Autor Zpráva
Měsíček
Profil
Měl bych menší dotaz : nebylo by možné zabránit používání přezdívek typu : anonym, spr.slova atd.. ? Myslím, že by nebyl problém, udělat pár řádek Javascriptu, či PHP. Je to jen můj návrh.

— moderátor: Já bych zase rád zabránil používání hloupých názvů vláken typu „Menší dotaz“. —
Greld
Profil
myslím, že přezdívek, které by se ti nelíbili je asi Hodně... a bylo by Hodně pracné všechny výjmenovat...
Str4wberry
Profil
Odpovídám Měsíčkovi:
„přezdívek typu : anonym“
To je snad jedno, ne? Někdo je Anonym, někdo je Měsíček, někdo je Pepa Novák.

Horší je to se jmény jako „Webmaster“ atp. Tento návrh se mi zdá jako zbytečně omezující — to můj názor.
___
„přezdívek typu : spr.slova“
Můžeš mi ukázat kde — docela by mě to zajímalo.
Měsíček
Profil
myslel jsem to tak, že takový "Anonym" si může dělat lépe řečeno co chce (sice bude smazán, při nejlepší volbě) .. jinak jde o to, co bereš za sprosté slovo, ale bylo jich tu dost .. nejsem tu více jak půl roku a zaregistroval jsem dvě a diskuse funguje daleko déle ...
Gekon
Profil
Měsíček
Já tu jsem přes dva roky a sprosté slovo v přezdívce jsem zaznamenal asi jednou.

jde o to, co bereš za sprosté slovo
Takže nejspíš bereš jako sprosté slovo i tohle, viď?
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=1&topic=62 276
Manq
Profil
Gekon
Ta přezdívka je minimálně provokující. To snad uznáš.
Str4wberry
Profil
Já tedy vím v podstatě jen o registrovaném pitomci.

___
Odpovídám Manqovi:
„Ta přezdívka je minimálně provokující. To snad uznáš.“
A co přezdívka Měsíček? :–)
Manq
Profil
Str4wberry
Když se řekne Klitoris, co tě napadne? Sic už je po desáté, ale přesto to neřekne.
Když se řekne Měsíček, napadne mě zprvu něco takového. :o)
koudi
Profil
Když se řekne Klitoris, co tě napadne? Sic už je po desáté, ale přesto to neřekne.
Klitoris je poměrně běžně užívaná zkratka pro "Komise pro Legalizaci Integrace Teroristických Organismů a jejich RehabilitacI ve Společnosti", čili nic sprostého ;)
Manq
Profil
koudi
Mno. Budiž :-).
Bubák
Profil
Na odborném latinském pojmenování něčeho, co má každá žena, není nic sprostého. To ale nemění nic na tom, že pojmenování intimních míst se jako přezdívka přinejmenším nehodí.
Str4wberry
Profil
Ještě bych doplnil odkaz na již řešené. Trochu je to úděl „O této diskusi“, že se tam tolik věcí řeší opakovaně.
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=18&topic=4 4247
Měsíček
Profil
Klitoris je poměrně běžně užívaná zkratka pro "Komise pro Legalizaci Integrace Teroristických Organismů a jejich RehabilitacI ve Společnosti", čili nic sprostého ;)

:-)) Pravda

— moderátor: Já bych zase rád zabránil používání hloupých názvů vláken typu „Menší dotaz“. —

Taktéž pravda omlouvám se

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0