Autor Zpráva
JAAkub
Profil
Nazdar,
tak už som tu zas s našou novou stránkou triedy VII.B - ZŠ Tematínska.
Čo na ňu poviete ?
Čo sa bude prerábať:
Menu (ale Flash-ové zostane) - pribudnú efekty, pridajú sa stránky, a odkaz na prihlásenie alebo registráciu
Chat - bude sa dorábať - smailíci :D

Ďakujem
Jan Tvrdík
Profil
JAAkub:
Znemožni nahrávání PHP souborů.
JAAkub
Profil
Jan Tvrdík:
Asi som nepochopil :(, myslíš include() ??
jksdf
Profil
užívaťeľ, ďeň ...
Skús si dávať pozor na gramatiku.
JAAkub
Profil
jksdf:
viem, aj ja som to objavil, pisal to moj kamarat, on neni moc gram. zrucny...
JAAkub
Profil
Prosim, neviem, ci to bol niekto z vas, ak ano prosim nenadavajte a nespamujte chat... pokus o JS alebo PHP je v chate nemozňý
peter577
Profil *
JAAkub:
chcem sa ťa opýtať, aký CMS systém si použil?
JAAkub
Profil
peter577:
Ziaden, vsetko vlastna vyroba
Ivy
Profil
Je to jednoduché, ale líbí se mi to. Pokud jsi žákem té třídy tak mi to připadá jako obdivuhodný výkon a předpovídám ti hvězdnou kariéru.
Oprav si chybky:
"Ďalšie informácie, z prvého funkčného školského dňa očakávajte zajtra (Po, 6. septembra) o 10:00 v článkoch."
Trochu neaktuální. Odkaz na článkov nefunguje - "Adresa URL není korektní a nemůže být načtena."
"Prosím, počkajte na začiatok školského roka.... " Je už dnes také trochu neaktuální (Galerie).
Co znamená "Hosť tashe Automatický hosť - heslo : tashe" Znamená to, že se tam můžu přihlásit?
Na K-Webs alias Kubo Webs (to bych ti doporučila sjednotit) se mi při jednom načtení objevily html tagy a je to tam ujeté - linky překrývají text.
RHS studio je hádám taky tvůj projekt, to co je vidět se mi líbí úplně nejvíc.
JAAkub
Profil
Ivy:
Dakujem :)

"Ďalšie informácie, z prvého funkčného školského dňa očakávajte zajtra (Po, 6. septembra) o 10:00 v článkoch."
Trochu neaktuální. Odkaz na článkov nefunguje - "Adresa URL není korektní a nemůže být načtena."
Ano, chyba CKEditora :)

"Prosím, počkajte na začiatok školského roka.... " Je už dnes také trochu neaktuální (Galerie).
Práve fotky nahrávam, ale zmizne to

Co znamená "Hosť tashe Automatický hosť - heslo : tashe" Znamená to, že se tam můžu přihlásit?
No to bolo pre testerov, pre DJPW, zabudol som napísať

Na K-Webs alias Kubo Webs (to bych ti doporučila sjednotit) se mi při jednom načtení objevily html tagy a je to tam ujeté - linky překrývají text.
To je už neaktívne, pracuje sa na novej stránky
peta
Profil
flash nebrat :)
nadpisy - stejny margin zhora i ze spodu
pismo - odstinovat jemne do sede (444?), lepe zapasa do sedeho pozadi. totez odkazy, totez paticka, pismo do zlute (431?)
stranka hry - neni zvyraznena zalozka
stranka ulohy - nelibi se mi nejednotnost v odkazech se stranku hry a s uvodni strankou
stranka uvod - tam by to chtelo mozna vic informaci a presnejsi. ZS sice kazdy vi, ale je dobre to rozepsat, pokud zkratka je pouzita prvne.
schazi mi tam zalozka se seznamam jmen, tridnim ucitelem, reditelem skoly, predsedou tridy, ... :)
Zechy
Profil
peta:
flash nebrat :)
"Na přístroji kde běží Flash by se dala usmažit vajíčka." - Aspon to tak na mém muzejním exponátu je :)
peter577
Profil *
A ako máš teda riešenú tu registráciu a prihlasovanie uživateľov?
Jakub2
Profil *
JAAkub: Jak ses naučil psát ty weby, já jsem se učil html z knížky a teď bych se chtěl ještě naučit PHP.
peta
Profil
OT
Zechy: No, oni experti zpackaji pri vytvareni te animace online komunikaci, to neni jen o flash. Si vsimni, ze to neustale prenasi data, jak blazen. Kdybys mel platit kazdy preneseny bitik, tak se nedoplatis. Priklad Facebook, hra Shakes & Fidget.
Muzu potvrdit, ze na notebooku se mi ta hra (flash) silne prehriva, vypadava v pripade, ze mam v jinem okne pusteny chat (jquery), nebo otevru stranku idnesu (flash). V pripade idnesu se pobije flash a jeden z nich to asi nevydrzi, zrovna hra. Ale v pripade toho chatu hadam, ze ta hra ma asi synchronizaci a kdyz se to neshoduje, protoze prohlizec zatizim jinou strankou, tak to proste hapne :) Dela mi to ve FF. Kdybys mel zajem, prenecham ti tam ucty prave z techto duvodu a zabirani casu.

Jakub2:
Jo, kdyz ted procitam neco kolem toho prihlasovani a registrace, tak k tomu mam tez par pripominek.
* zarovnani kazdeho toho okenka (margin padding) je mimo mrizku, cili nesymetricke a nesymetrie je nepritazliva (zvlast u zen :) )
* formulare, uprednostnovana konstrukce je v tabulce zarovnani zleva
nazev skupiny
nazev policka [........]
nazev policka [........]
nazev skupiny
nazev policka [........]
nazev policka [........]
Treba spatny priklad prihlasovaci formular, totez formular pro psani zpravy na chatu, registrace, formular na strance zmenit temu tlacitko upload... atd, sjednotit vzhled, strukturu.
Muzes mrknout na takovy polotovar sjednoceni vzhledu, co asi pujde uplne prepracovat, protoze si tu desne vymysli :)
http://axpsu.fpf.slu.cz/~web/web-docu/web-docu.htm
flz
Profil
jeden z lepších triednych webov... ja som tiež chodil na Tematínsku, ale v Bratislave :)
JAAkub
Profil
Viem viem, flash... Ale bohužiaľ, čo neviem dodnes je tvoriť menu v HTML a CSS.. A nechcem tam mať nejaký template...
Jakub2:
Ja som začínal v MS FrontPage :)... PHP ma len tak raz napadlo že sa ho naučím... Som samouk.
peter577:
Bohužiaľ cez FWrite atď... Ale zložka v ktorej sú údaje je neprístupná z prehliadača.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0