Autor Zpráva
TomasJ
Profil
Dobrý den. Tak píšu zase. Dnešní den jsem přemýšlěl nad nějakou šablonou pro můj web a napadlo mě tohle:
http://i42.tinypic.com/2h6sy10.png

Tím "Kdo je přihlášen" mám na mysli jméno právě přihlášeného uživatele.
Odkazy - Odkazy na další weby o CS. Při najetí myší se změní barva odkazu na černou, podtržení zůstane.
Řekněte prosím, co se tam nehodí, co je vyloženě špatně a zda je návrh dobře sladěný. Děkuji.
WanTo
Profil
To červené pozadí myslíš vážně?
TomasJ
Profil
To je oranžová ;-)
Nox
Profil
Vím že si začátečník, ale je to upřímně fakt dost zlé... ikdyž pominu že tam není jediná věc to se pojí s CS, tak by to neobstálo jako jakákoli stránka

...kromě toho že to není ani z části hotové...

Než začneš tvořit, projdi si nějaké web galerie ale především! se nad tím zamysli

Ta oranžová ti přijde v pohodě? Mě to přijde jako dost vypalovák, navíc takhle ostrá a výrazná barva jako pozadí textu?
A vždyť textový odkaz po najetí není vůbec vidět

Nahoru bude stačit jen obrázek a název webu a o čem je... navíc na to jdeš špatně - na web něco dáváš, protože chceš aby to tam bylo...ne že chceš aby někde nebylo prázdno, tak tam prostě něco nacpeš....to přihlášení tam ale taky být může

Ty gradienty tam moc hezké nejsou....

Však nějaký hezký weby si viděl, ne?
swetko
Profil
Skús sa pozrieť napríklad na stránku csko.sk. Verím, že sa potrebuješ len inšpirovať.
TomasJ
Profil
Reaguji na Noxe:
Vím že si začátečník, ale je to upřímně fakt dost zlé... ikdyž pominu že tam není jediná věc to se pojí s CS, tak by to neobstálo jako jakákoli stránka
>
...kromě toho že to není ani z části hotové...

Jako můžu říct, že začátečník ve stylování jsem, i když všechny možnosti CSS znám... Toto byl jen návrh - grafický, nehotový v podstatě jen jsem chtěl vědět zda to takto rozložené být může. Děkuji - nemůže :D

Reaguji na swetka:

Verím, že sa potrebuješ len inšpirovať.
Nejspíš ano, protože mě vůbec nenapadá jak bych měl udělat rozvržení a barevné sladění. Též Děkuji.
WanTo
Profil
TomasJ:
To je oranžová ;-)
No to je už celkem jedno... Vždycky, když se mě někdo ptá na webdesign a na barvy, tak jako odstrašující příklad dávám sytě červený text na černém pozadí. A obvykle dodávám, že ani naopak to není o moc lepší. Promiň, ale ať už je to sytě oranžová nebo sytě červená, tak to strašně bije do očí, a to takovým způsobem, že to přímo vybízí z útěku z té stránky.
mattyZEM
Profil
Promiň, ale bolí mě z toho oči (oranžová)

Navíc, counter strike web by měl mít jiné barvy, mělo by tam být alespoň logo podle kterého bych poznal o co se jedná.
kelvin
Profil
TomasJ:

Dřív byla oranžová umění, viz http://pixy.cz/pixylophone/ a teď je prý moc výrazná ;).

Ne vážně - tohle se k CS prostě nehodí, vyšel bych při volbě barev z loga či screenshotů (prostředí hry). Například hledáním http://images.google.cz/images?um=1&hl=cs&lr=&client=opera&rls=cs&tbs=isch%3A1&sa=1&q=counter+strike+logo&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai=&start=0
Kacko
Profil
TomasJ:
Chybí mi tam točící lebky a zkusil bych zvuk na pozadí pro podtrhnutí atmosféry..
aduben
Profil *
já nevím proč mi něco z toho layoutu furt připomíná boxovací pytel........
TomasJ
Profil
Reaguji na mattyhoZEMA:
Tohle byl jen takový návrh - šablona... Zbytek bych dodělal až by nějaký vzhled vypadal dobře pro Vás (jako uživatele).

Reaguji na Kacka:
Chybí mi tam točící lebky a zkusil bych zvuk na pozadí pro podtrhnutí atmosféry..
Ty lebky - nevím, jestli to bude na web vhodné.
Zvuk v žádném případě, leda tak že udělat ozvučení tlačítek jak ze hry - to možná, ale zvuk sám o sobě jakože hudbu, která se automaticky spustí, ne. Nechci aby na uživatele "vybafla" nějaká hudba z CS.
Ale ty lebky možná ano.


Reaguji na kelvina
Děkuji, docela jsi mě nasměroval, přemýšlel jsem o kombinaci modré, šedé a bílé, ale bál jsem se toho jak to bude vypadat. Nicméně asi určitě lépe než toto...

Reaguji na adubena:
já nevím proč mi něco z toho layoutu furt připomíná boxovací pytel...
A co?

Reaguji na Všechny:
A co tvar jednotlivých vrstev? Souhlasíte? nebo by jste něco změnili?
sUnnyGamer
Profil
Věřím, že ti pouze chbí nápad (mě zrovna taky), ale tento odstín není prostě příliš rozumný. Hned po otevření stránky mě oslní takováhle barva a když jako vášnivého fanouška CS mě to neodradí - tak oslepnu. Dále - ta záře v rámečku také není dobrý nápad. Díky ní ty prvky splývají příliš do sebe (nedávno jsem měl stejný nápad - hrůza a děs :D). Pak ten bílo-černý přechod není moc ideální řešení - je to moc náhlý. Ale když to shrnu: Jako kostra je to dostačující - stačí pouze změnit barvy, vyhrát si s tim ještě trošku a budeš mít solidní základ.
Smokie
Profil
TomasJ:
Reaguji na Kacka:
„Chybí mi tam točící lebky a zkusil bych zvuk na pozadí pro podtrhnutí atmosféry..“
Ty lebky - nevím, jestli to bude na web vhodné.
Zvuk v žádném případě, leda tak že udělat ozvučení tlačítek jak ze hry - to možná, ale zvuk sám o sobě jakože hudbu, která se automaticky spustí, ne. Nechci aby na uživatele "vybafla" nějaká hudba z CS.
Ale ty lebky možná ano.

Teď nevím jestli je to dobrý vtip nebo jestli si to myslel vážně.


To tvoje spekulování o barvách, "tvarech jednotlivých vrstev" a podobně je k ničemu, z tohohle hezký web neuděláš ani kdyby si se na hlavu stavěl. Jediné řešení je smazat tento návrh, podívat se co dnes letí a začít odznova. Můžeš si tento "design" ponechat, aby ses měl později čemu pousmát pokud o tvorby webdesignu zůstaneš.
TomasJ
Profil
Reaguji na Smokieho:
Myslíš že toto je dobré?

http://www.sensitive-team.com/

že bych něco v tomto stylu udělal?
Hitman
Profil
TomasJ:
Reaguji na Kacka:
„Chybí mi tam točící lebky a zkusil bych zvuk na pozadí pro podtrhnutí atmosféry..“
Ty lebky - nevím, jestli to bude na web vhodné.
Zvuk v žádném případě, leda tak že udělat ozvučení tlačítek jak ze hry - to možná, ale zvuk sám o sobě jakože hudbu, která se automaticky spustí, ne. Nechci aby na uživatele "vybafla" nějaká hudba z CS.
Ale ty lebky možná ano.

Kacko to myslel jako vtip.

sensitive-team.com je lepší, nikoli dobré. Přijde mi to přeplácané.
TomasJ
Profil
Reaguji na Hitmana:

Takže šablona a barevné sladění tam je dobré?
sUnnyGamer
Profil
sensitive-team.com - je typická ukázka clanového webu - vetšinou to vypadá přeplácaně, ale na druhou stranu mají vynikající grafiky
aduben
Profil *
TomasJ:
Tohle byl jen takový návrh - šablona... Zbytek bych dodělal až by nějaký vzhled vypadal dobře pro Vás (jako uživatele).
to tedy znamená, že nikdo vlastně zatím neví jak to bude vypadat..... nabízí se tedy otázka, proč je to v tématu: názor na stránku......
TomasJ
Profil
Protože jsem netušil kam to jinam zařadit
Nox
Profil
Ještě jsem nenarazil na stránku o CS(S) která by byla hezká a kvalitní :) takže spíš radši mrkni na to co posílal swetko
aduben
Profil *
TomasJ:
Protože jsem netušil kam to jinam zařadit
asi semka Odkaz
TomasJ
Profil
Reaguji na adubena:
Promiň nevšiml jsem si toho... Spíš jsem toto bral jestli to rozložení je dobrý :)
Teď budu dlouho pracovat a učit se webdesigning. Děkuji všem za rady a za dobré odkazy na ukázky :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0