Autor Zpráva
minijohn
Profil *
Zdravím,

poslední dobu jsme se věnovali optimalizaci e-shopu LonsdaleShop.cz, poprosil bych vás o kritiku.

Prosím, neřešte malý počet produktů, na tom se stále pracuje. Jde nám spíše o design a použitelnost.

Díky.
mckay
Profil
minijohn:
Asi by mi trochu vadilo, že na hlavní stránce je přes velkou část obrazovky text, a produkty až pod tím.

Když přidám email, není kontrola, jestli je správném tvaru, nebo jestli vůbec je políčko vyplněné. Přesměruje mě to na root/ a je prázdná stránka.

Plus za elegantně vyřešenou 404ku.

Možná bych do sekce kontakt přidal možnost kontaktovat vás přes formulář.
aduben
Profil *
ten horní nápis není vidět celý
Sirius
Profil
Přiznám se, že jsem docela dlouho scrolloval nahoru, než mi došlo, že ten šedivý nápis nahoře prostě celej neuvidím.

Pak mi vadí špatný kontrast té černé a šedé, sáhl bych možná po nějakém světlejším odstínu. Jsem sice na notebooku, takže barvy nic moc, ale takhle to uvidí spousta dalších.

A nadpisy v levém menu by si zasloužili větší odsazení seshora a zespoda.

Kde se tam vzalo lesklé tlačítko Koupit? o.O

Jinak se mi to hodně líbí.
shaggy
Profil
minijohn:
- históriu značky by som dal na samostatnú stránku, určite nie na úvodnú stránku nad zoznam produktov

- Lonsdale dnes patrí k značkám, ktoré si kupuje ktokoľvek. Myslíš, že bežného českého/slovenského človeka, ktorý nepozná terminológiu presvedčí text "nosit Lonsdale a tím inspiroval skinheady, kteří nosí tuto značku dodnes"? Minimálne by to chcelo vysvetliť (doplniť) o koho išlo (a že skinheads != nácek)

- máš chybu v texte, nie je to Paul Waller, ale Paul Weller

- pri e-shope máš nevýhodu oproti kamennému obchodu - nemôžeš si výrobok prezrieť. Preto každý dobrý e-shop musí obsahovať maximum popisu a hlavne veľkú a dobrú fotku (pokojne aj viac fotiek, z viacerých uhlov). To, čo sa mi zobrazí po kliknutí na fotku na tejto stránke:
http://www.lonsdaleshop.cz/detail/828/lonsdale-rain-jacket--cerne.html
nepovažujem ani za veľké, ani za kvalitné.

- a ako sa už spomínalo - to tlačítko Koupit mi nezapadá do dizajnu

Inak dizajn hodnotím skôr pozitívne, príjemne sa to číta, nestrácam sa v tom.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0