Autor Zpráva
primak
Profil *
www.kopejtkova.cz - jaké jsou + hosting v USA = co vy na to?
Jsem začátečník, jaké tam mám chyby?
Mám neomezený hosting v USA na www.hostmonster.com tak prosím pokuste se mi to nějak zatížit ať vím zda večer, nebo ve dne to je spolehlivé.
Díky
Manny
Profil *
primak:
Netuším o čem to je.
primak
Profil *
Nejlépe na email Díky: primak.slavomir@seznam.cz
primak
Profil *
O čem to je?
Kamarádka dělá fotografie strhaných plakátů a lepí koláže. Tak chtěla nějaké stránky. Je to tak děsné? Díky
primak
Profil *
Manny:
No je to o fotografiích strhaných plakátů a o kolážích jedné amatérky.
Sirius
Profil
primak:
Tohle není chat a na mail ti taky nikdo psát nebude. Jenom zmiňuju to, co by tady brzo někdo napsal.

Vůbec nechápu smysl těch stránek. Jestli to má být portfolio, proč to sakra běží na eshopu? Pokud je to eshop, tak dost špatnej, jelikož se mi nepodařilo objevit žádné zboží. Jestli tam zboží má bejt a není, tak co na tom hodnotit?
Manny
Profil *
Jak říkal Sirius. Na první pohled není patrný smysl těch stránek. Buď je to portolio s prezentací tvorby nebo e-shop nebo něco jiného. Chtělo by to nějaký slogan, který tam sIce je, ale všiml jsem si ho až po tvém upozornění. Větší písmo a ne bílé. Strašně to splývá.
primak
Profil *
Manny,
Ano je to blbe postavené na eshopu, mělo by to být jako portfolio, ale teď jsem chtěl vyzkoušet jak to běží na tom hostingu USA
Sirius
Profil
primak:
K tomu hostingu. Web se načítá rychle, takže tam problém asi nebude. Ale jak je to se stabilitou to netuším a podle webu hostmonster.com ten hosting nepůsobí zrovna dobře. Co takhle třeba Endora? Pár odkazů v patičce snad není problém a prej je to dobrej hosting.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0