Autor Zpráva
denCo
Profil
Dobrý deň. Mám dva návrhy na moju stránku, ale neviem sa ani az nić rozhodnúť...
1.
http://imgupload.sk/images/00rpoaa74nwgzylg0ou.png

2.
http://www.upnito.sk/0/d7ypvdmkp7jpedg3kexjdmawfqpbvt8v.png

povedzte mi svoj názor, poprípadne čo by sa na nich ešte dalo vylepšiť
Vďaka
Radek9
Profil
Druhý je určitě lepší, ale stejně by to chtělo ještě trošíčku vyladit.
KoLi
Profil
denCo:
Jestli je to tvá prezentace pro tvoje/něčí studio, tak je to ubohé.

Jinak se mi více zamlouvá druhý.
denCo
Profil
KoLi:
úbohé? ak si taky "skvelí" tak ukáž tvoje "vynikajúce" dielo...

Radek9:
dik, aj sa som ti to myslel
KoLi
Profil
denCo:
Hodnotíme tebe nebo mě?
Rachela
Profil *
pri vsetkej ucte, nic ine ako suhlasit s kolim nezostava....
Prakticky cela hlavicka je o tom, ze si napisal 7 slov textu, niektore z nich dal tucnym, stiahol si par free icon messangerov a hura, 250 px je na svete. Neviem, kde si videl take zarovnanie toho horneho menu, ale ak si myslis, ze to posobi konzistentne, sklamem ta. Cela hlavicka ma minimalnu informacnu hodnotu, graficku takisto, zbytocne plytvas miestom.
Vokoncom nechapem, ako si sa dopracoval k tym dvom boxom s ponukou. To, ze tvoje spolocnost, ktora v ilustratore robi logotypy, vyuzije nejaku z netu sithanutu ikonu palety, to sa da prekusnut, ale ty si naozaj myslis, ze tie dva boxy graficky zapadaju do celeho webu? Takisto ako tie dve zelene sipky, ktorych smerovanie naprosto nechapem, a zrejme by malo byt opacne.
A zarovnanie co? Nazov spolocnosti, menu, boxy v contente, text a text v paticke... to vsetko je uplne inak zarovnane! pouzivas vobec voditka? A preco striedas tri rozne fonty? je to rozumne? Najma ten font informujuci o cene sluzby by si mal dobre zvazit este raz.
btw, tie weby v tom slide si vytvoril ty? a potom tymto dielom tu si z nas robis len srandu?
Ocividne nema ta tvoja "spolocnost s bohatymi znalostami a skusenostami" ani vlastne logo a ponuka tvorbu logotypov.. Ocividne nevies robit ani dobre, nieto este skvele dizajny a ponukas ich vyrobu a uz vokoncom nechapem, ako mozes ponukat tvorbu tlacovin, ked vies o zasadach typografie velke prd. Ked je pod nadpisom viac miesta ako nad nim, tak to stoji za pozastavenie sa. To je ako keby som ja siel vyrabat farmaceutika...

no.. dufam, ze som to nejak neprehanal. malokedy mavam prispievaciu naladu :D

Moderátor Chamurappi: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
david9
Profil
druhá vypadá grafický lépe.
Taurus
Profil
Pozastavím se nad jiným.

Pokud chceš weby pro Čechoslováky, proč je slogan a patička anglicky? Na co jsem ještě alergický jsou nepovedené reklamní věty:

Navrhneme vám skvelý dizajn - jasně, že "skvělý" - zbytečné slovo
Druhý a třetí řádek se významově zbytečně překrývá
Vaše ceny nejsou bezkonkurenční, navíc je to otřepané slovo
Ponúkáme kvalitné služby - zbytečná věta uprostřed výčtu zmíněných služeb

Plno věcí stačí výrazně a heslovitě, na takové věty není nikdo moc zvědavý. Stejně jsou důležité živé ukázky namísto řečí. Myslím to dobře... mě třeba naopak reklamní žvásty odrazují a vzbuzují ve mně nedůvěru. Už tím, že se vše okecává a zbytečně vyzdvihuje. Lepší je přímočarost a účelovost než takové vábení.
denCo
Profil
ja som ani jeden design nerobil, texty sú iba ako predloha, ani jeden text tam na originály nebude taký, ja som dostal na výver z týchto dvoch, tak nemusíte byť taký kritický, pýtal som sa na názor ktorý je lepší a poprípadne čo by sa tam hodilo ešte pridať... na text som sa vôbec nepýtal
Ofi
Profil
Druhý je lepší, ale taky není nic moc ...
denCo
Profil
Ofi:
Druhý je lepší, ale taky není nic moc ...
tieto príspevky mi ohromne pomôžu, už som to dva krát písal:
povedzte mi svoj názor ktorý je lepší a poprípade povedzte čo by sa tam dalo ešte zlepšiť
Taurus
Profil
Pokud se ptáš "co se dá zlepšit," svým příspěvkem jsem odpověděl: "dají se zlepšit texty". Druhý návrh lepší, má ale zbytečně vysokou hlavičku. Některé prvky vyvolávají vystoupení do popředí, ale obsahová část s bílým pozadím je stroze prdlá na pozadí stránky. Ten okraj pak vypadá dost slabě. Konstruktivní kritika je k dobru, lidi neumějí psát, je dobré na to klást důraz. Jak jsem psal, myslel jsem to jen dobře...
KoLi
Profil
denCo:
ja som ani jeden design nerobil, texty sú iba ako predloha, ani jeden text tam na originály nebude taký, ja som dostal na výver z týchto dvoch, tak nemusíte byť taký kritický, pýtal som sa na názor ktorý je lepší a poprípadne čo by sa tam hodilo ešte pridať... na text som sa vôbec nepýtal

Tak co chceš tedy hodnotit? Takový paskvil by zvládl snad každý kdo umí s Photoshopem za krátký čas. Pokud chceš nabízet webu, je lepší nechat bílou stránku s projekty, která jste udělali. Co od nás tedy chceš? Řekl jsem ti narovinu, jak to vidím. Místo, aby jsi si to vzal k nějakému poučení, pustíš se do mě viz 4. příspěvěk.

Tvoje reakce v příspěvku #9 : ja som ani jeden design nerobil, texty sú iba ako predloha, ani jeden text tam na originály nebude taký, ja som dostal na výver z týchto dvoch, tak nemusíte byť taký kritický, pýtal som sa na názor ktorý je lepší a poprípadne čo by sa tam hodilo ešte pridať... na text som sa vôbec nepýtal

Tvoje reakce v příspěvku #11 : tieto príspevky mi ohromne pomôžu, už som to dva krát písal:
povedzte mi svoj názor ktorý je lepší a poprípade povedzte čo by sa tam dalo ešte zlepšiť


Definuj mi prosím slovíčko "poprípadne", a potom se podívej, co jsi napsal.

Neptal jsi se na text, ale neptal jsi se ani na grafiku.
denCo
Profil
Taurus:
jasne, dik... tam tie texty su iba aby to nebolo cele prazdne

KoLi:
ale hodnotenie typu "je to ubohe" mi vies k comu pomoze... ja som dostal na vyber z tychto dvoch designov, ani jeden som ja nerobil... islo mi o to ktory je lepší lebo ten kto tu stranku chce mi spravil dva navrhy

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0