Autor Zpráva
Marianek
Profil
jde nejak smazat uz vytvorene tema? nebo to moderator jen zamce?
nightfish
Profil
napiš do http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=18&topic=6 6695
Str4wberry
Profil
Reakce na Marianka:
de nejak smazat uz vytvorene tema?
Pokud nejsi moderátor, téma (byť své) smazat nemůžeš.

Chceš-li nějaké téma smazat, napiš si do tohoto vlákna.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Marianka:
nebo to moderator jen zamce?
Zamknout si můžeš sám, u svých vláken bys měl někde dole vidět odkaz „Zamknout téma“.

Reaguji na Str4wberryho:
Chceš-li nějaké téma smazat, napiš si do tohoto vlákna.
Nevidím souvislost s žádostí od bloda.
Str4wberry
Profil
Chamurappi, nepřijde mně špatné mít na takovéto žádosti vyhrazené jedno vlákno. Tobě ano?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Str4wberryho:
Dělení diskuse na vlákna usnadňuje orientaci. Když se v jednom vlákně řeší deset různých věcí, dá víc práce se v tom vyznat (najít začátky a souvislosti). Žádosti o smazání se v tomto nijak neliší od ostatních problémů a dotazů. U odborných vláken apelujeme na diskutéry, ať si zakládají na nesouvisející dotazy nová vlákna, tak proč bychom u mazacích vláken měli aktivně prosazovat přesně opačný postup? Komu se bude chtít číst ono „mazací“ vlákno, až bude pětistránkové?

Jak už jsem psal vedle, shluk mnoha žádostí o smazání inspiruje k psaní dalších. Většinou zcela zbytečně.
Str4wberry
Profil
Dobrá. Takže bychom tu měli místo jednoho pětistránkového vlákna deset vláken „jak smazat téma“. To mi nepřijde jako dobré řešení. Navrhoval bych tedy provedené i zamítnuté žádosti mazat, co Ty na to?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Str4wberryho:
Souhlasím. Objeví-li se žádost, šoupneme ji k ledu, počkáme na názor více moderátorských hlav (ne jako tady, žádný spěch), rozhodneme a žádost smažeme.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0