Autor Zpráva
Claire
Profil
www.kosmetika-masaze-tabor.cz

Ahoj, prosím o názor na tyto stránky.
Radek9
Profil
Claire:
To myslíte vážně, nebo si děláte srandu?

1) Hrozný design
2) Špatný kontrast písma a pozadí (bije to do očí)
3) Rozrastrovaný obrázek hlavičky
4) Neklikací hlavička
5) Místy patkové a místo nepatkové písmo

A nebyl bych to já, kdybych to ještě nezhodnotil slovy „Děs a hrůza“.

Inspirujte se moderními designy, takto už pořádné weby nevypadají.
pavuk
Profil
Já bych to zase tak tragicky neviděl, jsou to prostě jednoduchý příjemný stránky. V čem musím dát Radkovi9 za pravdu je mix patkovýho a bezpatkovýho písma, to přímo mlátí do očí. Není to fakt ono. Nadpis se má lišit velikostí nebo třeba sklonem aby poukázal na logický členění a důležitost, případně navedl na obsah, ale aby se lišil font pro nadpisy v průběhu textu (viz.odkaz "kosmetika" atd.) je takříkajíc "zhůvěřilé"
Možná by to chtělo preload :hover efektu u menu, to problikávání v úvodu je dost rušivý. Otázka je nakolik se hodí kombinace barev pro masážní salón, tak možná pro nažhavený kameny na lopatky, to by ta červená šla, ale to je věc osobního vkusu a asi se to nedá hodnotit jednoznačně (a jednostranně).
Jednoduchý a plní to účel. Až na ty písma...
Sirius
Profil
pavuk:
Patkový písmo pro nadpisy a bezpatkový pro text je vidět poměrně často. Neodsuzoval bych to. Když se dobře zvolí ty dva fonty, může to vypadat i pěkně. Ale tady se to fakt trochu nezdařilo.

Stránka mi přijde ucházející. Sice nezaujme, ale že by to bylo nějak nepříjemný, to se mi taky nezdá. Co je ale tragický je kvalita loga - to je dělaný v malování? Docela bych to na to tipoval.. Viditelný pixely jako z malování a uložení ve formátu png, který zde není moc opodstaněný. Favicona je nečitelná, asi by to chtělo nějak líp vymyslet, jak to do toho malýho čtverečku napasovat.

Kód jsem projel jen rychle, ale zarazilo mne <div class="prazdny"></div>. Co všechno to má nastavený jsem nestudoval, ale podle názvu třídy soudím, že moc obsahu nenese a šlo by to udělat i jinak.
KoLi
Profil
Claire:
V menu trvá delší dobu, než se ukáže hover. Vyřešíš to tak, že do jednoho obrázku vložíš obrázek hoveru a obrázek klasického odkazu. U hoveru pak v css použij background-position.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0