Autor Zpráva
Miloš
Profil
Nevím jak k tomu došlo, ale nebarví se mi kód.
Přestože mám nahoře napsané „Vypni barvení“ a nikoli „Zapni barvení“.

Promazal jsem všechny zdejší cookies, takže v tomto příspěvku vyzkouším, jestli to pomohlo.
V každém případě prosímmm někoho z moderátorů, zda by mohli (je-li to proveditelné) opatřit vybarvením můj poslední příspěvek http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=25&topic=88785#4

Tak jsem to tady odzkoušel a výsledek mě překvapil:
HTML barví dobře, ale CSS, není-li ve <style>, se nevybarví.
Dá se nějak udělat, abych mohl psát do code CSS a barvilo se to?

Update:
A přitom v http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=7&topic=88789 je obarvené CSS zcela bezproblémově. Proč to nejde mně?
Str4wberry
Profil
Hotovo. Někdy to JUSH špatně pozná a je mu potřeba pomoct. Stačilo použít [precss]. Viz 16. úprava DJPW 1.0.
Miloš
Profil
Díky velice.
Bylo by možná dobré, aby se takové volby jako PRECSS objevovaly po najetí myší na patřičné tlačítko.
Teď se mi zobrazí pouze text Kód.
Namísto toho by tam mohlo být informací trochu víc, např.
Kód (lze upřesnit podle jazyka: precss, preblabla, prebleble…)
a rozhodně by se to mělo vyskytovat v nápovědě (odkaz z otazníčku).
Str4wberry
Profil
Abych řekl pravdu, tak vůbec nevím, proč to někdy jde (u toho příkladu je prosté [pre]) a někdy nejde. Nevím, jestli je problémů s barvením tolik, aby se vyplatilo něco dopisovat do nápovědy či title. Třeba nám poradí Kajman.
Kajman_
Profil *
Hlavní rozdíl v odkazovaných vláknech je ten, že jedno je v názorech na flash, druhé v css. Výchozí pre se podle toho orientuje, nenajde-li začátek kódu typický pro nějaký jazyk.
Bubák
Profil
Dovolím si blbou otázku, co je správně?
1. [precss]nejake ceesesko[/pre]
2. [precss]nejake ceesesko[/precss]
Nebo je to jedno?
Str4wberry
Profil
Správně je 1. možnost. Druhá by neměla vůbec fungovat.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0