Autor Zpráva
sokolik
Profil *
Prosím o kritiku webu a všetkých jeho aspektov: http://www.varenie.eu/
mckay
Profil
sokolik:
Je to pěkné, ale přijde mi, že design by se spíše hodil pro web, který není o vaření, nenapadá mě na co přesně, ale na vaření je takový moc "prezentační". Tím myslím, že to vypadá jako web nějaké služby.

Chválím za validitu.

"Celkovo dotazov na db: 18 " To je možná, stejně jako čas za který se vygenerovala stránka, zbytečná informace pro lidi, kteří hledají nějaké recepty, co myslíte?

Nelíbí se mi špatná kvalita obrázků v článcích, apeloval bych na ty, kteří je přidávají, aby přidávali pořádné obrázky.

Na závěr bych rád přidal deset bodů za tento recept. Je to moc dobré :-))
kiss
Profil *
mně se web moc moc líbí, konečně něco nového, moderního, už to nejsou ty staré ohráté trapné hranaté, jednobarevné weby bez obrázků. Pořádně zapracuj na marketingu a myslím, že sklidíš úspěchy
swetko
Profil
Keď som otvoril stránku najprv som čakal že sa ten oranžový(fialovomodrý) obdĺžnik vpravo v hlavičke načítava a čakal som kam zapadne, potom som zistil že ostáva kde je. Vyzerá to ako rozhodený layout.

Hlavne mi vadí že položka "Ponuka receptáru" je rovnaká ako aktívna položka a ako keby bola súčasťou menu a pritom sa na ňu nedá kliknúť - chvíľku som musel skúšať o čo ide. Bolo by to treba nejako odlíšiť od menu.

Neviem či služba Kuchynské stopky je taká dôležitá aby zaberala jednu z troch pozícií v menu, keď už tak Chladnička sa mi zdá využiteľnejšia. Čo sa týka tých stopiek, neviem si presne predstaviť ak niekto varí a behá sa pozerať či už naskočilo okno čas uplynul - myslím že toto je jedna z mála situácií kedy by sa zvuk na stránke hodil.

Uvítal by som fotografie jedál, jedna fotka je za 100 hodnotení.

Menu Recepty v kategóriach by som možno vymenil s Ponuka receptáru, zdá sa mi dôležitejšie.

Inak veľmi pekná stránka, pre mňa celkom dobre intuitívne použiteľná.

//edit: tak fotky tam sú, len som si naklikal práve tie jedlá kde fotografie chýbajú, ale určite by si obrázok zaslúžilo každé jedlo
sokolik
Profil *
swetko:

No kazdy recept ma hlavnu fotografiu, ktoru moze uploadnut autor pri pridavani receptu a taktiez je tam moznost pridavat fotografie pre vsetkych uzivatelov ... je to pod postupom pripravy zalozka ..... a ak recept nema hlavnu fotku a niekto prida fotku v tej dolnej ponuke ..nastavi sa aj ako hlavna ....
Taurus
Profil
Hezký svěží čístý design. Dost mi ale chybí hover položky. Druhý řádek patičky je v podstatě zbytečný. V IE7 nějak divně skáče hlavička a v textech by se hodil vyšší line-height.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0