Autor Zpráva
Michal Kolesa
Profil
Pište prosím názory na toto téma.

Já FAQ občas rád čtu

Moderátor Chamurappi: Před otazníkem se nedělá mezera.
Str4wberry
Profil
Klidně se do toho pusť.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Michala Kolesu:
Nerozumím. FAQ k čemu konkrétně? Část kategorií už FAQ má, zbytek je (asi) nepotřebuje (když je nemá).
tiso
Profil
OT: Nadpis nie je výstižný, poprosím o zmenu nadpisu na: Co založit FAQ kterým by rozuměl i Michal Kolesa?
Michal Kolesa
Profil
To musí napsat hlavně moderátoři, ti vědí nejlépe na co se uživatelé nejčastěji ptají. Já nejsem v diskuzi zas tak dlouho
Bubák
Profil
Navrhuji napsat FAQ slovensky a umístit na doménu com.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Michala Kolesu:
To musí napsat hlavně moderátoři, ti vědí nejlépe na co se uživatelé nejčastěji ptají.
Dobře, dám dohromady nejčastější dotazy za posledních pár týdnů.



Co si počít s podobnými potížisty, jako je Michal Kolesa?
Neztrácejte trpělivost a hlavně neztrácejte nervy, jinak si vás nechají na oddělení 13B a budete jíst lžící!

Kdy už něco uděláte s Michalem Kolesou?
Až nám přeteče trpělivost. Problém je, že část jeho dotazů dává osamoceně smysl, takže na ně jde rozumně a zajímavě odpovídat, přestože se z odpovědí sám velkotazatel nijak neponaučí. Zbylá část dotazů je ale naprosto k ničemu a pokud bude takového odpadu nadále i navzdory projevům znepokojení přibývat, stanovíme panu potížistovi speciální pravidla s cílem vyšlechtit z něj standardního plnoletého začátečníka.

Jak mám udělat [něco triviálního] ?
Vyhledej si to sám a před otazníkem se fakt nedělá mezera.
_es
Profil
Michal Kolesa
Zážitky z oddelenia 13B mi trošku pripomínajú: Mládí v hajzlu
A na rozdiel od Payna si to ani nemusíš vymýšľať :-).
Neskúsiš pohľadať nejaké spisovateľské fórum?
Kcko
Profil
Chamurappi
Vtipne :).

Jenze byste meli jiz pochopit, ze pan Kolesa neni normalni clovek a ma jistou tezkou nemoc nechapavosti, ktera navenek vypada jako ignorace. Je pak zbytecne ho urazet a ponizovat nebo naopak ho poucovat ci mu chtit pomoci.

Vse prijde vnivec, ja uz na nej ani nereaguji, protoze to nema vubec zadny smysl, je to jeste horsi nez odpovidat robotovi.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Kcko:
S každým jde nějak komunikovat, stačí najít vhodný protokol. Pan Kolesa je schopen určitého vývoje, věřím, že půjde usměrnit tak, aby neobtěžoval. Koneckonců, není to náš první magor :-)
Kcko
Profil
Chamurappi
S tim az tak nesouhlasim, rozdil mezi Petou a panem Kolesou je velky, vzhledove sice ne, nicmene Peta byl pomerne inteligentni a da se rici, ze cosi "ovladal" a netrpel zadnou uchylkou, coz se o panu MK rici neda.

No uvidime co se z toho vyvrbi ;-) ( Ja jsem pri nedavne nemoci, jeden vecer panu MK venoval na jinych diskusnich forech a byl jsem pomerne zdesen, co tento clovek dokaze vyplodit )
Michal Kolesa
Profil
Psal jsem že jsem začátečník, tak to chvíli potrvá, než se něco naučím
Jimmy Hayek
Profil
Michal Kolesa
Psal jsem že jsem začátečník, tak to chvíli potrvá, než se něco naučím
Ano ano... přesně o tom je tu řeč :-)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0