Autor Zpráva
Šlaha
Profil
Tak jsem předělal web. Jsem zvědavý, co mi na to řeknete.
Něco nemám ještě hotové (tiskový styl třeba).
Takže:
http://video.euweb.cz/
Mistr
Profil
(1) Věta Teď nějak nevím, o čem mám psát. je jako prakticky úvodní věta webu podle mě dost špatná. Evokuje otázku: tak proč jsi ten web vůbec dělal?
(2) Na úvodní stránce máš velký odkaz na diskuzní fórum. Když si ho ovšem otevřu, nehlásí mi to, že stránka nebyla nalezena. A jak si tak prohlížím další stránky webu, zjišťuji, že těch neexistujících je zde víc.
(3) Moc se mi nezamlouvá ten červená obdélník ujetý pod patičkou (alespoň v mém IE 6 ujel o něco doleva).

Jinak ty stránky vypadají celkem jednoduše (což rozhodně není na závadu, možná ba právě naopak). Věřím, že pokud jednou budu něco z Tvých stránek potřebovat, s důvěrou se na ně obrátím.
Šlaha
Profil
1. To je fakt, myslel jsem to tak, že nevím, co zajímá lidi. Tak ať mi kdyžtak napíšou a já o tom něco napíšu.
2. Za to fórum se omlouvám, dřív to bylo v php, teď jsem měnil za html a při přepisování přípon jsem přepsal i tohle.
Mohl bys mi napsat, co nejde?
3. To je schválně. Je to taková dekorace

----
Drobně jsem poupravil
Mistr
Profil
1. To je fakt, myslel jsem to tak, že nevím, co zajímá lidi. Tak ať mi kdyžtak napíšou a já o tom něco napíšu.
2. Za to fórum se omlouvám, dřív to bylo v php, teď jsem měnil za html a při přepisování přípon jsem přepsal i tohle.
Mohl bys mi napsat, co nejde?
3. To je schválně. Je to taková dekorace


(1) Já vím, že jsi to tak myslel, ale nevypadá to jako vstupní věta nejlépe.
(2) Nefunguje (alespoň na co jsem přišel):
Vaše dotazy (na úvodní straně)
na stránce http://video.euweb.cz/zvuk.html se nenačítá obrázek
na stránce http://video.euweb.cz/stahnout.html odkaz Práce s nekterými programy (úplně dole)
neexistuje mapa stránek (ale příslušná stránka se rozjede, jen je prázdná)
(3) Já jsem si myslel, že ten červený "ujetý" obdélník asi k webu patří. Já bych ho přesto nejspíš vyrazil. Ovšem je to jen můj názor.
Kráťa
Profil
Možná, když je to celé v určitém rozměru, dát to na střed.
Šlaha
Profil
1. Text jsem vyrazil
2. Díky, já věděl, že tam tyhle chyby mít budu, jsem rád, že jich tam teď bude míň. Ty vaše dotazy, to dřív byla kniha návštěv (než jsem měl fórum) a já to tam nechal... Jsem kus vola
Mapa stránek je jedna z věcí, které budu dělat v neděli
3. Uvidíme, co řeknou ostatní
----
Kráťo, to mě taky napadlo, ale moc se mi do toho nechce. Podle mě by to i vypadalo blbě.
Kráťa
Profil
Šlaha
to chce zkusit, vomrknout a je to. Nebo když vlevo, tak to udělat "gumové". Ta čára vymezující určitý rozměr vypadá na větším monitoru divně. :-)
Spikee
Profil
Nepáči sa mi hover efekt loga
Šlaha
Profil
Tak jsem si přečetl dva poslední komentáře (po třech a kusu měsíce).

Kráťa
Je to gumové, 60% ze stránky (myslím, že šedesát). Čára?


Spikee
To se mi právě líbí, třeba se ještě někdo přidá.
Huggi
Profil
ten efekt loga mi nevadi jen bych tu zmeny barvy asi udelal min vyraznou..a oddelil tlustcim okracem celej obsah od zbytku..treba tmave modrym(tmavsim nez menu/logo)
a protoze tam je hodne odbornjsiho textu casto bych pridaval ruzny vysvetlivky..pripadne ty pojmy rozsiril na vsehcno mozny o cem se mluvi a zacatecnik by nemusel vedet :)

a obsahove si tam urcite dost veci proctu..neco takhl kompletne sepsanyho sem hledal :)
ppooler
Profil
Něco takového jsem hledal - schválně Ti tam napíšu jednu otázku...
Šlaha
Profil
Huggi
- Zkusím si s tím pohrát
- Ještě zjednodušit? Snažil jsem se to psát jednoduše, jak to jenom šlo.

Díky
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0