Autor Zpráva
naromax
Profil *
Ahoj chtěl jen znát nazory na mé stránky http://sarutobi.ic.cz a http://naromax.over.cz a jestli by mi někdo nepomohl s designem můžete mě kontaktovat přímo na mém weblogu http://naromax.over.cz
naromax
Profil *
jo a taky bych chtěl říct že jestli tam bude něco divního ,tak (jsem buď tak neschopnej :-) a nebo zrovna) něco skouším
regy
Profil
1. malování není ideální grafický program.
2. Je to nevalidní.
3. Je to rozházené.
4. Divné to je celé.

Pokud zatím neumíš v Photoshopu nebo v něčem takovém, používej šablony (např. www.styleshout.com).
mckay
Profil
naromax:
(1) Rozlišení 1024*768 není asi to správné rozlišení -> nefunguje to v něm
(2) Vypadá to jako dělané v hodně staré verzi frontpage.
(3) Menu je nelogicky udělané
(4) Grafice se snad ani nedá říkat grafika
(5) Body -> 2/10
naromax
Profil *
No víte on je to zatím jen takoví pokus ,já totiž programuju asi 2 měsíce a tak zkouším a zkouším ,vím že máte plné právo mě kritizovat a nadávat ,ale nemohli byste mi když tak s těmi chybami raději pomoci ,vysvětlit co a jak ,protože když mi napíšete že to mám nesmyslně poskládnané ,tak z toho moc mít nebudu ,jinak děkuju všem co se na to koukli...
mckay
Profil
naromax:
Je dost složité pomáhat skrze diskusi a na osobní doučování přes email, icq, jabber tady asi moc lidí čas nemá. Můžeme vám ale doporučit čtivo - a to JPW, google výsledky, nebo jen sledovat tuto diskusi a sem tam mrknout na nějaký dobře hodnocený web.
naromax
Profil *
to je pravda
Sirius
Profil
regy:
Je to nevalidní.
Co pořád všichni máte s tou validitou? K čemu vám sakra je? Důležitý je, aby byl web funkční a přístupnej, ne?

Pokud zatím neumíš v Photoshopu nebo v něčem takovém, používej šablony (např. www.styleshout.com).
Skvělej nápad, to mu určitě hodně pomůže se zlepšit. Zkoušet, zkoušet, zkoušet, tím se naučí.

V kódu je spoustu věcí, co tam nemají co dělat. Dost věcí by šlo přepsat do CSS. Bohužel nemám čas to tu všechno vypisovat, ale stránky na které odkazuje mckay určitě pomohou.

Design mám dost rozsypaný, takže nemohu moc posoudit.
regy
Profil
Sirius:
Co pořád všichni máte s tou validitou? K čemu vám sakra je? Důležitý je, aby byl web funkční a přístupnej, ne?
Je pěkné, když to udělá zelenou fajfku ;-). Ale hlavně proč to nenapsat validně? Já mám málokdy chybu v kódu, není to problém, kromě nějakých extravěcí (napadá mě jen velikost iframu podle obsahu).

Pokud potřebuje stránku, aby k něčemu vypadal, nevidím důvod, proč nepoužít šablonu. Mezi tím může zkoušet, zkoušet a zkoušet. Psal jsem zatím.

naromax:
Taky nemám rád, když mi někdo napíše, že je to špatné a nenapíše proč. Ale jak už psal sirius. Mám to úplně rozházené, takže z toho moc není vidět. Ale aspoň jedna rada. Neukládej v malování v JPG, protože ti to udělá to, co ti to udělalo. Ukládej to do PNG (i když malování ho udělá velký, jak jen může). Po pololetkách ti můžu trochu pomoct.
Martin Maňaska
Profil
Standardně používám zvětšení na 120% a u tebe to rozhodí zcela vše.. prostřední sloupec překryjí postraní sloupce a z webu se nedozvím vůbec nic. Pokud přepnu na klasické velikostní zobrazení, tak už je to celkem v pořádku, ale to levé menu je stejně rozsypané a prakticky nepoužitelné. Rovněž písmo by potřebovalo nějaké odsazení od krajů. (sarutobi.ic.cz)

Co se týče tvého blogu, docela se mi líbí. Grafická strohost zde vůbec nevadí. Předělal bych to logo .. www vypadá jak wordart z ms office, navíc když se jedná o blog, vůbec nechápu proč tam je právě to www . Třeba "můj blog", už by bylo mnohem výstižnější. Případně tam zakomponuj své jméno, třeba "SUK BLOG" nebo "blog Milana Suka".. Myslím že cokoliv jiného použiješ, bude to vhodnější. A nesnaž se do toho cpát moc 3D zobrazení toho písma, radši použij nějaký jednoduchý hezý font a máš to v kapse, stačilo by i písmo které na stránkách používáš.
Obrázek laptopu by vypadal mnohem lépe, kdyby nebyl ořízlý, ale naopak vystupoval přes okraje rámečku pod ním.
Připomínka ohledně rozjetí struktury při zvětšení zde platí také. V prohlížeči přidrž CTRL a k tomu otáčej kolečkem myši, sám uvidíš, co to se stránkou dělá. Prakticky by se mělo jen zvětšovat písmo či obrázky, ale web by se neměl rozpadnout. Rovněž menu je zde nějaké rozházené.
pavuk
Profil *
Jen na okraj, máš tam nasekáno mraky hrubek, například "mími projekty", "předcetvzetí" a podobně, v blogu i ve stránkách. Na funkčnost to nemá vliv, ale působí to jako pěst na oko. A jenom na okraj okraje, mezera se dělá za čárkou a tečkou, ne před nima... Nejen že to strašidelně vypadá, ale v případě čárek s použitým "kurzívoidním" fontem na sarutobi.ic.cz je to i mnohem míň čitelný.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0