Autor Zpráva
naromax
Profil
Ahoj
Mohli byste mi prosím ohodnotit mojí stránku o japonských anime Naruto a Bleach (a taky Naruto Shippuuden).
Toto je adresa : www.sharingan.tym.cz/.

Zajímavosti o stránce:
Web je statický s minimálními prvky PHP.Hlavní barvy jsou tam černá a červená, protože tyto barvy jsou v sharinganu(nebudu vysvětlovat, co to je),a proto doména webu je sharingan.tym.cz.Na webu nepoužívám žádný redakční systém, ale uvažuji o Wordpressu...

Díky za hodnocení
naromax
Profil
Taky bych chtěl upozornit na to že tam zatím jedou jen stránky kontakt,redakce,naruto online a naruto download
mattyZEM
Profil
logo.jpg ehm, vůbec ti to nezničilo to logo -.-
sekce download, by jsi u sérií mohl napsat i čísla (200-211) dílů, aby člověk nemusel procházet všechny sekce :)

Jinak pěkné
naromax
Profil
pokusím se opravit...a děkuji za hodnocení
naromax
Profil
už je opraveno..
Taurus
Profil
Musím říct, že ani jeden font se k webu nehodí, hlavička je nudná a velká, font nepěkný. Texty a zarovnání nevyvážené, pohraj si s odsazením. Jinak je to jen pláclá černá na červené :-( Zkus si víc pohrát, podívej se na jiné weby...
Alastor_Kopal
Profil
samozdřejmě nemusíte mě brát vážně ale můj názor je že

LOGO
1 - souhlasím s mattyZEM kvalita toho loga se ztrácí když je to ve formátu jpg
2 - ta prostřední hmm holka ? mi tam nesedí - co třeba ji oddělat a zmenšit tu mezeru mezi hlavičkou a tělem (jinak je to moc pěkný nápad a taky dobře řešený)
3 - jo a pokud odděláš tu holku tak ti v logu zbude místo co tam dát třeba logo toho seriálu ?

STRÁNKA
1 - zdá se mi že ty nadpisy jsou utlačované - je to blbůstka ale kdybys ty čáry trochu dala od sebe víc by se mi to líbilo
2 - favicon.ico - myslím že tohle je taky blbůstka ale je to pěkný (EDIT: aha už je - ale možná bys mu mohl dát průhlednost)
3 - text v patičce bych dal menší
4 - http://sharingan.tym.cz/kontakt - Ale no tak udělal si tuto stránku přece bys dokázal dát formulář do tabulky (nebo jinak srovnat) a nastylovat ho (background,border,color) - bude vypadat líp
5 - menu bych trochu vylepšil

jinak - tato stránka je celkem pěkná a když doladíš maličkosti bude se myslím moc líbit
naromax
Profil
jo, ta stránka jede asi 2 dny, a já nemám moc času, ale pokudsím se to doladit...s tím logem naprosto souhlasím,na tom už dávno pracuju...
Díky za hodnocení

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0