Autor Zpráva
johnl
Profil
www.krimitown.eu

Dělal jsem to spíš pro radost a abych se něco naučil (s php). Neplánuju tam přilákat (deseti)tisíce hráčů ani na tom nějak vydělávat (nic mě to nestálo tak nemám důvod - doménu jsem totiž neplatil ale dostal :D) Nějaké detaily tam chybí (FAQ, gangy nejsou dodělané) ale jinak by to mělo fungovat.

Účet pro diskusi Jméno: djpw heslo: dj01pw
HomerJay
Profil
WOW! Paráda, je to vynikajúce (niečo také som tiež chcel urobiť aby som sa naučil s PHP, nejako ma to však nebavilo). Úplne vážne...
A ak sa to nechystáš rozbehnúť vo veľkom, na tvojom mieste upravím prípadné chyby a predám to, nemám slov, je to super :)
johnl
Profil
HomerJay:
Ze začátku jsem měl pocit že to myslíš ironicky (myslel jsi to ironicky?).. Ale jinak díky :D
HomerJay
Profil
Určite nie ironicky, úplne vážne, naozaj sa mi to páči. Teda ak všetko funguje ako má, samostatne, registrácie a všetko...?
johnl
Profil
HomerJay:
Mělo by všechno fungovat teď jsem ještě dodělal nájemné vraždy.. Momentálně je tam asi 15 "aktivních" hráčů a zatím mi nikdo z nich o žádné chybě nepsal..
KubaZDUBAJE
Profil *
Hele, dost dobrý a zábavný, když se na tom ještě zapracuje, určitě se to bude dát dost dobře komerčně využít.
Upozornim jen na jednu pravopisnou chybu:

Jaké výhody nabízí V.I.P. účet?

1. Můžete si koupit o jeden nápoj víc, než s běžným účtem
2. Můžete si koupit o jedno jídlo víc, než s běžným účtem
3. Můžete útočit třikrát za hodinu (s běžným účtem jen dvakrát)
4. Nezobrazují se vám reklami
5. Levnější uzdravení
johnl
Profil
KubaZDUBAJE:
díky.. Už jsem to opravil :)
Plaváček
Profil
johnl:

A tohle je, prosím, co ?

Stránka není momentálně minimalizovaná pro IE6-
johnl
Profil
Plaváček:
Myslím že jsi si to zobrazil v IE6 nebo v prohlížeči kteří se za něj vydává.. Jedná se o to že na design jsem použil spoustu průhledné barvy a v IE6 to nevypadá dobře.. Navíc se to zobrazuje asi o 150% zvětšené.. Tak proto..
Lokutus7323
Profil *
WOW ...a ještě jednou WOW...
Nazečátek bych chtěl říct, že je jasné, že hra má ještě spoustu chyb a vad na kráse, byďby to je třeba jen detail... Už z názvu je patrné, že hra má příběhově něco společného z thecrims.com. Ovšem problémem The Crims je to,že na tom člověk měl nachat mládí aby vyhrál kolo a nebo aby se vůbec udržel, což si myslím není problém KrimiTownu. Je tam použitá jednoduchá grafika a poutavou čiností. Nedovedu to vysvětlit, ale tahle hra Vás nutí u ní sedět déle než jen 1minutu .

To je právě klasický problém nových online her. Začínající programátor si rozhodne udělat hru, zápletka skvělá, grafika super, nicméně to pojme tak, že u hry člověk nemusí sedět déle jak 15 vteřin, než něco odklidne a přesto vyhraje.

KrimiTown tenhle problém nemá a já věřím, že když bude autor chtít, že hra prorazí.

Navíc, pokud si tuhle hru dělal jenom proto, že ses chtěl naučit PHP. Tak se ozvy až se budeš chtít naučit "Assembler", mě už Windowsy od Microsoftu nějak omrzely a Linux nechci
;)
Plaváček
Profil
johnl:
Myslím že jsi si to zobrazil v IE6 nebo v prohlížeči kteří se za něj vydává.. Jedná se o to že na design jsem použil spoustu průhledné barvy a v IE6 to nevypadá dobře.. Navíc se to zobrazuje asi o 150% zvětšené.. Tak proto..

No jo. Ale čí je to chyba? Pochopím, když hru neuvidím, protože může mít vlastní požadavky. Ale abych neviděl vůbec nic? Fakt je to můj problém? Mimochodem, nemáš na stránce nic, co by IE 6 nezvládnul.
johnl
Profil
Plaváček:
Fakt je to můj problém?
Samozřejmě že to není tvůj problém, spíš to není ničí problém - je to moje chyba. Můžu tu podmínku samozřejmě oddělat, sice to bude vypadat "DĚSNĚ" ale bude tam aspoň něco. Já jsem se snažil provést stím aspoň něco, ale u průhledné kterou nedokážu nahradit jsem skončil.. Otázka tedy zní, mám tu podmínku oddělat i za cenu že stránka bude vypadat blbě?
Plaváček
Profil
johnl:


Stránka, která má zajímavý obsah, klidně může vypadat "blbě". Normální náštěvník to stejně nezaregistruje, protože neví, jak má stránka vlastně doopravdy vypadat.

Problém s tvým webem je v tom, že mě nutíš registrovat se někam, aniž bych tušil, co vlastně dostanu. Udělej mi ukázku, zajímavý výcuc, abych měl důvod se někam registrovat.

Abych předchozí shrnul. V IE nevidím nic, v ostatních prohlížečích vidím stránku, která mě nutí se někam registrovat. Neudělám to, jestli mě chápeš.
johnl
Profil
Plaváček:
Já jsem se právě snažil screeny a popisem hry (na hlavní stránce) vysvětlit a ukázat o čem hra je.. :) Co bych tam měl podle tebe dodělat?
Plaváček
Profil
johnl:

Co bych tam měl podle tebe dodělat?

Něco, abych to viděl, protože právě v tuto chvíli koukám na internet přes Internet Explorer číslo šest :)
johnl
Profil
Plaváček:
Něco, abych to viděl, protože právě v tuto chvíli koukám na internet přes Internet Explorer číslo šest :)
Ok, stránku jsem zpřístupnil i pro IE6 ale jak říkám vydadá "DĚSNĚ" :(
Dandys2012
Profil *
Čoveče, seš borec ! Když vychytáš pár chybiček a uděláš tomu pořádnou reklamu, máš šanci na úspěch. Je to hratelný.
k
Profil *
Pěkné .-)
JAAkub
Profil
WOW, WOW, WOW.
unlucky
Profil
delals to sam? a nebo odnekud "pujceny" skript?
LejdyTerr
Profil
Super, je ro moc hezké
johnl
Profil
unlucky:
Všechno jsou to mejo scripty ;)
zloděj
Profil *
dost obrázků je zkopírovano z www.thecrims.com (peníze,...) i napad je ukradeny
johnl
Profil
zloděj:
Nemyslím si že by obrázky byli zkopírovaný, ale hledal jsem je přes google takže možná se některý může objevovat i na thecrim ale nemyslím si to (pokud myslíš ikonky peněz, zdraví apod. tak určitě nejsou zkopírovaný, ale je to balíček free ikon takže asi tak) :) A jen tak mimochodem, já jsem nikdy thecrim nehrál takže nevím o co tam jde, ale se spoustou věcí a nápadů mi pomáhali moji kamarádi a jestli oni hráli thecrim tak to vážně nevím :)
HomerJay
Profil
Nápad je ukradnutý? :D Ale prosímťa, také niečo by kohokoľvek napadlo po 5 minútovom premýšľaní na záchode, nebuď smiešny zloděj.
johnl
Profil
zloděj
Já se určitě jako zloděj necítím... Měl bych snad? Internet je plný kopií různých stránek a že zrovna ta moje hra se vzdáleně podobá the crim ještě neznamená že jsem zloděj! Já jsem se na to the crim kouknul a musím uznat že spousta věcí je v mé hře podobných, ale moje hra není stejná ani z poloviny jako the crim. Mám tam spoustu jiných funkcí (takových jako v the crim nejsou) a oni tam taky mají spousty jiných funkcí (které zase nemám já) a věčina věcí které tam jsou, mají odlišnou funkčnost než je v krimitown, třeba trestné činy, krádeže aut apod.! Takže mi nepiš že jsem zloděj!

//EDIT
Kcko:
Aha, já jsem to blbě pochopil.. Asi už bych se měl jít vyspat! xD HomerJay omlouvám se ti přečetl jsem si to jen jednou a blbě jsem to pochopil;-)
Kcko
Profil
johnl:
HomerJay se te zastaval :-) proti uzivateli jmenem zloděj

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0