Autor Zpráva
jason
Profil *
běží to na Panavisu, umístění ve vyhledávačích na dámské oblečení - Seznam 7 strana, Google 2 strana = malá návštěvnost.
Děkuji za případné rady jak to "popokopnout"

www.damske-obleceni.com
ninja
Profil
Jestli máte malou návštevnost, bude dobré stránky propagovat. Bohužel, na serveru diskuse.jakpsatweb.cz je vaše cílová skupina zastoupena v minimální počtu.
hustosef
Profil
A co takhle nějakou validnost !!
http://validator.webylon.info/check?uri=www.damske-obleceni.com

Vyhledávače nehodnotí grafiku, nebo pravopis, ale validnost a návštěvy, je to jako když člověk čte knihu a nechápe co se tam děje :-) taky ho nebude bavit...


---
ale doména na tom není nejhůře
http://www.cubestat.com/www.damske-obleceni.com
ninja
Profil
hustosef: Vyhledávačům je validnost a většinou i návštevy zcela lhostejné. Zajímá je obsah a jeho popularita měřená odkazy.
hustosef
Profil
Ano samozřejmě jde tam i o obsah a o klíčová slova, ale validnost by se neměla zanedbávat...Asi web, který bude validní bude výš než když validátor píše toto:
"Dokument neprošel validací, 86 chyb a 236 varování."

Vzpomínám, když sjem měl web nevalidní, byl na 8-10 straně, rázem, když jsem to spraval a byl validní tak byl na 3. místě na první straně.

Jednoduše SEO ;-)
Chamurappi
Profil
Reaguji na hustosefa:
Asi web, který bude validní bude výš než když validátor píše toto
Validita vyhledávače (a prohlížeče) fakt nezajímá. Můžeš mít klidně tisíce chyb a předběhnout někoho, komu se neukáže ani varování.

když sjem měl web nevalidní, byl na 8-10 straně, rázem, když jsem to spraval a byl validní tak byl na 3. místě na první straně.
Když jsem nosil šedivé kalhoty, byl jsem na Seznamu na druhém místě. Teď mám modré a jsem na prvním. Modré kalhoty jsou totiž jednoduše SEO ;-)


Reaguji na jasona:
Nelíbí se mi vizuální podoba textů. Písmo je celkem malé (v Exploreru nezvětšitelné), rozestupy mezi řádky žádné (viz line-height), řádky celkem dlouhé, krátké popisky jsou nalepené hned vedle obrázků… prostě mi to připadá ošklivé. Také mi vadí, že obrázky mají jiný odstín růžové než růžové texty.
DoubleThink
Profil *
V názvech souboru bych se vyhýbal slovu banner. Je to poměrně spolehlivá metoda, jak si nechat blokovat grafiku u návštěvníků s AdBlockem.
jason
Profil *
díky za Vaše názory.
1. pokusím se upravit web aby byl validní
2. úprava velikosti písma je potřeba ( je zajímavé, že takových chyb si člověk na svém díle nevšimne)
3. růžová texty-obrázky ?
4. slovo banner změnit

dám vědět jestli web poskočil na 3.místo první strany :)
Plaváček
Profil
jason:

Několik otázek:

1. jak se dostanu z hlubin webu zpět na úvodní stránku?
2. proč nejsou odkazy podtržené?
3. proč je text pod názvem výrobku (kategorie) světle šedým a tedy prakticky nečitelným písmem?
4. co znamená na úvodní stránce text "Dámské oblečení" Cena s DPH 0,00 Kč?
5. proč se z detailu zboží nelze pomocí drobečkové navigace vrátit do výpisu a cesta zpět je řešena javascriptem s textem "Zpět"? Přistanu-li díky vyhledávači přímo na konkrétní stránce produktu, tato fičura mě vrátí kam?
6. kdo vám, probůh, psal text na úvodní stránku? Nějaký SEO deratizátor?
7. proč jsou v objednávce hvězdičkou označeny nepovinné položky, když zažitá norma preferuje opačný přístup?
8. proč tolik trváte na tom, být na vysokých pozicích v SERP na obecnou a z hlediska obchodu (konverze) prakticky bezcennou frázi?
Wascheck
Profil
Zdravím,

opravením těch 4 "chyb" hned neposkočíte, pokud vůbec. Jak už někdo říkal, vyhledávače sledují odkazy. Takže pokud chcete mít stránky výš, tak budovat zpětné odkazy .... nic jiného nezbývá. Samozřejme to chce na tématicky příbuzných webech - pokusit se domluvit s dodavateli, výrobci, informačních webech o dámské modě apod. V téhle branži se nepohybuju, tak nevím kde všude je to možné ;-)
jason
Profil *
Plaváček:

1. nedostaneš :(
2. jak odkazy? jako v menu? a všude po stránkách?
3. nečitelné jsou schválně bylo by moc "popisků" = zmatek
4. základ je Panavis - na výběr jako úvodní strana úvod nebo produkty. Vybral jsem produkty a jako první produkt udělal jako úvod, jelikož a bohužel s mými "znalostmi" zatím nic lepšího - pylně na tom pracuji :)
5. opět levné řešení panavis. fičura tě nevrátí
6. přiznávám - já osobně (je to tak příšerné?)
7. upravím - tohle zvládnu
8. nejvíce vyhledávaná fráze z oboru je "dámské oblečení". Předpokládám, že pokud potenciální zákaznice bude chtít koupit na netu dámské oblečení zadá do seznamu uvedenou frázi a možná dokliká na max.3stranu. Pokud se dostanu do vytoužené pozice věřím, že zboží zaujme jelikož na českém (internetovém) trhu jsou skoro všechny e shopy s dámským oblečením naplněny zbožím od jednoho dodavatele což je celkem nezajímavé.
opět děkuji za další připomínky
jason
Profil *
tak jsem na mé vytoužené třetí straně na Seznamu :):):)
Plaváček
Profil
jason:

ad 1) nemožnost dostat se snadno na úvodní stránku považuji za chybu
ad 2) v menu to až tak nevadí, je poměrně patrné, že se jedná o odkazy. V textu ale nevím na co kliknout
ad 3) této výhradě nerozumím. Text, který nemá být vidět, je zbytečný, a pak nemá na stránce co dělat
ad 4) zřejmě sis zvolil nepříliš dobrý systém
ad 5) pak je takto fičura velmi matoucí a velmi snadno odvede zákazníka někam jinam
ad 6) ano, je to hodně příšerné, nic ve zlém
ad 7) prima
ad 8) doporučuji přečíst tento článek a trochu se zamyslet: http://www.snizekweb.cz/weblog/seo-pozice/

P.S. jsi-li na třetí straně Seznamu na takto obecnou frázi, pak jako bys nebyl.
jason
Profil *
Plaváček:
Plaváček:
tak jsem na té první straně.
samozřejmě ještě je na e-shopu dost práce ale konečně taky objednávky :)
Plaváček
Profil
jason:

tak jsem na té první straně.

No vidíš. Kdyby ses ale zaměřil na zlepšení použitelnosti webu, možná by těch objednávek bylo daleko více. Nepočítej také, že na první straně SERP budeš věčně.
juk_jana
Profil
A ještě jedna věc z hlediska použitelnosti - na stránkách je docela chaos ve velikostech - jednou S/M, M/L, jednou S,M,L,XL. Navíc si občas neodpovídají zobrazené velikosti a data ve výklopném seznamu u objednávek...
milanj
Profil
tak jsem to celé překopal http://www.damske-obleceni.com
ještě to není "doladěné" do detailu a určitě tam něco najdete. Tak sem s tím!
dik

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0