že jsem to nestihl.
Mistr
Profil
Jak probíhá sraz?

Já jsem se těšil, že se mezi vámi ukáži, a místo toho kulhám po bytě s ovázanou levou nožičkou, na níž se mi udělal hodně velký a hodně ošklivý puchýř (veliký asi jako (kovová) padesátikoruna), takže jsem dneska byl u doktora, ten mi ho otevřel, nohu pak zafačoval a naordinoval klid.

Je to pech. Škoda, snad to vyjde příště.

Každopádně se na srazu mějte pěkně a užijte si to!
PerToon
Profil
Nuže, srazili jsem se já, Yuhů, Pachollini, *Čvachta*, Petra a Polaroid.
Akce byla zdařilá.
V době relativně blízké by mohla být v obdobném stylu zopakována, varujeme předem.
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0