Autor Zpráva
pepipulo
Profil *
Nový web CICERO reklama http://new.cicero-reklama.sk

Pripravili sme re-dizajn nášho webu. Čo poviete na spracovanie / pochopenie obsahu / technické spracovanie / atď. ??

Ďakujem za názory..

Peťo J.
roberta
Profil
vo FF 3.6.2 mi preblikne cela stranka asi kazdu 1 sec. v IE7 mi preblikne iba ten pohyblivy horny baner. je to stres na oci. v ostatnych prehliadacoch som to ani neskusal...
ninja
Profil
Levé menu je nepřehledné. Celkový dojem s designu nic moc.

Z pohledu klienta ale vidím zásadnější věci. Nikde není ceník a podrobný popis co všechno umíte. Například jaké konkrétní materiály, maximální velikosti, atd.
don jebot
Profil
no od reklamnej agentúry by som čakal omnoho viac, hlavne keď je taká obrovská konkurencia. Toto je cistá amatérska práca ...
shaggy
Profil
pepipulo:
Čo poviete na spracovanie / pochopenie obsahu / technické spracovanie / atď. ??
Na všetko by sa dalo odpovedať jedným spojením "nič moc".

Čo poviete na spracovanie
Ako písali ostatní, od reklamnej agentúry by som čakal lepšie grafické cítenie. Pripomína mi to dizajn 90tych rokov a aj vtedy by to bolo škaredé.

pochopenie obsahu
Ja mám s tým dosť problém, príde mi to také "nesúrodé", neviem na čo sa mám sústrediť skôr a čo vlastne ponúkate. Je to jeden veľký zlepenec, ktorý mi pripomína parkovanú stránku. Dokonca aj samotný obsah vyzerá ako reklamy od Google (tie podčiarknuté "nadpisy" nad obrázkami).

technické spracovanie
Sú dve možnosti. Buď je technické spracovanie veľmi zlé, alebo som ja zaspal dobu a stránky sa už robia inak. Hlavne to menu je ukážka krásneho kódu - zvykol som si na preDIVované stránky, ale uzatvárať tag LI do DIVov je aj na mňa moc.

A to prebliknutie, ktoré tu spomínajú ostatní je tiež super, už len čakám kedy z neho dostanem epilepsiu.
sUnnyGamer
Profil
Menu příliš odpoutává pozornost. Díky němu vypadá ostatní obsah jako nedůležitý.
pepipulo
Profil *
ďakujem za príspevky. blikanie odstránime, menu ešte upravíme.

Čo sa týka toho, že od reklamnej agentúry sa očakáva viac - no ale my nie sme agentúra. Čo vyvoláva ďalšie nezrovnalosti na stránke - a to také, že v nej asi nie je dostatočne zvýraznené, že sme výrobca reklamných označení (aj keď je to tam napísané niekoľko krát).. Čiže sme výrobna firma, ale samozrejme stránku chceme mať takú, aby mala vypovedaciu schopnosť o tom kto sme a čo robíme pre všetkých.

ninja:
cenník sa nedá zostaviť ani naprogramovať, keďže niektoré vstupy do kalkulácie sa nedajú programovo spočítať. Preto ceny sa robia priamo na mieru po žiadosti o cenovú ponuku. No na základe tvojho príspevku vznikla kolónka v menu "Cenová ponuka" ...
Materiály a veľkosti - naozaj to tam nikde nie je ? Myslel som si, že podľa popisov sme dali vedieť, že vieme spracovávať všetky materiály aj veľkosti.. Doplnim to tam..

shaggy, don jebot:
reklamné agentúry - už som odpovedal vyššie. Ale aj tak otázka k tomu. Myslíte si, že keď si reklamná agentúra postaví celú stránku zo super krásnych lienok (berušiek ;) ) alebo nejakého moderného kvetu je to rozumnejšie ako keď sú v pozadí naše výrobky (resp. výrobky ktoré ponúkame) ?

Čo je lepšie ? Mať hlavnú stránku "Produkty" alebo "O firme" ???
don jebot
Profil
Kľudne môžu byť aj vaše výrobky ale uroveň spracovania by mala byť omnoho lepšia. Prezentácia firmy ktorá zarába peniaze na reklame by mala byť oku ľahodiaca. Neviem kto Vám vytváral stránku ale buď ste to robili svojpomocne ,alebo nejaký amatér a ak si za to niekto zobral peniaze tak Vás pekne okradol ...
pepipulo
Profil *
don jebot:
:( no je to teda hrôza podľa týchto príspevkov. Žeby som sa presunul do kategórie "Práce a zákazky" ??
ninja
Profil
pepipulo: Stránka Cenová ponuka nic neřeší. Chápu že ceny se liší dle provedení, proto je potřeba napsat alespoň ukázkové orientační ceny u některých realizací. Můžu chtít si nechat udělat polep aut, ale chci vědět kolik alespoň orientačně stojí 1m2. 500 Kč, 5000 Kč nebo 50000 kč?!

Dále třeba vyřezávané polepky - o materiálech a velikostech nepíšete nic. Děláte reflexní? Cerifikované? Umíte velisto 5x5 metrů?

Můžete mi namítnout že stačí zavolat a vše se dozvím. Jenže konkurence je veliká a nemám potřebu obvolávat desítky firem, když si u konkurence hned na webu zjistím, že to to co konkrétně chci oni dělají za přibližně takovou a takovou cenu. Zavolám spíše jim.
shaggy
Profil
pepipulo:
Myslíte si, že keď si reklamná agentúra postaví celú stránku zo super krásnych lienok (berušiek ;) ) alebo nejakého moderného kvetu je to rozumnejšie ako keď sú v pozadí naše výrobky (resp. výrobky ktoré ponúkame) ?
Čítam svoj príspevok stále dokola a nemôžem nájsť tú časť, kde som spomínal tie lienky a kvety. Môžeš mi prosím napísať, kde som spomenul, že taký web by bol lepší?

Nechápem prečo ideš z extrému do extrému. Tento web je zlý (áno aj škaredý), ale čo si spomínal kvetiny a lienky... v takom podaní ako si to napísal by to bol rovnaký odpad.
Keby som mal firmu a chcel by som reklamu, tak si nezačnem doma na atramentovej tlačiarni tlačiť citylighty a billboardy, ale obrátim sa na profesionálov. Preto nechápem, prečo to isté neurobíš aj ty s webom. Očividne to nie je oblasť, ktorej sa venuješ, tak sa nesnaž fušovať do remesla iným.
pepipulo
Profil *
shaggy:
máš pravdu. K tomu fušovaniu - nejako ostro píšeš, pretože zase podľa tvojích slôv, každý kutil, ktorý by niečo začal kutilovať, by bol nazvaný fušerom, ktorý fušuje do remesla inštalatérom, elektrikárom, stavbárom, záhradkárom, opravárom, atď. atď.

Tým som nechcel povedať, že si kutilujem na svojej stránke, ale iba to, že prečo by si ľudia v IT sfére mali najímať iba profíkov z danej oblasti..

Samozrejme nechcem mať kutilskú napxxx stránku ;))
Preto sme zadali zákazku pre web dizajnérov na http://diskuse.jakpsatweb.cz/?action=vthread&forum=26&topic=108840

Rád dostanem vaše návrhy a samozrejme najzaujímavejší dizajn, ktorý prežite kritiku tohto webu si kúpim od autora.
Verím, že neostanete pri kritike a tiež pošlete nejakú ponuku.

Dík.

Peťo J.
obchod@cicero-reklama.sk
aduben
Profil *
Nevím jestli to tu už někdo nepsal:
1.proč se obrázky po najetí myši zastaví
2. kliknu na promotion a stranka je vlevo, když není stejná , bylo by dobré, teda aspoň já si to myslím, aby byla pozicovaná téže na střed
3.proč se menu rozbalí alle při opětovném kliknutí opět nezabalí? vypadalo by to lépe:-)
aduben
Profil *
aduben:
Verím, že neostanete pri kritike a tiež pošlete nejakú ponuku.
to by stálo za pokus......
pepipulo
Profil *
Takže ako som sľúbil. Dávam sem na hodnotenie dizajny, ktoré sme dostali...

www.cicero-reklama.sk/newweb/dolezal.jpg
www.cicero-reklama.sk/newweb/martin20a.png
www.cicero-reklama.sk/newweb/matuspetrila.jpg
www.cicero-reklama.sk/newweb/nedian-design.png
www.cicero-reklama.sk/newweb/prochazka.png
www.cicero-reklama.sk/newweb/slayer191.png
www.cicero-reklama.sk/newweb/aceweb1.jpg
www.cicero-reklama.sk/newweb/aceweb2.jpg
www.cicero-reklama.sk/newweb/aceweb3.jpg
www.cicero-reklama.sk/newweb/aceweb4.jpg
www.cicero-reklama.sk/newweb/aceweb5.jpg
www.cicero-reklama.sk/newweb/aceweb6.jpg
www.cicero-reklama.sk/newweb/aceweb7.jpg
www.cicero-reklama.sk/newweb/aceweb8.jpg

Budem čakať na vaše reakcie. Grafikom zatiaľ ďakujem za ich dodané práce.
pepipulo
Profil *
Všetky web dizajny vyššie uvedené sú duševným vlastníctvom ich autorov a ich zneužitie je trestné !
tozi
Profil
Asi naj vyzerá www.cicero-reklama.sk/newweb/prochazka.png a www.cicero-reklama.sk/newweb/dolezal.jpg .Avsak su to nedotiahnute dizajny...
pepipulo
Profil *
tozi:
prečo ? čo tomu chýba ? mne sa páči dolezal

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0