Autor Zpráva
Pan X
Profil
Zdravím, chtěl bych se zeptat, proč nemohu editovat své příspěvky tady: http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&topic=87912&forum=9&page=-1 píše mi to přístup zamítnut?


Předem díky

Pan X
Měsíček
Profil
Protože příspěvky starší 24 hodin nesmíš editovat, místo blbých zakládání nových vláken si přečti Nápovědu.
SwimX
Profil
já ale nemo editovat ani příspěvky staré 3min. Otevře se editační textarea s příspěvkem Změnim, odešlu, ale změněný ppříspěvek se jenom zkopíruje do texarey na vložení nového, místo změny původního a url vypadá takto: http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?
btw. taky se mi nebarvý kód i když to mám zaplé.. :(
Chamurappi
Profil
Reaguji na SwimX:
Přístup ti to ale nezamítá, máš úplně jiný problém než Pan X.
Co máš za prohlížeč? Máš standardní instalaci nebo sis ji něčím „vylepšil“?
SwimX
Profil
Chamurappi
mám jiný problém.
Opera 9.62 standartní, Win Vista SP1
do ted mi to ale šlo (až včera sem nemohl)
EDDIT: zkouška změny ve FF 3.něco
SwimX
Profil
Opera mě prostě hodí zpět sem(do klasického přidávání, s upraveným textem v textaree)
FF mi napíše TEXT PŘÍSPĚVKU BYL AKTUALIZOVÁN, zpět...
Mistr
Profil
SwimX
taky se mi nebarvý kód i když to mám zaplé
Kterýkoliv kód nebo jen některý? Některý kód totiž není automaticky rozpoznán a pokud mu není typ kódu vnucen (viz 16. bod v tématu DJPW 1.0), zobrazuje se stále zeleně jako ve zdejších dřívějších dobách.
SwimX
Profil
Mistr
Aha, ted sem něco prolít a vše je obarveno, tak sem asi narazil na náký nerozpoznatelný.. Omluva za planý poplach :)
SwimX
Profil
Chamurappi
Nějaký návrh proč mi v opeře ta uprava příspěvku nejde? :(
Joker
Profil
SwimX
Nějaký návrh proč mi v opeře ta uprava příspěvku nejde? :(
Netuším, mně tu (Opera 9.52 / Windows Vista) editovat příspěvky jdou.

edit: fakt editovat jdou :-)
SwimX
Profil
Joker
asi teda bude chybka kdesi u mě. Kdysi mi šli taky, ted ne :( ale nejsem si vědom, že bych něco dělal (akorát si zlomil ruku -> to mám za trest :))
EDIT> bubák?
Bubák
Profil
Dělá to blokovaný referrer. Zkus ho povolit, stačí pro tyto stránky.
Pravým tl. myši na stránku > Upravit místní nastavení... > Připojení > Odesílat info o předešlé navštívené adrese.

Druhá možnost je povolit referrer pro všechny stránky:
Nástroje > Nastavení... > Pokročilé volby > Připojení > Odesílat info o předešlé navštívené adrese.
SwimX
Profil
Bubák
Děkuju :) běhá to, ale proč to kdysi šlo to teda nvm..
Str4wberry
Profil
Reakce na SwimaX:
Děkuju :) běhá to, ale proč to kdysi šlo to teda nvm..
Protože jsi ho kdysi posílal. Asi bych o tom, že je referrer pro editaci vyžadován, mohl něco napsat do nápovědy.
Aesir
Profil
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Include.

Omlouvám se za duplicitu předchozího příspěvku, druhý měl být editací prvního, ale po zmáčknutá tlačítka "Změnit" jsem byl poslán do stejné textarey jako při vkládání nového. Bral jsem to jako potvrzení a odklepl jsem to.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Str4wberryho:
Asi bych o tom […] mohl něco napsat do nápovědy.
Zároveň bys mohl zkusit upravit chování, aby uživatel věděl, proč se děje to, co se děje. Nápovědu máme sice pěknou, ale její přečtení by nemělo být nutné k pochopení běžných úkonů.


Reaguji na SwimX:
šlo to teda nvm
Co je zase NVM? Neumíš psát normálně?
Str4wberry
Profil
Reakce na Chamurappiho:
Zároveň bys mohl zkusit upravit chování, aby uživatel věděl, proč se děje to, co se děje.
Především bych mohl zajistit, aby odkazy pro editaci nebyly po stanovené lhůtě vidět, to k původnímu tématu. A na ty chybové hlášky se chystám.
SwimX
Profil
Chamurappi
Co je zase NVM? Neumíš psát normálně?
Jsem si jist, že víš co je nvm, nicméně omlouvám se za to. Píšu normálně, todle je snad jediné slovo, které si zkracuji.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0