Autor Zpráva
kOkO
Profil
Preview : http://www.koart.cz/prace/netzona/
Falco
Profil
Vypadá to nádherně. Možná ty odkazy v menu trochu doladit, ale to až bude web hotový.
Mistr
Profil
Souhlasím s Falcem, pěkné.

Ale našel jsem jeden problém. Pravopis. V modrém pruhu nahoře se doména objednává, nikoliv obědnává! To nemá nic společného se stravováním oběda.

A ještě označení středního produktu by mělo být Standard hosting, nikol uváděný Standart hosting.
standardní = základní
standartní = patřící vlajce (Standarta prezidenta republiky)

Nejsem si úplně jistý s Občanským Sdružením Civilní Ochrana ČR a jejich velkými písmenky v názvu. Mrkni na to ještě.
Falco
Profil
Až teď jsem si všiml nedostatků ne v designu, ale v pravopisu:
- Jste spokojeni s našemi službami? (anketa)
- Vešekré dotazy posílejte...
- obědnat hosting
- začínáš pomlčkou a končíš tečkou (novinky)
- některé věty jsou "divně" formulované
jako by to psal někdo, kdo jenom zkopíroval vzhled a doplnil si text, který mu dělá problémy
Falco
Profil
Mistr
My máme na sebe štěstí, zrovna jsem kontroloval svůj příspěvek a ty jsi mě předběhl.
Mistr
Profil
Falco
Máme, ale je to příjemné. :-)

Na co se teď chystáš? :o)
Mistr
Profil
Jste spokojeni s našemi službami? (anketa)
- Vešekré dotazy posílejte...


Máš, Falco, pravdu. Toho jsem si ani nevšiml.
kOkO
Profil
jj no gramatika hh chtel jsem to zaplacat jak to bude vypadat s textem a takto to dopadlo no :-))) ve finalni verzi coz bude PHP o bude vse opravene ted me jde jen o grafickej navrh :-))
kohout
Profil *
PNG je sice dobrej formát na větší obrázky umístěný na webu, ale... ve FF je obrázek tmavší než v IE, takže to ve FF nesedí s pozadím.
kOkO
Profil
kohout

No ve firefox to je tak jak to ma byt vrha to jeste takovej odstin a stim si IE neporadi prac neumi pruhlednost u PNG :)
kohout
Profil *
Aha... mno v tom případě by to chtělo mít stejn ve všech prohlížečích, takže jinej formát, ale pak zase velikost vs. kvalita... :( Já miluju PNG a používat ho budu, i když mě to docela štve, no..
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0