Autor Zpráva
michalsup
Profil
prosím o kritiku , stránky ještě dolaďuji.

www.mskfotbal.cz
johnl
Profil
www.mskfotbal.cz Uváděj klikací odkaz ;)

Tak abych pravdu řekl, hrůza!
1. Proč ten flash? Není to zbytečný?
2. Hlavička neuspořádaná - co třeba dát to do divů a form k hledání dám nad header a pod to jen ten obrázek (nebo tak nějak)
3. Ta fotogalerye se nedá nijak ovládat? Třeba pozastavit nebo předchzí/následující fotka?
4. Není tam patička, jen počítadlo.. (to by chtělo taky trošku uspořádat, dát tam napž. patičku a až pod ní počtadlo)
5. Proč ten černej favicon? Tos tam rovnou nemusel dávat žádnej favicon :)
6. Vyhledávání? Hrůůůza! Černej text na černým pozadí??

A ta hospoda patří taky k hodnocení?? Já když jsem tam vlezl tak mi do mojí hudby začalo hrát cosi tak jsem odešel.. Doporučil bych to nezapínat hned při přijití na stránku ale nechat uživatele ať si to zapne sám jestli chce! A jen tak mimochodem proč i ta hspoda je udělaná přes flash? Vždyť je to hrůza!

Moje hodnocení -5 bodů z 10 xD (dal bych tak 2. body z deseti)
Taurus
Profil
Když jsem uslyšel zvuky a zjistil, že po pravém tlačítku mi nevyjede nabídka, tak jsem odešel.
Sirius
Profil
Hrozný, nepoužitelný. Špatnej kontrast, špatná použitelnost. Vrcholem je odstranění funkčnosti pravého tlačítka, jedna z největších prasáren co jsem kdy viděl. Jako k čemu je to dobrý? Upozornění na copyright? Když někdo bude chtít něco ukrást, tak mu tohle rozhodně nezabrání a akorát to otravuje ostatní. A ten web bude mít nějakej obsah, nebo to bude jeden velkej obrázek míče jako teď?
http
Profil
Michale, pravdou je že to je špatný, ale nezoufej a uč se, škoda že nemáš vyplněný věk, možná by to zmírnilo některé komentáře...

Pořádně si prostuduj stránky jakpsatweb.cz a nauč se to, začni s něčím lehčím a jednoduším. Máš tam přeefektováno, přeflashováno ap. Blokování pravého tlačíka je blbost která se dá !kdykoliv! obejít, zbytečné. dávej si pozor na nastavení písma, výběr barev a dostatečně kontrastního pozadí oproti textu. Tady má významslova kontrastní jiný význam, né abys to zase přepálil :-D

Pak se zase pochlub
Pavel

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0