Autor Zpráva
Petr Čerňanský
Profil *
Zdravím, chci se zeptat co říkáte na web http://sila-pritazlivosti.cz/ ?

Co si myslíte o grafickém zpracování? Vidíte nějaké chyby?

Jsem antitalent na grafiku, ale snažil jsem se...
ShiraNai7
Profil
- k cemu je prakticky takova giganticka hlavicka? vim ze to jsou moderni graficke manyry, ale pri 1024*768 (ano, stale to nekdo pouziva) zabira pulku celeho maximalizovaneho okna
- na tlacitku prihlasit se je uriznuty ten text (FF)
- prihlasovani - ty cervene hvezdicky znacici povinna pole mi prijdou zbytecne.. u prihlaseni je jasne ze je treba zadat oboje
- odsazovani tlacitek hromadou nezalomitelnych mezer neni 2x pekna praktika
- validita?


Prosím používejte diakritiku a interpunkci
- ne diky
Moderátor Chamurappi: Piš prosím s diakritikou, porušuješ závazná pravidla, špatně čitelný příspěvek může být odstraněn.
jenikkozak
Profil
Obrázek v záhlaví webu je skutečně přehnaně veliký.
Texty obsahují nepřehlédnutelné množství chyb, např. opakované shlédnutí videa, čárky mezi větami v souvětích, překlepy...
Texty v horní navigaci jsou obtížně čitelné, ostatně zdvojení menu (horní i levé odkazují na tytéž stránky) je poměrně matoucí. Použití obarvených textů taktéž, neboť návštěvník může mít pocit, že červené odkazy jsou aktivní.
S tím Facebookem bych to nepřeháněl. Zatím se nikomu nelíbilo poslání nového hesla.
Formulář na přihlášení nemá přeloženou nápovědu. („You may login with either your assigned username or your e-mail address.“)
Zdrojový kód, ehm, raději nic...
Petr Čerňanský
Profil *
Díky.

ShiraNai7:
- Já vím že je ta hlavička moc velká, navíc ji mám v css jako pozadí a pak mám v tom divu prázdný png jako odkaz :D To mi ale dělá problém v momentě, kdy chce někdo obsah sdílet na FB, protože na FB se jako defulní obrázek ukáže to prázdné png. Nebyla by nějaká rada co udělat, aby se na FB objevoval nějaký mnou určený obrázek?

Jinak co se hlavičky týče, tak moc nevím jak ji změnit, kdyby někdo měl nějaký návrh, tak sem s ním, budu rád.

- O tlačítku vím, napravím.
- Co se týče hvězdiček, tak máš pravdu, odstraním je.
- Odsazování tlačítek :-) No dělal jsem to narychlo a spíš to hodím do tabulky.
- Na validitě zapracuji.

jenikkozak:
- Co se gramatiky a textů vůbec týče, tak jsem ještě nekontroloval, na to se chystám.
- Obtížně čitelné texty v horní navigaci? Mi se zdá, že jsou fajn:-) Ono, dal jsem je tam jen "na okrasu" :-) Z levé navigace by bylo divné je dát pryč, nevím co vymyslet.
- Červené texty pořeším, dám tam spíš nějaké plusko (+).
- Facebook je největší sociální síť. Má jej každý. Každý, komu se stránka "líbí" se o to může podělit se stovkami svých přátel. Podle mě ideální reklamní nástroj.
- Posílání nového hesla bych nechal tak, nikoho neurazí, myslím si.
- Ten překlad napravím, díky.
- Zdrojový kód... vím, ale není v mých schopnostech s tím něco udělat.

Díky moc a budu rád za další připomínky.
Railbot
Profil
Petr Čerňanský
jenikkozak zřejmě nemá nic proti implementaci Facebook pluginů, ale správně upozornil na jejich nesmyslné využití, kdy máš například tlačítko Like i na stránce se zasláním nového hesla.
Petr Čerňanský
Profil *
Omlouvám se, už chápu. Ale mám to v hlavičce template a zobrazuje se mi to úplně na každé stránce. Ale můžu tam dát nějaké IFy.

A chci se zeptat, nevypadá přechod na fórum moc "divně"?
igamenir
Profil
První, co mě napadlo bylo Uff. Druhé, že netuším, o čem ten web je. Pak jsem si začal číst Vítejte.., abych se to dozvěděl. Ale nic jsem se nedozvěděl, jen že se to dozvím z Tajemství. A navíc mě při čtení hodně rušili všechny ty barvy.
Flay
Profil
Asi bych se to snažil ladit spíš do stylu toho "Tajemství", tj. hnědo-červené barvy, jako pozadí třeba poškrábaný pergamen atd. Tohle se mi k tomu vůbec nehodí.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0