Autor Zpráva
Tomasds
Profil
nebo Perly.. možná někoho napadne lepší název.

Napadlo mě to, když teď čtu ninju tady.
Občas vzpomínám na hlášky o opeře vytvořené na jádře MSIE nebo o odstranění lišty z prohlížeče zásahem do exe souboru apod :)

edit: Zapomněl jsem napsat otázku :) Takže - co vy na to?
Tomasds
Profil
Možné komplikace:

1. Různý vkus lidí, vč. těch, co by tam příspěvky přesouvali - riziko diskusí, jestli tam příspěvek patří nebo ne.
2. Co na to autoři těch příspěvků?
3. Co řešení těch dotazů, pokud půjde o dotazy? To by možná řešilo ponechání originálu a vytvoření kopie v oné sekci. Nebo přesouvat jen celá vlákna, a to za předpokladu, že budou (ať už z důvodu nesmyslnosti, nebo vyřešení problému) zamčena?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Tomasds:
Nestačilo by vytvořit jedno vlákno, kam bychom postupně přidávali odkazy na tyto perly?
Jinak viz Soutěž o nejvtipnější vlákno.
Tomasds
Profil
Chamurappi
Jistě, to je dobrý nápad. Vtip je málokdy rozložen do více příspěvků. A když, dá se na něj napsat prostě odkaz.
Takže koukám, že nejsem první, koho to napadlo a šlo to nějak do ztracena.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Tomasds:
Problém je, že bude-li soupis vtipných vláken moc na očích, začnou se objevovat záměrné pokusy o vtip.
_es
Profil
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=3&topic=66177
Chamurappi
Profil
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Visual Web Developer: Obrázek u textu. Bylo mi líto to smazat.

Reaguji na Aaduben:
Dobrý den, potřebovala bych se zeptat jak se dá na web vložit 3d grafika, mám formát "sh3d"...
Jak tohle souvisí s dotazem o Visual Web Developeru? Proč to píšeš k úplně jiné otázce? Proč si nezaložíš vlastní vlákno?
Aaduben
Profil *
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Visual Web Developer: Obrázek u textu.

Protože je sobota.......
stepanka
Profil *
Moderátor Mistr: Přesunuto z již neexistujícího tématu Nejvtipnější vlákna/dotazy/odpovědi...

Semtam si projíždím, třeba i staré, vlákna a někdy, když čtu různé dotazy (odpovědi), tak se musím pousmát :-) Samozřejmě v dobrém slova smyslu, prostě se jen pobavit nad tím, co jsou někdy lidé schopni zplodit. Na jména se ani nedívám, nezáleží mi na tom, kdo vypotí něco vtipného (trapného, sto let starého, nefungujícího). Ale příspěvky někdy stojí za to..

Nedávno jsem se pobavila nad tímto vláknem :-)

Nemám ani půl slova proti nikomu, já sama umím kulové, jen se ráda pobavím nad něčím vtipným. A proto se ptám - neznáte tady někdo ještě jiná vlákna, nad kterými jste se museli začít smát? Pokud ano, podělte se s ostatními...
panther
Profil
stepanka
pokud je mi smutno, pročtu si něco od Michala Kolesy, i to, co odkazuje. Je to skoro i smutné až tragické.
Alphard
Profil
Stále se zde tato myšlenka opakuje, viz Soutěž o nejvtipnější vlákno nebo Rubrika Nemělo by zapadnout. Možná by bylo lepší vytahovat jedno vlákno, než jich mít dvacet :-)

Moderátor Mistr: Příspěvky přesunuty do jednoho vlákna, čehož sis ostatně sám jistě všiml.
TomášK
Profil
I já mám svého favorita :-)
stepanka
Profil *
panther

to je opravdu spíš smutné, já se chci pobavit...

Alphard

Aha, tak to se omlouvám, já prošla několik stran, abych našla něco vtipného, a po neúspěchu jsem napsala hned sem.. Na ty vlákna se kouknu, je tam hodně odkazů :-) Ještě jednou se omlouvám, tohle celé vlákno tedy klidně smažte..
stepanka
Profil *
TomášK
I já mám svého favorita
to je aspoň programátor :-D
Radek9
Profil
TomášK:
Lol :D tady sou fakt velký lamy jak koukám...
SwimX
Profil
Radek9:
Lol :D tady sou fakt velký lamy jak koukám...
Každý se někdy utne, že?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0