Autor Zpráva
Blanka5
Profil
Přeji hezký den,
nyní aktualizujeme naše web stránky. Působí na Vás design příjemně? Jste spokojení s obsahem textů. Kdyby jste byli našemi potencionálními klienty, jaké změny by jste na našich stránkách uvítali?
Předem děkuji za Vaše připomínky.
Přeji příjemný zbytek dne.
Blanka
whysper93
Profil
No uvítal bych, kdybys sem dala odkaz:D
MCKAY
Profil
Možná to bude http://www.mystickydrak.cz/

Jinak abych se k tomu vyjádřil, vůbec mi nepřipadá, že by tam vůbec nějaký design byl. Jen vstupní stránka, pár obrázků, odkazů a textu. Možná by nebylo od věci trochu se inspirovat na internetu, jak dnes vypadá design.
Shadowek
Profil
Trošku bych doporučil změnit barvy černá s tou červenou jsou málo kontrastní
don jebot
Profil
ked je to ich stránka tak sa cudujem prečo sa firmy zabijajú takýmito strankami...
Miloš
Profil
1) Centrovaný text je vhodný leda pro poesii. Na stránkách je nevhodný, blbě se čte, když musíš pořád hledat, kde začíná další řádek.
Pro web je ideální zarovnávat na praporek, v horším do bloku.
2) Postrádám něco jako max-width, bo stránka je rozcapená k nečitelnosti až haňba.
3) Samostatnost jednotlivých podstránek je šílená vypadá to, jako by to byly pozůstatky po rámech a člověk se na danou stránku dostal „záchodovým okýnkem“. Proč nemá celý web jednotnou strukturu a proč nemají všechny stránky jednotné menu?
4) Červená (#B30400) tluče do očí, text se blbě čte a s černou barvou nemá dostatečný kontrast.
5) <title>Untitled Document</title> je titulek fakt k sežrání.
6) • Ručně vypsané odrážky? Fuj.
Sirius
Profil
Blanka5:
Ta úvodní stránka mě docela zaujala, ale tím to taky skončilo. I když je trochu podivně řešena, na velkém rozlišení to už nevypadá dobře ani trochu.
Bubák
Profil
Viděl jsem i větší prasárny, ale přece nemusíš mít kód jako čuně:
<p><br />
  <br />
  
  
  <a name="#klasik"></a></p>
<h2>Klasická regenerační masáž</h2> <br /> Pokud...

V kódu kotev máš drobnou chybu a proto ti nefungijí.
kotvy můžeš napsat moderně a i kompatibilně, nebo jen moderně, pokud vynecháš <a name="kotva"></a>:
<h2 id="klasik">Klasická regenerační masáž<a name="klasik"></a></h2>
<p>Pokud...

Horní a dolní odsazení se upravuje pomocí CSS vlastnosti margin nebo padding.
Hitman
Profil
Na první pohled to působí zajímavě, ale přesto mám několik připomínek:

(1) Při kliknutí na odkaz v menu mně nutíte abych klikl na tlačítko zpět a nebo přečetl všechen text a vítěžně se dostal na odkaz na hlavní stránku.

(2) Proč tam je veřejné počítadlo? Nezajímá mě kolik lidí má zájem o masáž v Praze 5.

(3) Přizpůsobení lidem s menšími monitory by neuškodilo.

(4) • ale fuj, tečky se dělají jinak.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0