Autor Zpráva
Romanticka
Profil
CBS

hodnotte design
kohout
Profil *
Tohle je hodně povedený, ale myslim že hlavička docela křičí, je moc světlá a zdá se mi to na tom divný. Jinak OK
Darkman
Profil *
a) zkontrolujte především, zda je odkaz na stránku funkční (hodnotit nefunkční web prostě nejde, pokud bude odkaz nefunkční několik hodin, bude prostě smazán)

Inak neslo mi to ani nacitat z WZ
Fred
Profil
Romanticka To logo jsi dělal ty? Je moc pěkný, hlavně kvůli češtině cbs = ce be es, tím jak to b připomíná e to vypadá jak nápověda k výslovnosti :-)
Boy
Profil
Jediné, co mému oku nelahodí je vržený stín u hlavičky.....nevím jak by to vypadalo bez toho stínu, ale myslím že lépe anebo když už stín, tak ho zkus dát s nulovou vzdáleností....uvidíš jak to bude vypadat... a celkově se mi k všeobecně použitým hranatým okrajům nehodí kulatý tvar kolem nápisu Navigation....to je vše jinak je to nádhera, ale myslím, že jsi ho ještě úplně nedodělal a chceš vědět, jestli má v tomto směru cenu pokračovat....to má.
mat
Profil
Romanticka

to CBS v hlavičce opravdu vypadá jako CES, být zástupcem té firmy, odmítnu to, obchodní jméno je prostě obchodní jméno, pokud ho nebude zákazník moct rozluštit, je sebehezčí web nanic...
Acci
Profil
Pěkný, rozhodně lepší nynější stránky CBS
Romanticka
Profil
To logo jsem delal ja, ale uz je tak vymysleny. Jen sem si ho vytvoril znova.
flying gentleman
Profil
Co si budem nalhávat, zase je tam jedna spokojená pracovitá ženská, která nemá podle mýho firmou nic společnýho a vyloženě mě odrazuje! nemám prostě rád tady ty dokonalý pracovnice a pracovníky, kteří se na každým druhým webu nějaké firmy usmívají zpoza monitoru, tot muj nazor.
Romanticka
Profil
Muzu tam dat i jiny...
Fred
Profil
Pardon OT flying gentleman tak to se tady umlátíš smíchy http://www.dfens9.wz.cz/mgr2.html :-)
flying gentleman
Profil
Jo, tak presne takový fotky na stránkách nesnáším, to ses vážně trefil Frede:o)
Romanticka
Profil
:))
habendorf
Profil
Fred: ROFL! Poslední fotka je geniální.
Fred
Profil
Tak jo i když to je proti pravidlům, ale ještě jeden http://www.dfens9.wz.cz/corbis.html
japlavaren
Profil
To je vtip??- mne sa zobrazil obrázok!!
habendorf
Profil
:o))
Romanticka
Profil
to je mazec
mat
Profil
dfens je dobrej, má talent, jeho blog mám rád...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0