Autor Zpráva
huf
Profil *
Tuto diskuzi považuji za nejlepší ve svém oboru, ale napadlo mě co ji rozšířit za hranice tvorby webu a tevřít zde třeba i diskuze o jiných programovacích jazycích nebo obceně o PC (HW a tad). Prostě jako další sekce?
Nox
Profil
huf
Věc je ale ta, že - lidé tu radí ohledně toho co znají. Utvořila se tu komunita lidí, kde v podstatě víme, že znají věci spojené s webem.
Jak ale zjistíme, zda je tu někdo schopný a ochotný odpovídat v těchto dalších odvětvích?

K tomu částečně slouží sekce Nezařaditelné dotazy...a celkově důvodem pro zřízení nové sekce je
objevování se velkého množství dotazů na dané téma. Očividně tu moc dotazů na tebou zmíněné
odvětví nejsou, proto nebyly vytvořeny.

Určitě jsou ohledně nich už vytvořená specializovaná fóra.

Další věc je, že server už to tak tak stíhá i teď :)
Alphard
Profil
ušetřím vám diskusi :-)
Podobných návrhů zde bylo už mnoho. Ale vždy přijde DoubleThink, zdůrazní, že tohle je diskuse jak psát web, a bude konec.
panther
Profil
huf
Tuto diskuzi považuji za nejlepší ve svém oboru
přesně, ve svém oboru. Proč ji tedy mimo tento obor rozšiřovat?
Mike8748
Profil
tahle diskuze je dobra tak jak je. akorat obcas chovani nekterych jedincu (jak novacku zakladajici temata, tak "stalic" tohoto fora) silne vyboci z rady a vyvolava konflikty. nekdo se zepta jak spravit pc protoze se samo restartuje a lidi v klidu poradi. pak se nekdo zepta jestli sestava ta a ta je dobra a hned na nej nekdo zacne kricet ze co to ma spolecnyho s tvorbou webu,....


a kdyz uz je rec o oboru teto diskuze, tam mi prijde podtitulek docela mimo misu. "diskuse.jakpsatweb.cz, diskusni forum o webdesignu". myslim ze sekci ktery se netykaji webdesignu je tu vic nez dost.

PS: jeste nez na me nekdo zacne rvat ze porusuju pravidla kdyz nepisu s diakritikou,....ja vim, je to blby, ale ja ceskou klavesnici proste v systemu nainstalovanou nemam no.
DoubleThink
Profil *
a kdyz uz je rec o oboru teto diskuze, tam mi prijde podtitulek docela mimo misu. "diskuse.jakpsatweb.cz, diskusni forum o webdesignu". myslim ze sekci ktery se netykaji webdesignu je tu vic nez dost.

Například? Abych se přiznal, nevidím jedinou - s možnou výjimkou "Práce s počítačem" - která by tematicky nepatřila do webdesignu (tedy navrhování webů).

ja vim, je to blby, ale ja ceskou klavesnici proste v systemu nainstalovanou nemam no.
Vidíš, hned máš úkol do příští interakce s touto diskusí.
Mastodont
Profil
huf
Pokud tu nelze přidat ani témata týkající se tvorby webu, těžko uspěješ s návrhem na rozšíření mimo web :-))
Za sebe nesouhlasím, název webu je jasný.
Mike8748
Profil
DoubleThink
Vidíš, hned máš úkol do příští interakce s touto diskusí.
to uz se tu rozdavaji i domaci ulohy? :) to mi pis za 5, zatim nesplneno
Chamurappi
Profil
Reaguji na Mika8748:
akorat obcas chovani nekterych jedincu (jak novacku zakladajici temata, tak "stalic" tohoto fora) silne vyboci z rady a vyvolava konflikty
Na tohle by asi přítomnost newebdesignových kategorií neměla žádný vliv.

hned na nej nekdo zacne kricet ze co to ma spolecnyho s tvorbou webu
Ano, všiml jsem si :-)
Zajímavé je, že huf navrhuje zřídit kategorii „obceně o PC (HW a tad)“, která už tu je. Asi je snadné ji přehlédnout, proto patří mezi průměrně aktivní kategorie.

ja vim, je to blby, ale ja ceskou klavesnici proste v systemu nainstalovanou nemam no
Tím škodíš zejména sám sobě. Řada lidí (včetně mě) bere příspěvky bez diakritiky méně vážně.
Mistr
Profil
panther
Proč ji tedy mimo tento obor rozšiřovat?
Možná kvůli její již poměrně zavedené a proslulé značce.

Mike8748
v systemu nainstalovanou nemam
Co máš za systém? :-)
Str4wberry
Profil
Mike8748:
to mi pis za 5, zatim nesplneno
Dnes Ti píšu za 1. :–)
Joker
Profil
huf
Tuto diskuzi považuji za nejlepší ve svém oboru, ale napadlo mě co ji rozšířit za hranice tvorby webu a tevřít zde třeba i diskuze o jiných programovacích jazycích nebo obceně o PC (HW a tad).
Na "obecně o PC" tu jedna kategorie je, což je na fórum o webdesignu IMHO akorát.
Podle mě jsou ty kategorie už takhle nepřehledné a spíš bych byl pro přeorganizování toho, co už tu je.

Určitě by se rozsáhlejší fórum na téma např. hardware nehodilo dohromady s tímhle fórem na doménu jakpsatweb.cz.
A zrovna v oblasti hardware tu je hned několik jiných diskusí, které slouží poměrně dobře. Myslím, že další prostor pro debaty, zda je lepší si do PC dát procesor AMD či Intel a grafiku AMD či nVidia není potřeba :-)
Mike8748
Profil
Mistr
Co máš za systém? :-)
velice se stydím ale ENG visty (legální).

jelikož 99.9% mojí komunikace na PC probíhá v angličtině, tak prostě nebyl důvod si CZ klávesnici instalovat. a vždy když si na to vzpomenu tak se nacházím asitak 100km od instalačních medií který jsou zapotřebí (hledat to na downloadech u mrkvosoftu mi prijde složitý)

a popravdě, CZ psaní s diakritikou mi zrovna moc ani nejde. bez diakritiky dam +-100 úhozů za minutu (prostě píšu rychle), s dia. dam sotva polovinu. ostuda, chtělo by to trenink

Joker
Myslím, že další prostor pro debaty, zda je lepší si do PC dát procesor AMD či Intel a grafiku AMD či nVidia není potřeba :-)
intel a nvidii, co jinýho :-)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0