« 1 2 »
Autor Zpráva
Dranel
Profil
Tuším, že je hledaná fráze odeslaná POSTem. Co takhle to změnit na GET, abychom mohli odkazovat rovnou na stránky s výsledky hledání?
vertigo4
Profil
ano, souhlasím, to by snad neměl být problém...
DoubleThink
Profil *
A napadlo vás, že je to děláno POSTem právě proto, aby na výsledky nikdo neodkazoval?
Měsíček
Profil
"A napadlo vás, že je to děláno POSTem právě proto, aby na výsledky nikdo neodkazoval?"

Samozřejmě napadlo, ale rád bych věděl proč se tak usilovně chce, aby se na výsledky nemohlo odkazovat?
Alphard
Profil
Měsíček
co třeba výkonnostní problémy?
Měsíček
Profil
Nevím v jaké míře by to mohlo ovlivnit rychlost a výkon, ale myslím, že za zkoušku to stojí.
DoubleThink
Profil *
Nestojí.
Že vyhledávání přetěžuje databázi víme, to nemusíme zkoušet. Proč, to víme taky (LIKE-OR-LIKE-OR-LIKE-OR-LIKE místo MATCH-AGAINST). Yuhů naopak uvažuje, že ho úplně nahradíme googím vyhledávačem.

Návrh se zamítá.
vertigo4
Profil
DoubleThink
to bude možná lepší... aspoň budeme moci odkazovat :)
DoubleThink
Profil *
aspoň budeme moci odkazovat :)
Což můžete už teď.
vertigo4
Profil
DoubleThink
to můžem, ale bude to pohodlnější ;-)
souki
Profil
DoubleThink
Googlí bude určitě lepší. zaindexováno je to tu pefektně a výsledky budou určitě relevantnější
curdto
Profil
Mám jen takovou malou připomínku, kterou nikdo nemusíte brát vážně. Když tady v diskusi někdo položí dotaz, jaké fórum je lepší, tak mu je ve většině případů odpovězeno ,,Určitě vlastní". Tak proč tady taky neběží vlastní diskuse? Mohla by mít menší zátěž na server, a myslím že by to pro moderátory z diskuse a hlavně Yuhůa (nevím jak se to píše, sry) nemohl být problém.
souki
Profil
curdto
Už se to tu řešilo. Zkrátka není čas :) Udělat si malé fórum je brnkačka. Ale fórum na které používá každou minutu obrovské množství lidí už taková sranda není.
Str4wberry
Profil
Mluvíme všichni o vyhledávání v této diskusi? Protože odkazovat na jeho výsledky lze.
Měsíček
Profil
Mysleli jsme výsledky vyhledávání (ne ten konečný, který je vlastně jen topic nebo příspěvek s kotvou). Aspoň doufám :)
Chamurappi
Profil
Reaguji na DoubleThinka:
Zdejší vyhledávání celkem často používám. Buď pomocí něj hledám, kdo kde volá moderátora, nebo příspěvky podle jména autora. Google toto nenahradí, proto bych se přimlouval za nerušení stávající funkčnosti. Stačilo by ji jen schovat, ne? Kdo by znal odkaz, ten by se tam dostal, ostatním by sloužil Google.
Dranel
Profil
Mě také zdejší vyhledávání vyhovuje, ale jak říkám - odkazovat začátečníky rovnou na výsledky hledání by byl luxus. Teď to nejde.
Str4wberry
Profil
Odpovídám Měsíčkovi:
Já měl namysli seznam, který je na níže uvedeném obrázku — na tento (seznam) odkázat lze:

Měsíček
Profil
Tak to je pro mne novinka jak mohu tedy odkázat když ne pomocí URL? (zůstane kdykoli jen index.php?).
Jan Tvrdík
Profil
Odkázat na výsledky hledání lze třeba takto:
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=search&searchFor=wysiwyg &days=365&searchWhere=0&searchHow=0
nebo
http://www.google.com/search?q=wysiwyg+site:diskuse.jakpsatweb.cz
Dranel
Profil
Jan Tvrdík
Tak dík, už to umím... :)
Ale myslím, že by bylo lepší, kdyby se to automaticky oběvilo v URL...
DoubleThink
Profil *
Odkázat na výsledky hledání lze třeba takto:
Pravda, minibb nerozlišuje get a post proměnné.
Píšu si: Zablokovat GET u vyhledávání.
Chamurappi
Profil
Reaguji na DoubleThinka:
Tak si to buď zase škrtni, nebo sem doprogramuj jiný způsob přivolávání moderátorů :-)
souki
Profil
Chamurappi
Taky si můžeme udělat skriptík, který přes curl převede get na post :)
WertriK
Profil
Měl bych dotaz ohledně vyhledávání, ale ne ohledně odkazování.
Docela bych uvítal možnost vybrat si v jaké kategorii se má hledat. Takhle mi to vyblije komrdesát výsledků ze sekce kterou zrovna nepotřebuji.
Str4wberry
Profil
WertriKu, jelikož Yuhů uvažuje o nahrazení současného vyhledávání za vyhledávání Googlem, asi se toho nedočkáš. :–)
Dranel
Profil
Bylo by lepší, kdyby o tom Yuhů opravdu jen uvažoval. S Géčkem vůbec nesouhlasím.
vertigo4
Profil
jsem pro Google: rychlejší, spolehlivější, odkazovávatelnější...
Mistr
Profil
Až se Yuhů vrátí z Turecka, vyjádří se k problematice.
Dranel
Profil
Už se vrátil?
« 1 2 »

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0