Autor Zpráva
quiced
Profil *
Prosím zhodnoťte moji stránku www.javahry.tk, design jsem pouze upravil podle svých potřeb doufám že se to bude líbit.
fuckin
Profil
Strašný header, to menu nemá hover. Strašné. Forum nefunguje.
Vyhoď ten trapný toplist.
Nedávej tam link na validátor když tvůj web je prolezlý chybama. Vycetrovaný název java her u stažení vypadá divně.

Nemluvě o tom, že je to v každém případě nelegálně zaměřené.
quiced
Profil *
Takže to fórum nefunguje protože jsem se k němu ještě nedostal vzhledem k tomu že web je puštěnej asi 2 dny tak mi na to proste nezbyl čas. Nechápu co všichni mají proti toplistu, ten validátor to máš pravdu. Nelegálně zaměřený? co to jako u tebe znamená nic nelegálního na tom webu neni jsou tam prostě umístěny odkaz na jiné servery což není nijak trestné.
Jozin
Profil *
Tak, co na tom chceš hodnotit. Příjdu na stránku a firefox mi hlásí, že tam máš vyskakovací okno. Už tě nemám rád!
No nicméně klepnul jsem na odkaz a trvalo dobrých 25 vteřin neš se stránky načetli (jsem na internetu ve škole, takže je to pomalejší, ale i tak). Stránky se mi zdají velmi chaotické. Nelíbí se mi ani menu... Jako uživatel bych na této stránce nezůstal ani minutu.
quiced
Profil *
jo souhlasim s tim nacitanim i s tim vyskakovacim oknem což nechapu sice je to zahranični free hosting ale rikaji ze je to bez reklam a najednou mi tam sama od sebe zacala skakat reklama ale už pracuju na přemistěni.Nechapu co mysliš chaotické, naopak mi přijde že jsou docela jednoduché, ale je to tvůj názor a nikdo ti ho nebere.
Nich
Profil
toplist fakt oddělej
LejdyTerr
Profil
quiced:
nejsem profík, spíše zvědavec, takti napíšu svůj názor z pohledu obyčejného návštěvníka:-)
Když kliknu na Java hrdy, tak mi to hodí chybu a že server neexistuje. Rejpaly se nenech odradit:-)
Hlavičku si změň, to barevné k tomu moc nesedí, zkus něco jiného....
quiced
Profil
jo hele ted uz to funguje pac sem tam musel ete neco predelat tak to chvili nefunguje ale nejsem žadnej grafik tak mě nic jiniho prozatim nenapadlo než tahle hlavicka. Pokud by byl ochoten mi někdo nějakou hlavicku vytvořit tak bych nebyl proti, ale jak říkám nejsem žádnej velkej grafik.
quiced
Profil
Tak jsme nasadili novou grafiku, té hlavičky si nevšímejte bude tam jiná. Doufám že se vám grafika bude líbit.
Ofi
Profil
je to na můj vkus moc široké, jinak souhlasím s prakticky všemi názory nade mnou...
quiced
Profil
dik za nazor, ale ty nazory nad tebou jsou na stary design:D
fuckin
Profil
quiced:
co to jako u tebe znamená nic nelegálního na tom webu neni jsou tam prostě umístěny odkaz na jiné servery což není nijak trestné.
Warez-linking je trestný. Ale jelikož zanikají akorát warez weby, které linkují na riplé filmy pak můžeš být v klidu.

té hlavičky si nevšímejte bude tam jiná.
To doufám.

Co dodat. Prostě normální klasický vzhled php fusion, jako přes kopírák. Ten CMS je tak málo upravitelný nebo z jakého důvodu každý web na tomto systému se dá poznat na první pohled? Na tom se nedá co hodnotit.

BTW, víš jaký je rozdíl mezi forem a shoutboxem?
quiced
Profil
fuckin:
„každý web na tomto systému se dá poznat na první pohled?"
nechapu co mas proti fusionu?? to že se to pozná na první pohled to je snad jedno, každej cms kterej je zdarma tak poznáš protože musi mit v hlavičce to co říká licence což je minimalně nazev s odkazem

„Warez-linking je trestný. Ale jelikož zanikají akorát warez weby, které linkují na riplé filmy pak můžeš být v klidu."
nevím kde jsi vzal že publikování linků je trestné a navíc pokud si přečteš upozornění tak je tam napsané že Odkazy zde přidávají uživatelé, tudíž tento server nezodpovídá za kvalitu java her nebo za porušování autorských práv. , podívej se na web: www.movie-library.tk

„BTW, víš jaký je rozdíl mezi forem a shoutboxem?"
:D :D dobry no debi... ze me delat nemusis je to tak naschval, aby se uživatelé nemuseli registrovat:D:D
MU
Profil *
quiced:
Ale to se šeredně mejlíš že si tam napíšeš něco jako že neneseš zodpovědnost za věci přidané uživately, ono za ně totiš neseš zodpovědnost!!!!!!!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0