Autor Zpráva
Imrahil
Profil
čau,
líbí , nelíbí ?
popř. co nelibí
díky

http://www.imrahil.prodejce.cz/navrh.png
Smokie
Profil
prosím? co to má být? nejdelší činnost, kterou si na tom dělal musela být hledání mapy české republiky. smazat a znova.
Radek9
Profil
Pokud je toto design, tak já jsem nejbohatší na světě xD
Imrahil
Profil
Smokie
jj to je pravda
Radek9
Profil
Imrahil:
Tak teď mě napadají dvě varianty. Možná se vyžíváš v minimalistickém designu nebo nemáš kapku soudnosti. Schválně se chvíli zadívej na ten tvůj "design" a porovnej ho s nějakým webem na úrovni (GameHaus, Seznam, ...)
Imrahil
Profil
Radek9
to nevím v čem se vyžívám, jestli máš nějaký nápad jak přeplácat uvodní rozcetník tak se klidně se mnou o to poděl.
Radek9
Profil
Imrahil:
nápad jak přeplácat uvodní rozcetník
Úvodní rozcestníky jsou jedny z nejotravnějších částí webu. V tom ti radit nebudu.
Imrahil
Profil
Radek9
rozcestníky jsou jedny z nejotravnějších částí webu.
ano, ale svět není dokonalý a občas to jinak nejde.
Myslel jsem že průměrná opice pozná, že toto je rozcestník, takže jsi zase nemusel vůbec psát :D
Radek9
Profil
Imrahil:
zase
Ne. U tvého předešlého designu to bylo dost podstatné.

Myslel jsem že průměrná opice pozná, že toto je rozcestník
Automaticky weby obsahující rozcestník většinou opuštím. Poslední dobou ho již nevídám, tak jsem zapoměl jak vypadá :) Jinak. Opice nemá dostatečné IQ na používání pc na úrovni člověka. Tudíž tebou zmíněný rozcestník nepozná ;-)

svět není dokonalý a občas to jinak nejde
Ale jde.
Imrahil
Profil
Radek9
Poslední dobou ho již nevídám

v tom případě se asi na internet moc často nedostáváš
O2
Sk Černošice

a to jsem hledal asi minutu, a myslím že tady ty rozcestníky mají taky své opodstatnění
Radek9
Profil
Imrahil:
v tom případě se asi na internet moc často nedostáváš
Jsem tu každý den :)

O2
Nechodím tam. Co bych tam jako třináctiletý kluk pohledával?

Sk Černošice
Neznám...

a myslím že tady ty rozcestníky mají taky své opodstatnění
U obou stránek by se to dalo nahradit nějakým přepínacím panelem.
MCKAY
Profil
Můj názor je, že je to věc každého jedince. U velkých webů (O2) proč ne, ale u nějakého miniwebíku, nebo webové prezentace je to dle mého vrchol nevkusu otravovat uživatele dalším zbytečným klikáním.;-)
Imrahil
Profil
MCKAY
nějakého miniwebíku, nebo webové prezentace
miniwebík to být rozhodně nemá.
Představ si středně velkou firmu, která má 7 specifických poboček
Imrahil
Profil
Radek9
Jsem tu každý den :)

to tě upřímně lituji :)
MCKAY
Profil
Imrahil
Pokud to plánuješ jako poutač na vaši firmu, nebo co to má být, tak asi rozcestník postrádá významu. Jak vidím, máš tam rozcestník na města. Takže si raději udělej úvodní stránku s nabízenými službami a pak rozpis poboček, které je poskytují atd atd. Tohle klienta akorát bude obtěžovat.
Imrahil
Profil
MCKAY
rád bych úvodní stranu, kde bude jak nabídka služeb, tak rozcestník do poboček, které se nacházejí v 7 městech ČR
MCKAY
Profil
tak to dotvoř a pak to ukaž znovu...
Radek9
Profil
Imrahil:
to tě upřímně lituji :)
Nechápu proč, ale to je vedlejší...
Imrahil
Profil
Radek9
třináctiletý, nezdá se mi to , chováš se jako zkušený webmaster nejméně 10 velkých webů
,ale jak tak koukám na tvé příspěvky nevidím jediný opravdu užitečný, veskrze to jsou pouze negativní a nekonstruktivní reakce, žádný nápad nebo něco co by někdy někomu doopravdy pomohlo, a o tom myslím tento web je. ;)
Radek9
Profil
Imrahil:
ale jak tak koukám na tvé příspěvky nevidím jediný opravdu užitečný,

Úvodní rozcestníky jsou jedny z nejotravnějších částí webu.
U obou stránek by se to dalo nahradit nějakým přepínacím panelem.


Toto jsou nejpodstatnější informace.

třináctiletý, nezdá se mi to , chováš se jako zkušený webmaster nejméně 10 velkých webů
Ikdyž bych si to přál, tak jsem stále třináctiletý kluk :)

veskrze to jsou pouze negativní a nekonstruktivní reakce
Negativní, protože jsi nejprve nenapsal o co se jedná (mohl to být klidně i minimalistický design) a taky proto, že rozcestníky jsou otravné a stojí o jedno či více zbytečných kliknutí navíc.
Imrahil
Profil
Radek9
„Úvodní rozcestníky jsou jedny z nejotravnějších částí webu.“

nejsou vůbec otravné pokud mají smysl, to by mohl říct zkušený webmaster který optimalizuje SEO, a to ty nejsi.

A myslím tvé příspěvky obecně, nejenom ty které píšeš na mé vlákna.

„U obou stránek by se to dalo nahradit nějakým přepínacím panelem.“

to mi je plat prtný když nejsem webmaster O2 ani SK Černošic
Radek9
Profil
Imrahil:
to mi je plat prtný když nejsem webmaster O2 ani SK Černošic
Já to jen kopíroval. Dou fal jsem, že ti to dojde...
Mohl bys to nahradit nějakým přepínacím panelem :)
MCKAY
Profil
Imrahil
Nemyslím si, že Radek9 je jeden z těch třináctiletých faganů, co nemají co dělat, tak se se*** ostatním pod nohy a kazí práci, dle mého je na jeho věk dost zkušený na to, aby v této situaci dokázal objektivně poradit. Stačí se podívat na jeho web a mrknout na pár článků, referencí ... na jeho věk to není vůbec špatné.

Ale abychom neodbočovali od tématu. Myslím, že SEO ti rozcestník na hlavní stránce nezvýší....;-)
Imrahil
Profil
Ale abychom neodbočovali od tématu. Myslím, že SEO ti rozcestník na hlavní stránce nezvýší....;-)

kdo říká že zvýší????
Naopak Zmate to SEO proto jsem psal, že na rozcestník si může stěžovat ten co chce mít SEo optimalizace na jedničku.
MCKAY
Profil
http://tvorba-webu.tk/

Protože v diskusi je v pravidlech uvádět popis odkazu ... tohle je odkaz na jeho webtvorbu

a tady bude jeho osobní web

http://radek9.ic.cz/
Imrahil
Profil
no mě se nelíbí ani jeden jeho web, ten modrý je hrozná slátanina a bílí nemá design to snad ten muj jednoduchý navrh ma designu víc :D
ale beru že mu je třináct ja jsem o něco starší ale jak čtu tak s webem dělám mnohem kratši dobu :D

v referencích je jedna pekna strankai
Taurus
Profil
Imrahil
Namísto slov jako cvičená opice radši vol vystihující úvodní příspěvek, zabráníš tak hádkám. Ano, rozcestníky se dají kvalitně nahradit úvodní stránkou rovnou s produkty/daty. Aby nevypadaly obyčejně, je třeba opticky texty ukotvit. Nebo citem. To tvé jsou jen naházené objekty na pozadí. Zkus znovu. Chybí ti detaily, které jsou nejdůležitější část výsledku.
don jebot
Profil
Hruza, jedine co sa tam da hodnotit je nadpis (nie logo to tam neni) a ten je otrasny a dalsia vec biely stvorec - ten outherglow je strasny, uvodna stana na vyber mesta?? naco?? to potom si uzivatel vyberie mesto a pre kazde mesto budes robit podstranku s rovnakymi informaciami a zmeni sa iba adresa?? nebolo by logiskejsie dat na index informacie a pri prechode na mape sa zobrazi aj adresa...
Imrahil
Profil
don jebot
nebolo by logiskejsie dat na index informacie a pri prechode na mape sa zobrazi aj adresa...

cože?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0