Autor Zpráva
Angelo
Profil *
Zdravím, prosím o konstruktivní kritiku webu oldgame.yc.cz. Nešetřete mě. :-)
Fight€r
Profil *
vypada ok me se tedy libi :D
Enyeus
Profil
Pěkné, ale na každé stránce je pořád stejný title.
DoubleThink
Profil *
Možná by tam mohly být víc než tři hry.
Alastor_Kopal
Profil
Myslím že v levém panelu ty reklamy google měli mít stejné záhlaví. jinak povedná stránka
Angelo
Profil *
pokud chcete spolupracovat na webu ozvěte se na ICQ 330365354
aduben
Profil *
NEvím jestli to dělá jenom mně, ale podívej se na to v Opeře.......(reklamy Google)
Rozhodně bych dala jiné pozadí, tohle mi připomíná podlahu jakéhosi podniku
páté cenové kategorie.
Mistr
Profil
Angelo:
(1) Absence klikacího loga.
(2) Nepřítomnost patičky.
(3) Nepodtrhávej text, který není odkazem. Viz, prosím, například Váš administrační tým. na titulní stránce.
(4) V sekci Často kladené dotazy - FAQ se člověk dozví poměrně hodnotné informace.
(5) Tmavě podbarvené rámečky ve stránce Jak spustit staré hry (DOSBox) jsou obtížně čitelné.
mckay
Profil
Angelo:
1) Hlavička nevypadá špatně
2) Opravdu mě pobavila sekce FAQ :)) - to jim děláš reklamu?
3) Tahle hra mě potěšila - začínal jsem na ní ve čtyřech letech a nemohl jsem si vzpomenout jak se jmenovala, palec nahoru
4) Zobrazování náhledů screenů ze hry by si mohl udělat přes lightbox
5) Vyhledávání není dostačující - zadám Výrobce (například Monolith) ale Blooda mi to nenajde ;)
aduben
Profil *
mckay:
2) Opravdu mě pobavila sekce FAQ :)) - to jim děláš reklamu?
To je nová verze lorem ipsum...........
mckay
Profil
aduben:
Jo, pochopil jsem, bylo to myšlené spíš jako ftip.
Miloš
Profil
Angelo:
Souvisí to sice jen okrajově, ale před chvílí jsem na fóru pc-help založil příspěvek se stejným zaměřením, takže jestli tam najdeš nějakou, kterou na svém webu nemáš, můžeš doplnit.
mckay
Profil
Angelo:
Mimochodem - snažil jsem se na tebe vypátrat email. Kdekoliv, kde máš uvedené svoje ICQ (jako že je toho požehnaně ;) ) je uveden jiný email. Na který můžu napsat, když bych teoreticky chtěl spolupracovat, ale nic jako ICQ už nepoužívám? ;)
Angelo
Profil *
v sekci O nás je uveden, mail i ICQ
mylan
Profil
Jedno odporúčanie: je potreba rozlišovať medzi pojmami abandonware a warez. Ponúkať na voľné stiahnutie hry ako NFS3, alebo Duke Nukem 3D je nelegálne, pretože tieto hry sú stále v predaji a distribútor k ním stále poskytuje podporu (napr na gog.com). Prv než dáš hru na stránku, over si, či sa ešte niekde nepredáva.
Angelo
Profil *
mylan:

Duke Nukem 3D je opravdu freeware, a NFS3 je tam pouze demo, tudíž se o žádny warez nejedná a rozhodně ani jednat nebude.
Angelo
Profil *
aha tak ten duke se sice prodava, ale my tam zase davame jen odkaz na shareware

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0