Autor Zpráva
hanCZen
Profil *
Dobrý den,
rád bych Vás požádal o kritiku webu OnlineZona.cz Popřípadě nějaké návrhy na zlepšení webu. Díky
muco
Profil *
Po pravde mne sa na to velmi zle pozera, nerozumiem prečo si tu nedal najprv návrh ( nejakyobrazok v jpg.. ), ze ako to vyzera a az potom nakodoval? lebo teraz ked ti napriklad poviem, ze ten obrazok je zly ( co tam robia tie biele obrysy?? ) sa skus pozriet na ine stranky tohto zameru a skus spravit nieco podobne :-), lebo toto nie je dobre na prezentaciu
Nox
Profil
Zdravím....to už tu před časem bylo, že? Co se změnilo?

muco:
jelikož ten web už nějakou dobu běží

Nalezeno: http://diskuse.jakpsatweb.cz/?action=vthread&forum=2&topic=97937

Jinak ten obrázek v hlavičce fakt není zrovna dobrý, ale jinak celkově sice trochu strožší, ale celkem přehledné
vynalezce
Profil
Fatal error: Allowed memory size of 67108864 bytes exhausted (tried to allocate 11508865 bytes) in /data/www/onlinezona.cz/www.onlinezona.cz/includes/theme.inc on line 1018

Co to je? Trochu jsem přestřelil délku vstupu pro captchu. Když už jsme u ní, ta evidentně pro spam boty problém nepředstavuje.

Počešti hlášky captchy.
Dranel
Profil
hanCZen:
1. Položkám menu chybí hover, vyhledávají formulář bych uvítal nastylovaný.
2. Reklamní proužek Gůglu bych dal do obsahu (takto rozbourává rytmus).
3. Popis u online kamery dej pod náhled, krátké zprávy trochu naformátuj (nevypadají dobře, působí jako blok textu).
4. K čemu mi je dobré znát návštěvnost tvého webu? Mělo by mě to ovlivnit?
5. Nadpis 'RSS kanál' kvůli jedné ikonce?
6. Moc dlouhý úvodní obsah.
7. To se v dnešní době ještě vyměňují ikonky?
haho
Profil *
1. Přidal jsem hover, pročistil jsem vyhledávací formulář.
2. S proužkem google hýbat nebudu.
5. RSS jsem přesunul do patičky webu.
6. Jaký úvodní obsah máš na mysli?
7. Ikonky jsem vymazal.

Logo webu bych změnil, ale nenapadá mě žádná kloudná idea..
Dranel
Profil
haho:
Pokud odpovídáš na můj příspěvek, klikni na mé jméno, čímž se ti to textarey mé jméno samo vloží, rovnou ztučněné. Jinak bych si nemusel tvé reakce všimnou (mnoho lidí zde jen prolétne nové příspěvky a hledají svá tučná jména).

A jaký obsah mám na mysli? No přeci obsah úvodní stránky, tedy od 'Nova CINEMA' až po 'Bruntál WEBCAM' a i mnohem dále. EDIT: Aha, teď jsem si to pořádně prohlédl a pochopil jsem. V tom případě bych na úvodní stránku dal Online TV. Jaké druhou záložku Online rádia a Kamery až nakonec - myslím, že je to žádané v tomto pořadí (můj názor). Každopádně bych ale přepracoval rozvržení, je to hrozná nudle...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0