Autor Zpráva
Birkof
Profil
Zdravím, rozjíždím nový diskusní server o směnném - barterovém trhu. Zatím tam v podstatě nic není, ale i tak by mě zajímal Váš obecný názor na tyto stránky. Co vám tam chybí? Zajímal by vás takový web?

http://www.smenik.cz
Birkof
Profil
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z o pár minut mladšího vlákna v kategorii Práce a zakázky.

Zdravíčko, možná by vás zajímal nový web o směnném - barterovém trhu http://www.smenik.cz
denCo
Profil
nádherné, 10 min nad phpBB a mal by som to

Birkof:
Zdravíčko, možná by vás zajímal nový web o směnném - barterovém trhu
prečo by mal?
Taurus
Profil
Nemám moc co hodnotit, ale když už, tak hned první odstavec prvního pravidla:

Barterový obchod je druh obchodu kde zboží nebo služby jsou vyměněni pro jisté množství ostatních věcí nebo služby; žádné peníze jsou zapojené do transakce. To může být bilatelární nebo mnohostranné jak obchodovat. To je slovo často používané jako synonymum pro ' vyjednávat/jednání ', ale toto použití je nesprávné. Běžná forma vyměnit během koloniálních časů byl tabák. Také bushels zrna a wampum byli populární formy.

je češtinářsky otřesný, promiň. :-(
Petr ZZZ
Profil
1. Tos někde okopíroval celé fórum, nebo sis jenom nechal od nějaké mašiny přeložit text? Jestli umíš česky, měl bys ten text pročíst, než ho předhodíš veřejnosti, a jestli neumíš, tak by sis měl někoho na pročtení najmout.

2. Chtěl jsem napsat, že mám zájem o výměnu brouků, ale přečetl jsem jenom:

"Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru, Nemůžete odpovídat v tomto fóru, Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru, Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru, Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru."



Nic nemůžu! Měl by ses rozhodnout, co chceš. Sbírat emajlové adresy nebo poskytnout službu. Neumožníš-li psát bez registrace, asi fórum tak honem nerozběháš. Ochrany proti spamu lze dosáhnout i jinak.

3. Má-li to být česky, tak to česky napiš. Jinak nemáš na českém trhu šanci.

EDIT: Možná by neškodilo využít toho, že na tento příspěvek dosud nikdo neodpověděl, a nahradit ho v sekci názor na stránku tímto vláknem.
Moderátor Chamurappi: Staniž se.
aduben
Profil *
Mě to krutě připomíná diskuse.jakpsatweb.cz....

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0