« 1 2 »
Autor Zpráva
YoSarin
Profil
Co takhle založit každoměsíční soutěž o "Nejvtipnější vlákno diskuze jakpsatweb.cz"?
Pro tenhle měsíc bych nominoval třeba
Moj blog - martin.sudolsky.com

Vítěz by nic nedostal, ale alespoň by mohl žít s pocitem, že přeci jen k něčemu to "jeho" vlákno bylo. :-)
tiso
Profil
Súhlasím, ak by som nemal prirodzený odpor k písaniu smailíkov v diskusných príspevkoch, tak by to vlákno bolo ešte veselšie.
habendorf
Profil
Něco jako Oskár vtipkár?

"A to bol ozajstný hektofór! Stokorunačka putuje k pánu Sekerášovi do Čiernej pro Čope."

Kdo nechápe, nechť si z toho nic nedělá.
habendorf
Profil
Taky kandidát: http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=17&topic=4 6205

sorry Venco, ale je to tak :o)
Railbot
Profil
Tak nevím jestli se bude jedna o "nejvtipnější" nebo spíš "nejtragičtější" vlákna...
YoSarin
Profil
Taky dobré:
Exkluzivní doprovod
Linux
Profil *
Taky docela vtipné http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=10&topic=1 1358&page=0
nightfish
Profil
Linux
co konkrétně? přece jenom číst 14 stránek se mi zrovna nechce...
Joker
Profil
Hodnocení "této stránky" mě taky pobavilo
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=2&topic=46 380
Mistr
Profil
A co kolega Kocour a jeho téma?
YoSarin
Profil
Mistr
tak to souhlas :D
YoSarin
Profil
!!!!---<POZOR>---!!!!
Blíží se uzávěrka pro tenhle měsíc - všechna témata nominovaná po 13.4.2007 budou spadat do soutěže dalšího měsíce.
Vítěz ode mne dostane čokoládu (jako fakt ;) ) a nejspíš ho vyberu já sám (je to moje čokoláda, ne? ;) )

P.s.: Pardon za ty interpunkční orgie... ;)
Mistr
Profil
Vítěz ode mne dostane čokoládu
A skoro bych si troufnul tipovat, že vítězem bude autor prvního příspěvku tohoto tématu... :-)) Je to přeci jeho čokoláda..., ne? :-)
YoSarin
Profil
Jsem četný a neúplatný. ;)
A čokoláda není pro toho, kdo "postnul" nejvtipnější vlákno, ale pro toho kdo to vlákno založil ;)
Railbot
Profil
Asi začnu dělat border...ehm, bordel (no dobře, tak větší než do teď), abych dostal čokoládu. Jen předem upozorňuju, že oříškové nejim a uznávam čokoládou jen tabulky větších rozměrů. Díky. :)))
Plaváček
Profil
Railbot

Ale fuj, tabulky už jsou přežitek.
Railbot
Profil
Plaváček
:)))
tiso
Profil
1. Výpis uživatelů online
2. ako PHP ???
3. podmienka jedna
YoSarin
Profil
Tak, cestou ze školy jsem nelenil a koupil cenu pro vítěze (radši dvě - to kdyby se cestou stala nějaká "nehoda" (a taky že jo)) - bude to slaďoušká Milka - Alpine Milk (z Alberta) o úžasné gramáži 100g (Je mi líto Railbote, ale stejně nemáš žádné želízko v ohni tak co ;) ).
Navíc jsem podnikl impulzivní akci a pořídil jsem i cenu pro "nominátora" - tedy pro toho kdo vítězné vlákno nominoval. Cenou je opět čokoláda, ale jelikož se jedná povětšinou o webdyzajnéry, kteří jsou šikovní, tak tentokrát tato čokoláda patří do druhu "udělej si sám" (prostě dostanete cukrářskou bílou polevu).

Úplatky mi posílejte na účet č. 1261642073/0800, jako variabilní symbol uveďte prvních pět číslic (číslice je to co v css stylech píšete mezi width: a (px|em|%|ex|pt|...);) z MD5 hashe své přezdívky zde v diskuzi ;)
Petr Tichý
Profil
Za dobrotu na žebrotu :o)
Railbot
Profil
Petr Tichý
To už tu nominoval Mistr.
Petr Tichý
Profil
Oh sorry. Ale jsem rád, že nejsem sám, kdo se tomu směje.
Mistr
Profil
Petr Tichý
Ale dostáváme tam od Kocoura kapky, co?
tiso
Profil
čerstvá novinka: http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=3&topic=48 103
Petr Tichý
Profil
Mistr
To teda. :o) Zasloužil by vykastrovat.

tiso
Je jen otázkou času, kdy se objeví podobné. Třeba: "Prosím pomocte potrebuju zrusit stranku google.com pac se mi ubec nelibi."
Mistr
Profil
A co toto vlákno? Jenže ono nesplňuje základní myšlenku soutěže: Nejvtipnější vlákno diskuze jakpsatweb.cz
YoSarin
Profil
Mistr
Právě jsem to četl - asi bych mu taky neříkal "nejvtipnější", ale obsah webu jsem raději moc nezkoumal, tak nemůžu soudit. :)
Petr Tichý
Profil
Mistr
Ano. Nesplňuje.
souki
Profil
Odpadkové koše
čtěte od Alice.... cca půlka :o)
venca163
Profil
souki
škoda, zrovna jsem to chtěl nominovat ='(
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0