Autor Zpráva
Kajman_
Profil *
Úvodní stránka píše, že jsou tam novější příspěvky a je jich víc, ale ve vlákně nic nového
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=28&topic=97602

Tak se buď záhadně smazaly, nebo v nějakém moderátoském pochystátoru, který je umožňuje smazat, chybí aktualizace předpočítaných dat (jsou-li takto v db).
Kajman_
Profil *
A vůbec celé db téma je asi polámané.
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vtopic&forum=28
Alphard
Profil
Kajman:
Všiml jsem si těch problémů, právě se na to dívám. Jak jsem tak to vlákno sledoval, tak myslím, že nebyl důvod tam něco mazat.
Alphard
Profil
Je to polámané i mimo sandbox, snad nedošlo k nezvratné chybě (a snad jsou zálohy).
To vlákno Prostě téma (které se tam jediné zobrazuje) je asi kopie vlákna zde Zde jsou lvi, které je v U ledu.
Musí to opravit někdo, kdo má klíčky od FTP a databáze.
Timy
Profil
Moderátor Str4wberry: Přesunuto z Úpravy diskuse • 2009/I (RC)
Nefunguje mi interní vyhledávání, na jakékoliv slovo to zobrazí prázdnou stránku. Dělá mi to ve více prohlížečích, takže chyba asi nebude na mé straně.
TomášK
Profil
Moderátor Str4wberry: Přesunuto z Úpravy diskuse • 2009/I (RC)
Je to tu momentálně trochu rozházené - podezřívám, že jsem přišel uprostřed nějakého přesunu. Ať už úmyslného nebo vykonaného šotkem. Čeho jsem si všiml?

* Databáze na webu jsou u ledu - fórum obsahuje jediné vlákno 'Prostě téma'
* Toto vlákno mi na hlavní straně ukazuje 11 odpovědí, v diskuzi jich vidím 6.
DoubleThink
Profil *
V PMA problém nevidím. Lvi jsem zatím přesunul do klece, ale pochybuju, že by to souviselo.
Kajman_
Profil *
A nepůjdou poklikat v pma tabulky... zkusit nějaké check případně pak i repair?
Str4wberry
Profil
Není to problém podobný jako minule?

To vlákno Prostě téma (které se tam jediné zobrazuje) je asi kopie vlákna zde Zde jsou lvi, které je v U ledu.
To ne. Prostě téma je výchozí text pro téma bez titulku. Je k vidění i v ostatních sekcích, když přeženeš stranu v proměnné page. S lvy to nesouvisí, v tomto případě se z prázdného parametru topic udělá nula.
DoubleThink
Profil *
Není to problém podobný jako minule?
Je. REPAIR TABLE nad `minibb_posts` pomohl.
Timy
Profil
…a vyhledávání už taky funguje.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Str4wberryho:
Není to problém podobný jako minule?
Také mě to napadlo. Oběma problémům předcházelo přetížení diskuse.


Reaguji na DoubleThinka:
REPAIR TABLE nad `minibb_posts` pomohl.
Nešlo by zařídit, aby takovou opravu mohl snadno vyvolat i někdo z moderátorů? Je nějak časově/výkonově náročná?
DoubleThink
Profil *
Nešlo by zařídit, aby takovou opravu mohl snadno vyvolat i někdo z moderátorů? Je nějak časově/výkonově náročná?
Šlo, je to normální SQL dotaz. U minibb_posts trvá cca 20s. Detaily vyřídí můj vývojový emisar ;)
Str4wberry
Profil
Reakce na Chamurappiho:
Nešlo by zařídit, aby takovou opravu mohl snadno vyvolat i někdo z moderátorů?
To mě také napadlo. Ale zase se to neděje tak často. Při příštím problému by možná bylo dobré vypátrat, jestli by se tomu nedalo předcházet.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Str4wberryho:
Trochu mi vrtá hlavou, proč bývá diskuse v 11 hodin ráno přetížená. To je tu takový nával? Nebo běží na stejném serveru i nějaký větší žrout, který si užívá svoji špičku na náš úkor?

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0