Autor Zpráva
Inpocasi
Profil
Dnes jsme spustili novou verzi In-počasí: www.in-pocasi.cz.

Web má novou grafiku (zimní verze se chystá) a přibyla i spousta nových informací. Došlo i ke změně URL adresy (z in-pocasi.eu na in-pocasi.cz, konečně).

Co tomu říkáte? Díky.
Nox
Profil
Hezké, fakt se mi to líbí
U vločky se mi zdá jako by trochu byla vidět komprese, deštník mi přijde trochu neostrý
Nešlo by animovat radar přímo v tom? Včetné té selekce měst, jak to mají na chmi?

Celkově mi web přijde promakaný a hezký
Medvídek
Profil
Moc pěkný, pouze malá chyba v dlouhých názvech měst, třeba naše Jablonec nad Nisou. Rozhodí se trošku layout.
Railbot
Profil
Nijak podrobně jsem to nezkoumal, takže jen první dojem - paráda, líbí se mi to. Grafika je opět od Vítka Dlouhého?
jrm
Profil
Velice pěkné, navíc bych uvítal ještě před tím, než si nechám generovat počasí na svůj web, ukázky výsledků toho, co budu generovat, příklady ap.
Mistr
Profil
Inpocasi:
Pěkné to je. Přesto mám tři poznámky:
(1) Proč, když si na základní stránce chci vybrat Prahu, zobrazí se mi po najetí ukazovátka myšky jen Středočeský kraj? Já chtěl Prahu. Co to třeba přejmenovat na Praha a Středočeský kraj apod.?
(2) Oprav si chybný název obce na Kostelec nad Černými lesy.
(3) Z jakého důvodu ve stránce s počasím ve světě či v Evropě chybí ta volba, co je na stránce s počasím České republiky umístěná nad Ústeckým a Karlovarským krajem?
Inpocasi
Profil
Nox:
Bylo by to složitější, ale mělo by to jít. Rozmyslím to. Díky.

Medvídek:
Vidim. Díky.

Railbot:
Není, tentokrát se do grafiky pustil Michal Šimkovič - musHo. Odvedl skvělou práci. Díky.

jrm:
Mělo to tam být, ale přišlo mi to jako zbytečnost, která by nebyla jednoduchá. Díky.

Mistr:
1. ok
2. opraveno, koukám, že na Google maps to mají taky špatně
3. myslíš ten select? Co by tam v něm bylo?
Díky.
radas
Profil *
když jsem si dal nahodnou galerii - bouřka a pak si zobrazil fokty tak mi chybi obrázek pro zavření fotky...
Mistr
Profil
Inpocasi:
3. myslíš ten select?
Ano, myslím ten SELECT.

Co by tam v něm bylo?
To samé, co je na stránce s počasím v České republice, tedy odkazy na stránky s počasím v Evropě a ve světě. Na evropských stránkách by tedy byl odkaz na počasí v České republice a ve světě a na stránkách se světovým počasím pak odkazy na stránky s počasím v České republice a v Evropě.

Díky.
Není zač. :-)
Inpocasi
Profil
radas:
Už tam jsou, dík za upozornění.
Inpocasi
Profil
Už je nová i zimní verze webu (hlavně s informacemi pro lyžaře): Snih.in-pocasi.cz

Jak se vám líbí zimní verze webu?

Logo je přemalované na zimu:



a zbytek designu také.
Mistr
Profil
Inpocasi:
Vpravo od mapy České republiky v jednotlivých položkách rubriky Lyžařská střediska vlož mezi číslo a fyzikální jednotku (cm) mezeru. Patří tam totiž, neboť:
5 cm = pět centimetrů
5cm = pěticentimetrové
Inpocasi
Profil
Mistr:
Jj, toho jsem si nevšiml. Díky.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Inpocasiho:
Jednotky u teplot bys také mohl psát správně, viz Typografie: Psaní stupňů, minut a vteřin.
Inpocasi
Profil
Chamurappi:
Tak už je to snad na hlavních místech všude správně. Spousta webů to píše špatně.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0