Autor Zpráva
Petr86
Profil *
www.exoplanety.cz prosím o názor :)
Ofi
Profil
ten hořejšek mi přijde jak hromádka textu - nepřehledné, favicon není hezký, horní menu není nijak vyčleněno, vypadá jako nějaký zkratkovitý text

na kód jsem nekoukal vzhledem k tomu že je to wordpress.
paf
Profil *
trochu to uspořádej, aby bylo vidět, co je hlavička webu apod, v mozzile se ti asi špatně zobrazuje layout, ten sloupec v pravo by měl být nahoře že?
http
Profil
Ten tvůj Twitter blok vypadá na první podled jak chybové hlášky v php :) je to hodně chaotické. Jinak moc pěkný a obsáhlý web - jen tak dál! Barevnost celkem sladěná i když mě osobně se ta tyrkysová moc nelíbí, ale to už jse otázka osobního vkusu.

grafické minusy:
- Žlutý text na tyrkysovém podkladě :(
- úvodní text zarovananý na střed :(
- twiter blok - chaos
- štítky - kompletně bold? proč?

plusy:
- grafika je vedlejší, je to wordpress a obsah webu má jiný účel, než ukazovat grafiku :-D
Petr86
Profil *
Díky za komentáře, za grafiku moc nemůžu, je to výběrem šablony. Zvažuji jinou šablonu.
Elixon
Profil *
Rozhodně zvaž jinou šablonu. Ten design je docela v poho... ale ne pro exoplanety.cz . Člověče, takový web si vyloženě říká o design s planetama, pulsarama, mlhovinamal... kéž by každý web byl tak jasný, jak pojmout design! (hlavně to ale nepřehnat...) :-) Stačí vybrat jednu úžasnou fotku jako motiv na pozadí...Google

Bohužel k tomu, aby člověk dostál tématu, je pravděpodobné, že skončíš u "tmavého" designu. Což bývá trochu ošemetné, aby to nevypadalo jako nějaký underground... ale důvěryhodný web. Takže, bacha, s mírou a trochu více prostru, nenarvat maximum informací na malé místo... ať je to vzdušnější, tím i přehlednější a v důsledku důvěryhodnější... Nebo můžeš udělat tmavé hvězdné pozadí stránky a vlastní obsah standardně světlý...

Na homepagi toho máš příliš. Zkrouhni to pořádně. Jeden "featured" článeček a odkazy na ostatní s dostatečným popisem, ať nalákáš...

Držím palce s výběrem...
Petr86
Profil *
On je to právě problém. Mě osobně moc nevyhovuje web, kde na pozadí je obrázek a text se třeba i špatně čte. Kromě toho nechci šablonu, která je určena pro blog puberťáka nebo noční klub :) Takže je to dost citlivá záležitost...budu muset projít stovky šablon, snad něco najdu :)
MajoCQ
Profil
Dobry web:-) aj som sa trocha zacital.
Mozno nejake tematicke logo a ten box Nepřehlédněte sa mi nejak nepaci - hlavne farba.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0