« 1 2 3 4 »
Autor Zpráva
Chamurappi
Profil
Zkusím této debatě vtisknout řád:
Dne 2., 3., 4., 9., 10., 11., 16., 17., nebo 18. října proběhne někde v Praze na Smíchově sraz. Každý, kdo by měl zájem se zúčastnit, nechť vyjmenuje termíny, které mu vyhovují.


Současný stav (k 30. září):
              |  02.  03.  04.  09.  10.  11.  16.  17.  18.
Chamurappi    |                 [×]            [×]  [×]  [×]
panther       |  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]
MCKAY         |                      [×]  [×]       [×]  [×]
SwimX         |  [×]  [×]  [×]  [×]            [×]  [×]  [×]
Radek9        |  [×]  [×]  [×]                 [×]  [×]  [×]
Werewolf      |       [×]  [×]       [×]  [×]            [×]
Kajman        |  [×]  [×]       [×]  [×]                    
Jan Tvrdík    |  [×]  [×]       [×]  [×]                    
WanTo         |  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]               
DoubleThink   |  [×]  [×]       [×]  [×]       [×]  [×]     
Joker         |  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]  [×]
Yuhů          |  [×]  [×]  [×]       [×]  [×]  [×]  [×]  [×]
Str4wberry    |  [×]  [×]                      [×]  [×]     
panther
Profil
Chamurappi
Za mě je to 2., 3., 4., 9., 10., 11., 16., 17., nebo 18. října - v těchto můžu, ale čím později, tím lépe (vesměs je to tedy jedno)
MCKAY
Profil
Chamurappi
10., 11., 17., 18.
SwimX
Profil
Chamurappi:
2., 3., 4., 9., 10., 11., 16., 17., nebo 18. října (ale v tom nejhorším případě zvládnu i ty vyškrtlé dny nějak upravit)
Edit: babička se rozhodla přijet, je mi to líto ale musím zavrhnout termín: 10. - 11. října. Jinak se přizpůsobím kdykoli.
Radek9
Profil
2., 3., 4., 16., 17., 18.
Werewolf
Profil
3., 4., 10., 11., 17., 18.
Kajman_
Profil *
V neděli bych asi nepřijel, tak hlasuji pro pátky a soboty. A trošku víc pro ty pátky.
Jan Tvrdík
Profil
Osobně můžu 2., 3., 9. a 10. V neděle (4., 11. a 18.) bych měl problém stihnout ráno v 7.50 školu. Ve dnech 16. – 18. 10. probíhá WebExpo 2009 a nemyslím si, že se nám (mně) to podaří synchronizovat tak, aby se to nekrylo a ještě zbyl čas na spánek.
Na druhou stranu by konání srazu v době s WebExpem mělo tu výhodu, že ušetřím za dopravu do Prahy a zpět.
DoubleThink
Profil *
Každý, kdo by měl zájem se zúčastnit, nechť vyjmenuje termíny, které mu vyhovují.
Nevidím zatím žádný konflikt. Pátek je u mě průchozí, sobota samozřejmě taky, neděle ne.
WanTo
Profil
Tak já se směle hlásím, že když nebude sraz 16., 17. ani 18., tak klidně dorazím. Každopádně ohledy na mě brát nemusíte, beztak mě tu už skoro nikdo nezná. Do Prahy se dostanu vlakem za půl hodiny, znám to tam, studuju tam a nějaké složité plánování mě netrápí. Prostě buď přijdu nebo nepřijdu.
Chamurappi
Profil
Vlákno jsem pročistil.
Vyjádří se někdo další?
Joker
Profil
Pokud jde o mě, momentálně bych neměl zásadní problém s žádným z uvedených.
Rozdělení podle priority: Lepší: 2, 9, střední: 3, 10, horší: 4, 11, 16, 17, 18

Mimochodem, jak koukám na seznam účastníků... Je tam někdo proti komu nevypadám jak důchodce? Všichni u kterých vím věk jsou tak o půl generace mladší než já (ani nemluvím o Radkovi9) :-)
tiso
Profil
Joker niekto musí mať dozor :-)
Yuhů
Profil
Mně se to nehodí devátého, jinak přijdu kdykoliv.

V tu sobotu desátého co že se děje? Nějaký fotbal? To je přece skvělá příležitost, jak odfiltrovat pasivní fotbalisty.
Werewolf
Profil
Yuhů:
Chtěl bys odfiltrovat Str4wberryho?
Alphard
Profil
Máte to trochu nepřehledné, i přes Chamurappiho snahu o shrnutí.
Tak mě napadlo, že by se mohlo hodit něco propracovanějšího. Napište přezdívku, kterou používáte zde na diskusi, a vyberte termíny, které vám vyhovují.
Kdyby tam někdo cizí hlasoval vaším jménem, tak se ozvěte.

Str4wberry
Profil
Za sebe rovnou škrtám neděle. První víkend je moc brzo a navíc mám svátek, takže možná nebudu v Praze. Devátého nemůže Yuhů, desátého je fotbal (což by tak nevadilo, sednout si s výhledem na obrazovku by neměl být problém) a hlavně nemůže Chamurappi. Takže to vidím na 16. nebo 17. října. (Dopsal jsem se na seznam.) Teď si říkám jestli mi ten termín nevyhovuje proto, že je až za dlouho, takže na něj nemám zatím nic naplánováno. :–)


Mimochodem, pokud by se sraz uskutečnil již tento týden, bylo by vhodné vybrat a zarezervovat prostory setkání.
Kajman_
Profil *
Alphard:
Promaž mě prosím na doodle, poškrtal jsem to tam špatně :-)

16.-18. už mám něco jiného, co bude mít v případě kolize přednost. Ale klidně si to ten víkend udělejte :-) Hlavně když se domluví koncepce dalšího vývoje.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Alpharda:
že by se mohlo hodit něco propracovanějšího
Připadá mi to docela zbytečné. Zatím to přimělo k vyplnění jen ty, kdo se vyjádřili i tady.

Máte to trochu nepřehledné, i přes Chamurappiho snahu o shrnutí.
Už je to srovnatelné s tou tvojí propracovanější věcí, která ani nemá konstantní šířku sloupců pro jednotlivé dny, pche :-)



Vyjádří se někdo další? Třeba Bubák, Miloš, Nox, Mistr, Alphard atd.?
Alphard
Profil
Chamurappi:
Vyjádří se někdo další? Třeba Bubák, Miloš, Nox, Mistr, Alphard atd.?
Nechtěl jsem to přímo říci, ale do Prahy to mám docela daleko a nejsem ochotný tam jet v kterémkoliv termínu jenom kvůli tomuto srazu. Počkám si na sraz v Brně.

Už je to srovnatelné s tou tvojí propracovanější věcí
Ano, tohle je už lepší.
Mistr
Profil
Chamurappi
Vyjádří se někdo další? Třeba Bubák, Miloš, Nox, Mistr, Alphard atd.?
Parafrázováno s klasikem: Zatím jen sleduji celou diskusi z povzdálí (a nechávám vás vybrat vhodné datum) a v pravou chvíli se do věci vložím.

Už je to srovnatelné s tou tvojí propracovanější věcí
Souhlasím.
Kajman_
Profil *
Potřebuji si už naplánovat další věci na říjen a bez pevného datumu srazu není na kdy. Už ho prosím někdo napevno stanovte! Neurčitý termín je ještě horší než nevyhovující :-)
Joker
Profil
Str4wberry:
Mimochodem, pokud by se sraz uskutečnil již tento týden, bylo by vhodné vybrat a zarezervovat prostory setkání.
Taky si říkám, že na ty první termíny už je nejvyšší čas... druhého je už pozítří.

Dodatek:
Za prvé bychom mohli vyškrtnout 11. - nevyhovující pro většinu, za druhé bych skoro řekl, že fakt, že nemůže Yuhů je dostatečný důvod vyškrtnout 9.
No a za třetí, pokud se nerozhodne dneska, asi se může škrtnout i 2.
Werewolf
Profil
Chamurappi:
Náhodou, v Ubuntu se ta tvoje tabulka zobrazuje špatně. Pchecheche! :-)

Alphard:
Promaž mě, prosím, zjistil jsem, že 17. nemůžu.
DoubleThink
Profil *
Už ho prosím někdo napevno stanovte!
Myslím, že vrchol naší gaussovy křivky je jednoznačně 16. a 17. Bavil bych se tedy už možná konkrétně jen o tomto víkendu.
Werewolf
Profil
Tak se tam mějte :-(
Str4wberry
Profil
Tak 16.–17. by zase chyběl KajmanJan Tvrdík a mně nakonec vyhovuje i tento víkend (tj. 2. nebo 3. října). Co na to zkušený organizátor sešlostí a srazů — kolega Mistr? Měl by teď o víkendu čas? :–)
Chamurappi
Profil
Reaguji na Str4wberryho:
mně nakonec vyhovuje i tento víkend
Mně už bohužel tento víkend nevyhovuje, musel bych se tomu přizpůsobit už v úterý, v nejhorším případě včera.

Můžeme pořádat srazy častěji a plánovat je s větším předstihem. Velká část z nás je zjevně schopná se docela pohodlně přizpůsobit vzdálenějším datům.
Werewolf
Profil
Chamurappi:
Asi máš pravdu. Měli bychom si každý vyčlenit nějaký den do budoucna na sraz, takhle se nikdy neshodneme - nikdy nebudou spokojení všichni.
Jan Tvrdík
Profil
Str4wberry:
Tak 16.–17. by zase chyběl Kajman a Jan Tvrdík
To není tak úplně pravda. Pouze bych se nemohl zdržet tak dlouho.
« 1 2 3 4 »

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0