Autor Zpráva
Bejme
Profil
Dobrý den,
nepíšu tady ani tak o dotaz, ale když jsem teďka nedáno potřeboval na web dostat video tak jsem tady četl, že doporučuješ videa jen z youtube atd. A že dobrý jsou aji převedení z normálního do flesh.. Trošku jsem se mrkl po internetu a našel jsem výborný program, jednoduchý na ovládání, který ti převede jakýkoliv videoformát do flesh. Z následné složky si skopíruješ jen tři věci a do html kódu vložíš zdroják. Nic těžkýho a zvládne to kdokoliv.

Program se jmenuje: DVDVideoSoft Free Studio (Free verze :))

Doufám, že to někomu pomůže

S pozdravem Honza
Radek9
Profil
Bejme:
Jen bych vás chtěl upozornit, že zítra nebo i dnes bude toto vlákno kdesi v propadlišti dějin a nikomu už asi nepomůže.
Jinak, není to flesh, ale flash.
Chamurappi
Profil
Přesunu do kategorie o JPW, tam si to Yuhů přečte a třeba podle toho uzpůsobí své doporučení.
Bejme
Profil
Tak za prvé se omlouvám za "flash", a za druhé hledání je mocná věc..:) Jinak já jsem to sem vložil hlavně kvůli tomu, že přimo na stránkách (Video na stránkách) Yuhů píše: "Přiznám se, že nevím, jak podobnou věc rozchodit na vlastním serveru. Neumím udělat ani streamování dat, ani konverzi videa do flashe. Ocením poznatky.".
marrtin
Profil *
Vzhledem k tomu, že jsem se s tím také nedávno trápil, tak dám do mlýna své zkušenosti.

Všeobecně za nejlepší free program na univerzální konverzi videa považuji aplikaci "Format Factory"
http://www.pcfreetime.com/
cituji:
Format Factory is a multifunctional media converter.
Provides functions below:
All to MP4/3GP/MPG/AVI/WMV/FLV/SWF.
All to MP3/WMA/AMR/OGG/AAC/WAV.
All to JPG/BMP/PNG/TIF/ICO/GIF/TGA.
Rip DVD to video file , Rip Music CD to audio file.
MP4 files support iPod/iPhone/PSP/BlackBerry format.
Supports RMVB,Watermark, AV Mux.

Format Factory's Feature:
1 support converting all popular video,audio,picture formats to others.
2 Repair damaged video and audio file.
3 Reducing Multimedia file size.
4 Support iphone,ipod multimedia file formats.
5 Picture converting supports Zoom,Rotate/Flip,tags.
6 DVD Ripper.
7 Supports 50 languages

Tato aplikace vám umožní převést více méně cokoliv do "webového" souboru SWF nebo FLV.

Tyto soubory vám pak přehraje nějaký FLV Player.
Hledal jsem nějaký optimální,... a jako nejlepší (FREE) mi vyšel JW FLV Player.
http://www.longtailvideo.com/players/jw-flv-player

Instalace tohoto přehrávače do www stránek je relativně snadná a podstrčení FLV souboru k přehrání též. Takže moc co řešit není.

Pro "Profíky"...
Pokud někdo má možnost použít produkty Adobe... :-) tak aktuálně videa převádím programem "Adobe Media Encoder CS4", který je součástí sady "Adobe Design Premium CS4".
Pozn. Pravděpodobně je i součástí jiných sad.

Práce s tímto programem je překvapivě snadná a co je nejdůležitější, lze si nastavit kodek "na přání", datový tok, rozměry,... - prostě celkově optimalizovat. Pro mě byla ale nejdůležitější cz nápověda, (dozvíte se, kdy a kde jaký kodek a jaké nastavení použít).
Neměl jsem o této problematice ani páru, tak mi to dost pomohlo. PDF verze je ke stažení zde:
http://help.adobe.com/cs_CZ/AdobeMediaEncoder/4.0/adobemediaencoder_cs4_help.pdf

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0