Autor Zpráva
JaySee
Profil
Prosím zhodnoťte můj web http://nadratu.cz/

Mám zájem o názory k typografii, celkový dojem, použitelnost, přehlednost.

Známé a dočasné nedostatky - především seznam kategorií v zápatí, právě si s tím hraji v ostrém provozu:-)

Na design se příliš neptám, použil jsem free šablonu, modifikoval ji, přeložil si ji a použil ji.

Ale pokud vás něco trkne do oka, šup sem prosím s tím.
Taurus
Profil
Uvažoval bych asi o zarovnání nalevo kvůli řekám. Máš na koncích řádků jednoslovné spojky. Proběhl jsem to zběžně a typograficky to jde :-) Snad jen "historicko – technicko – informační hodnotu" se píše se spojovníkem bez mezer.
pavuk
Profil
Ve FF 3.5.7 spodní položky menu běží přes stránku, konkrétně odkazy "Ze života" a "Zlomená tuha" a její podkategorie, nepřelejzaj jenom patičku, ale i noticku o Wordpressu a jsou úplně mimo ostatní obsah, dokonce patku přetkrývaj, vypadá to dost blbě.
Jsa z Kraslic, mrzí mě že jsem se nedozvěděl nic bližšího o autorech, jednou "bych vyjádřila", podruhé "se s vámi podělil", potřetí "sem se jí rozhodla". Sám web se mi líbí, i ty články, příjemnej styl
JaySee
Profil
Taurus:
Děkuji za připomínku, je to tak, když tvořím články, nedělám za spojkami pevné mezery, pravděpodobně z čisté lenosti. Chybu si uvědomuji, nicméně nevím, kdy se ji opravdu chopím odstranit. Ale pravdou je, že to není hezké a z jazykového hlediska správné.

pavuk:
Ano, nejde o problém Firefoxu, jde čistě jen o to, že právě s odkazy v zápatí manipuluji a modifikuji je za ostrého provozu (což cítím že není OK, ale zas tak mě to netrápí), přidávám obrázky a snažím se přidat Mootools efekt, který zobrazí podkategorie až po najetí na název kategorie.

Co se týče těch rodů, je to správně, malé procento článků píše moje přítelkyně, případně moji přátelé. Nejsem sobec a nepíši jen já, já já a jenom já, dávám prostor i svým přátelům. Vaše poznámka mi prozradila, že pod články není podepsaný autor, což považuji za chybu a taky bychom se mohli více představit.

Jinak velice děkuji za pozitivní hodnocení článků a stylu, to prostě potěší. Za konstruktivní kritiku též.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0