Autor Zpráva
dexonus
Profil
Dobry den chci se zeptat na design teto stranky .
Ale pouze na design neni sice dodělany ale jestli ho mam dodělat .
Samozřejmě hover logo atd nejou dodělane.
Děkuji za zhodnoceni.
http://gnobe.wz.cz/indexe.php
denCo
Profil
dexonus:
po minútovom načítavaní som uvidel text a po ďalšej minúte som uvidel aj obrázky... inak celkom pekné, až na to že katalóg www horné odkazy splývajú s pozadím
mckay
Profil
dexonus:
Tohle mi stačilo:


Poznámka: Opera 10.50
dexonus
Profil
mckay:
Linux ? :)
dexonus
Profil
No opera google chrome firefox ie a ja nevim co to jede krasne jak ma No je to wz takze pomale a grafika neni zoptimalizovana
Tak to mas divnou operu v te dělam normalne máš Linuxovou nebo tak nebo se ti načetlo jen kousek css?
pavuk
Profil
Firefox 3.6.
dexonus
Profil
denCo:
Ja vim je to wz a grafika ma hodne je to v png zatim ja bych udělal screenshot ale jaksi sem byl v hospodě tak se na to necitim :(
dexonus
Profil
Tak to nechapu mam všechny nejpoužívanější verze prohlížečů a vím jenom že se to v ie6 zobrazuje špatně jinak to de normalně všune stejně
Firefox 3.5.8 Opera 10.5 IE7 Chrome 4.7 A dokonce mam i win 7 na druhem pc a taky stejne ze bych měl divne pc ? :(
No nic ja vam to příště nascreenuju v css je balast docela zatim co už :(
david80
Profil
Mám IE 8 a zobrazilo se mi to správně, asi. Jen když jsem přepl na kompatibilní zobrazení, tak se mi to rozhodilo. Jinak v pohodě, jen mi vadilo, že odkazy v části "nové články" po najetí myší zmizely v pozadí a to samé v katalogu www.
dexonus
Profil
david80:
Já vím hover ma totiž zatím bílou barvu :)
Ajak se ti to libi nebo vám ?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0