Autor Zpráva
mmm
Profil *
mmm
mmm
mmm
mmm
mmm

!!! DEMENCE !!!

mmm
mmm
mmm
mmm
mmm
Alphard
Profil
Mám neodolatelnou chuť zaregistrovat si jméno mmm a zapomenout heslo. Myslí si někdo, že je to nevhodné?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Alpharda:
Já si myslím, že by regulární výraz kontrolující jméno neměl připouštět tři m po sobě.
mmm
Profil
Já si myslím, že by regulární výraz kontrolující jméno neměl připouštět tři m po sobě.
Já tě uškrtím, teď jsem někomu ukradl účet :-)
Alphard
Profil
Zcela jsem věřil Chamurappimu, že se to nepovede. Asi nebyl dobrý nápad to zkoušet.
Odebrání moderátorských práv (zatím jen v sandboxu) je kvůli tomu?
Str4wberry
Profil
Alphard:
Odebrání moderátorských práv (zatím jen v sandboxu) je kvůli tomu?
Pardon, moje chyba. Drobná část šablon je chytře umístěna v souboru, kde se nastavují moderátoři. Takže jsem to právě přehrál svou verzí z disku. Už jsem to napravil.
Alphard
Profil
Str4wberry:
Drobná část šablon je chytře umístěna v souboru, kde se nastavují moderátoři.
To jsou návrhy. A já se zabývám rozdíly mezi MVC, MVP a dalšími :-)
Chamurappi
Profil
Reaguji na Alpharda:
Byl jsem nepochopen, zjevně jsem špatně zformuloval návrh na vylepšení.


Chtěl bych na obhajobu Alpharda poznamenat, že mě (zatím) neuškrtil, takže mu prosím ta moderátorská práva (zatím) neberte :-)
Chamurappi
Profil
Reaguji na Str4wberryho:
Pardon, moje chyba. Drobná část šablon je chytře umístěna v souboru, kde se nastavují moderátoři.
Ergo je tu teď jedna moderátorská entita navíc. Čokoládový paradox je nonšalantně anulován, cui bono? Bono vox sandbox jukebox?
Navrhuji odebrání moderátorského titulu Derovi. Meteleskum bleskum. (Ačkoliv stejně asi nezná heslo do sandboxu.)

S popisky pod jménem bych to moc nepřeháněl. Ale kdybychom je mohli snadno nastavovat, vylepšil bych popisek uživatele vlcekp1, aby se předešlo nedorozuměním.
Str4wberry
Profil
To je fakt. Osobně bych nezůstal jen u něj. Protože tu moderátorské oprávnění má dost lidí, kteří diskusi nenavštěvují. S popisky nic přehánět nehodlám, jen jsem zkoušel, jak by bylo složité je přidávat.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Str4wberryho:
O odstranění „mrtvých“ moderátorů se mluví již dlouho. Byl bych pro, ale myslím si, že by takové rozhodnutí mělo přijít z vyšších míst.

jen jsem zkoušel, jak by bylo složité je přidávat
Chápu. Bylo by to šložité?
Str4wberry
Profil
Chamurappi:
Chápu. Bylo by to šložité?
Jak se to vezme. Šlo použít základ, co se používá pro sekci Hosting. A, pokud bychom chtěli umožňit moderátorům přidávání a úpravu popisků, bylo by hezké použít třeba *.ini soubor. Má to ale cenu? Kromě vylepšení popisku uživateli vlcekp1, znázornění Tvého vztahu k českému validátoru v sekci validity a občasné přidělení hostingového podpisu bychom to asi moc nevyužili.

myslím si, že by takové rozhodnutí mělo přijít z vyšších míst
Ano, pouze zjišťuji názor ostatních.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0