Autor Zpráva
peta
Profil
Chamurapi a Dero jsou zrejme jedna osoba nebo jiste konkretni osoby, ktere znam z forum.builder.cz . Nevim, co proti mne maji, a nevim, proc mi mazou cele nebo casti prispevku. casto diky tomu dojde pak k nedorozumneni nebo neopraveni chyb, ktere muzou zmusobit dalsi chyby, na ktere se tazatel pta.
Uz mne to nebavi, jak se do mne navazeji a pritom jejich prispevky jsou casto stejne.

Ano, nektere pasaze lze z mych zprav vynechat, ale oni zrovna smazou dost podstatne veci. Nebo smazou prispevek tak, ze pak reakce lidi na muj nedavaji smysl s tematem (protoze casto lidi nenapisi, na koho reaguji).

Mam tam uvedeny kontakty, presto tyto veci resi naprosto nemoderatorsky na foru. Z cehoz jasne vyplyva, ze jde o neco osobni. Nepochopim, jak se k tomu vubec dostali.
Gekon
Profil
Já si myslím, že Dero = Chamurappi = DoubleThink = peta

Co že jsi to vlastně chtěl říct? Nějak jsem ti nerozuměl.
Joker
Profil
peta
Možná to bude souviset s tímhle.

Jinak sice je neznám osobně, ale Chamurappi a Dero na 99% nejsou jedna osoba.
Tomasds
Profil
peta
Ano, je to nehoráznost, co si dovolují. Já na tvém místě bych jim vynadal a přestal sem chodit. Co je moc, to je moc.
Dero
Profil
peta

Nepamatuju si, kdy naposledy jsem ti smazal nebo upravil jakýkoliv příspěvek. Už to bude pár měsíců. Uveď příklady.

Na fóru builderu nepůsobím, s Chamurappim jsem jednou obědval a oba jsme se shodli, že nejsme totožná osoba.

Opravuji tvé výroky proto:

1/ že jsou nepřesné,
2/ že problematice nerozumíš,
3/ že máš problémy racionálně a kriticky přemýšlet.

Nedělám to z důvodu, že bych se o tebe konkrétně jakkoliv zajímal. Dělám to, abych bránil úroveň diskuse. A všimni si, že to tady dělá spousta lidí. Z toho mi logicky vyplývá, že chyba je v tobě, ne ve všech okolo.
Railbot
Profil
Chamurappi a Dero na 99% nejsou jedna osoba
Já je viděl. Byl jsem při tom. Jsou to dvě, docela dost rozdílné, osoby.

Se zbytkem rovnice bych souhlasil až na detail, že peta = robot.
DoubleThink
Profil *
peta
Tvá aktivita je omezována většinou proto, že kombinuješ relevantní informace s naprostými bláboly. A to je ta nejnebezpečnější kombinace. Rychlý zásah je pak nezbytný - výrazně šetří čas ostatních diskutujících.

presto tyto veci resi naprosto nemoderatorsky na foru
Moderátoři jsou tu od toho aby zasahovali do diskuze.

Nepochopim, jak se k tomu vubec dostali.
Není nezbytně nutné, abys tohle chápal.
tiso
Profil
peta - myslím, že Dero to perfektne vystihol.
Bubák
Profil
Tvá aktivita je omezována většinou proto, že kombinuješ relevantní informace s naprostými bláboly. A to je ta nejnebezpečnější kombinace. Rychlý zásah je pak nezbytný - výrazně šetří čas ostatních diskutujících.
Aha, tak proto nebyly vymazány bláboly z tohoto vlákna:
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=8&topic=79 979
Chybí relevantní informace a proto to není tak nebezpečné.
peta
Profil
Bubák
Nechapu, co tam vidis za blaboly?

V prvni rade jsem zadal odkaz na jeho kod. Do ted jsem se nedockal. V tom pripade lze problem jen a jen hadat.
Muze byt zpusoben
- chybnym pozicovanim, stacilo by nastavit spravne position a z-index
- pak je tu moznost kombinace float s position nebo necim, co dela problem
- dalsi moznost je tu margin tabulky, ktery zpusobi kolem tabulky fiktivni pruhlednost
- potom je moznost, ze najizdi mysi na select, ktery v IE6 nejde obvykle prekryt
atd...
Malo informaci. Ani jen prohlizec nevim, jaky ma. Jak uz jsem tam napsal, udelal jsem si priklad s tabulkou a mne vsechno funguje.
A ted mi rekni ty, jak mam asi najit chybu u nej?
A kdyz si pan chytry, proc jsi mu neporadil neco lepsiho do ted? Ono je snadne odkazat, podivejte se na ty blaboly. Ale tez bych ocekaval, ze tam pridas ty ten rozumny prispevek. Takto neni mozne srovnavat tve dobre rady s mymi blaboly. Me blaboly tam aspon jsou, par tipu, tve dobre rady neexistuji, ze bys zadnou nemel? Jestli to nesouvisi nahodou s inteligenci, kdyz te nic nenapadlo.
Bubák
Profil
V prvni rade jsem zadal odkaz na jeho kod.
Kód vyl uveden hned v prvém příspěvku. Pravda, v ukázce chyběl obsah tabulky, ale ten si každý, kdo trochu rozumí HTML, dokáže doplnit sám.

Muze byt zpusoben
- chybnym pozicovanim, stacilo by nastavit spravne position a z-index
Ne

- pak je tu moznost kombinace float s position nebo necim, co dela problem
Není

- dalsi moznost je tu margin tabulky, ktery zpusobi kolem tabulky fiktivni pruhlednost
Ne

- potom je moznost, ze najizdi mysi na select, ktery v IE6 nejde obvykle prekryt
Ne

atd...
A ne!!!

Malo informaci.
Informací bylo dostatek.

Ani jen prohlizec nevim, jaky ma.
Všechny se prohlížeče se chovají stejně.

A ted mi rekni ty, jak mam asi najit chybu u nej?
Nebyla to chyba, jde o standardní chování. Chovají se tak všechny elementy, třeba i neutrální SPAN.
Stačilo vyzkoušet, nejlépe na stránce bez floatů ;-)

A kdyz si pan chytry, proc jsi mu neporadil neco lepsiho do ted?
Neznal jsem řešení, proto jsem mlčel.

Me blaboly tam aspon jsou, par tipu, tve dobre rady neexistuji, ze bys zadnou nemel?
Je lepší napsat bláboly, nebo mlčet?

Jestli to nesouvisi nahodou s inteligenci, kdyz te nic nenapadlo.
Pravděpodobně ano, když mě nenapadla žádná blbost. Ale napadlo mě příklad si vyzkoušet, v různých prohlížečích a s různými elementy.
Mastodont
Profil
Souhlas s Derem a DoubleThinkem. Osobně jsem už dávno zjistil, že petovy příspěvky jsou často zcela mimo, takže ho při čtení přeskakuji.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Dera:
oba jsme se shodli, že nejsme totožná osoba
Mluv jen za sebe, já si na nic takového nepamatuji.


Reaguji na petu:
Potvrzuji, že jsem jedna osoba. Fórum na builder.cz víceméně neznám.
Krom Derem uvedených důvodů se snažím mazat i tvé příspěvky, které sice mají patu a hlavu, ale zbytečně opakují vše již vyřčené bez přidané hodnoty. Několikrát jsem tě také smazal, když jsi přiběhl do zapadaného vlákna a vysmál se pod úspěšně vyřešeným problémem tazateli, že nedodal potřebné informace a že je jeho problém neřešitelný.

Už si na mé moderování stěžovalo několik lidí, ale ty jsi první, komu vadilo mé chování během dovolené. Byl jsem téměř devět dní offline. Fotil jsem mimo jiné ježka. Máš něco proti ježkům? Nechápu, co ti na nich vadí. Snad ty bodliny? Nebo je v tom něco osobního? Proč si to s nimi nevyřešíš e-mailem v soukromí? Nepochopím, jak ses k tomu vlastně dostal.
peta
Profil
Mastodont
ja bych mlcel. peta = pan, petovi = panovi
mimo to nejaky moderator upravil tema a tez napsal pety. Moderator by mel umet cesky.

Bubák
Jak jsem psal, pokud neco kritizujes, mel bys to umet udelat lepe. Tve lepe = 0. To je jako bys prisel do opravny aut a zacal ukazovat na nahodna auta a ze to opravil nekdo spatne jen proto, ze ses nahodou spatne vyspal.
Sory, takova reakce ma pro mne nulovy vyznam. Klidne se za to na mne zlob.

Chamurappi
Proti opravnenemu smazani nic nemam.
Proc to neresi emailem v soukromi vsichni ostatni?
Ja si prisel stezovat na neopravnene mazani ci promazavani. Nestalo se to tak poprve a uz mne to zacina stvat. Jak mam lidi prinutit opravit chyby v JS, aby je pak priste nedelali, kdyz mi smazes 20 radku chyb, ktere z JS konzoly pracne vytahnu? Je mozne, ze ty chyby nemaji vliv na script, ale take muzou mit. Proto to tam pisu. Ne, ze by mne to bavilo nebo abych ti pridal prace.
Ten clovek prijde zitra zas s podobnym dotazem, zas tam bude mit chyb jak maku a do js konzoly se nepodiva.
Bubák
Profil
peta
Jak jsem psal, pokud neco kritizujes, mel bys to umet udelat lepe.
Kozel se nemusí stát zahradníkem, aby poznal shnilou úrodu.
Tvůj příklad o autech silně kulhá. To je, jako bych měl v autoservitu nejezdící auto a tam by vyměňovali airbagy, protože špatné airbary způsobují spoustu problémů.
Str4wberry
Profil
ja bych mlcel. peta = pan, petovi = panovi
mimo to nejaky moderator upravil tema a tez napsal pety. Moderator by mel umet cesky.

Ale. Od pety — to je jako od tety. Jak máme vědět, jestli jsi peta, nebo péťa? Když neustále porušuješ místní pravidla psaním bez diakritiky?

Uvědom si, pete*, že tady máš „špatnou firmu“, proto se asi na Tvé příspěvky nahlíží přísněji.

Vidím dvě možnosti. Buď si zvykneš na mazání ze strany moderátorů, nebo začneš přispívat tak, aby nebylo vůbec nutné — toho docílíš tím, když se budeš řídit důvody, které zmínil DeroChamurappim. Druhá varianta bude pro obě strany lepší.

*) Opraveno oslovení (peto > pete) podle vzoru pane.
Chamurappi
Profil
Reaguji na peta:
ja bych mlcel.
To by bylo překrásné.

mimo to nejaky moderator upravil tema a tez napsal pety.
Vždyť ty jsi peta. Kdyby tam mělo být měkké „i“, musel bys být peťa nebo péťa, ale tak ses tu ještě nikdy nepodepsal, pokud vím.

peta = pan, petovi = panovi
Tak pardon, to jsem nevěděl. Stížnost od koho — od pána => od peta. Ani „y“, ani „i“, ale „a“. Opraveno. Vypadá to ale hrozně.
Jestli tě snad pohoršil Mastodontův výrok „petovy příspěvky“, tak si zopakuj vzory pro přivlastňovací přídavná jména.

pokud neco kritizujes, mel bys to umet udelat lepe
Tvá neúnavná snaha pomoct je občas nebezpečná, vytváří klamné představy. Pak každý, kdo mlčí, postupuje lépe. Každý, kdo vyvrací jakékoliv bludy (nejen tvé), diskusi pomáhá a zaslouží si i tvůj vděk.

Ja si prisel stezovat na neopravnene mazani ci promazavani.
Neuvedl jsi žádný konkrétní příklad, žádný odkaz. Tvé vyprávění o zlých moderátorech, kteří škodí tazatelům, není přesvědčivé. Takže máme vyřešeno :-)


Reaguji na Str4wberryho:
Uvědom si, peto, že tady
Na to pozor, správně je pete podle vzoru pane.
Joker
Profil
peta
ja bych mlcel. peta = pan, petovi = panovi
mimo to nejaky moderator upravil tema a tez napsal pety. Moderator by mel umet cesky.

:o)))) Nic proti, ale tohle je úplně typická ukázka toho, proč vzniklo tohle téma.

1. To jako "pánovi příspěvky jsou mimo"?! No to snad ne!
2. ještě jsem tu neviděl nikoho používat "peta" podle vzoru "pán" (bez peta, vidím peta, s petem), všichni to používají podle vzoru "předseda" (bez pety, vidím petu, s petou).

Jak jsem psal, pokud neco kritizujes, mel bys to umet udelat lepe. Tve lepe = 0.
Když tématu nerozumím nebo nevím odpověď, je na fóru obvykle lepší počkat na někoho informovanějšího, než psát blbosti.
vydrus
Profil
peta
Nechápu, proč to tu ještě řešíš. Změň si nick a IP, piš normálně a nikdo tě tu nebude odrbávat.
Mastodont
Profil
peta
ROFL. Když neumíš česky, tak opravdu MLČ.
http://sweb.cz/e-skola/sklonovani_pridavnych_jmen_privlastnovacich.htm l
AlešD
Profil
OMG, to jsem se zbláznil já, nebo vy všichni?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0