Autor Zpráva
naromax
Profil *
Ahoj mohli byste mi prosím říct co mi si myslíte o mé stránce, kdyžtak i říct co mám špatně ,a poradit jak to mám opravit nebo odstranit????
http://sarutobi.ic.cz/
Díky
naromax
Profil *
Radek9
Profil
Děs a hrůza.
naromax
Profil *
Já to čekal , ale právě proto jsem chtěl bayste mi radši napsali co mám zpravit ,a co a jak....to se toho
teda dozvím když někdo napíše děs a hrůza....
Hitman
Profil
naromax:

Proč máš 4x Home a 1x Speciály překryté nadpisem?

Home Page - Heimisch seite - домашний страница - proč sis nevybral českou variantu?

Na co je na webu počítadlo a nějaký malý čtverec s nečitelným textem uvnitř?
naromax
Profil *
ten malý čtvereček je od pagarank.cz a je SEO...a měli tam napsáno že ho mám pro správnou funkčnost umístit na web
Mistr
Profil
naromax:
Jaký význam má Tvůj druhý - [#2] - zdejší příspěvek? Na 6 rovnoběžek zde nejsme zvědavi. Máš-li zájem si zkoušet, co dokáže zdejší diskuze, využij pro to místní Hřiště.

A několik poznámek k webu:
(1) K čemu to obrovské logo? Navíc neklikací. Zmenši jej a udělej klikacím.
(2) Úvodní stránka se Ti ve Firefoxu poněkud rozsypala. Levé menu je kousíček od pravého a střední sloupec je až pod nimi.
(3) Nauč se česky. Zvláště se zaměř na shodu přísudku s podmětem (to jsou taková ta i/y na konci slov) a na interpunkci.
(4) Snad všechny odkazy, které jsem z levého menu zkusil, vedly na neexistující stránku. To asi není záměr, viď?
jirisa0
Profil
Ta oranžová a menu se mi docela líbí, ale je to uplně rozházené. První co udělej tak si zvaliduj kód.
mckay
Profil
naromax:
Bléé bléé bléé.

1) Veliké logo, vypadá jak z malování
2) Nepohyblivé pozadí nepůsobí dobře
3) Text se špatně čte
4) ..kde si budete moc pronajmout reklami myslí, že po přečtení tohohle bych si dával opravdu velký pozor, abych si tam náhodou něco nepronajmul.
5) Celý panel novinky je napsán češtinářsky špatně (čárka se dělá za slovem, ne před; panel se píše s jedním n; opravovat máš překlep; napsáno máš překlep;
6) Co je zač to rádio dole?

Radek9:
Děs a hrůza.
A nebyl bych to já, abych si nerejpnul. Posledně jsme se o tom bavili - tohle není konstruktivní kritika!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0