Autor Zpráva
gotye
Profil *
Dobrý den,prosim o názor na webové stránky http://www.jeanpaulgotye.site50.net
jenikkozak
Profil
Není klikací hlavička.
Zdrojový kód je vážně <div>ný, obsahuje stovky tagů <div>. To bude použitým RS.
U textu v patičce by to chtělo doplnit čárky mezi věty v souvětí. Anglické fráze by měly být přeloženy do češtiny.
Celý rámeček Odkazy je zbytečný.
Někde na webu návštěvníkovi tykáte („sleduj“), jinde vykáte („klikněte“), měl byste to sjednodit. (To je ale jen detail.)
Názvy položek v menu 3. úrovně se nezobrazují celé.
Odkazy by měly být podržené nebo aspoň jinou barvou písma. Není poznat, co je odkazem (např. na stránce Darovanský dvůr).
Proč máte na úvodní stránce všechen text zapsaný v nadpisech, kdy navíc nejsou jednotlivé úrovně od sebe odděleny? Aby veškerý text mohl mít vlastnost text-transform s hodnotou uppercase?
Ale hlavně - použité písmo (Monotype Corsiva) se velice špatně čte.
Takže můj názor? Určitě je co zlepšovat.
Ivy
Profil
Mě to písmo taky odrazuje, a to tak že nemám ani chuť se proklikávat někam dál a ani to číst (momentálně mám času jen 5 minut).
jenikkozak
Profil
gotye:
Ještě jsem si všiml, že druhá úroveň menu má u jednotlivých položek příliš velký padding, takže se mi otevřené menu „GOLFOVÁ HŘIŠTĚ“ nevejde na stránku, aniž bych musel rolovat nebo měnit výšku otevřeného okna. (Nepoužívám maximalizovaná okna.)
Obrázek kufrů na spodní části stránek se barevně i stylem nehodí k ostatním prvkům na stránce.
Rámeček „Stránky Golf“ se mi zdá být zbytečným, protože pouze duplikuje hlavní navigaci, která by naopak mohla být trošku větší, neboť je zvláštní, že položky druhé úrovně mají výrazněji větši padding než položky jim nadřazené.
Dále nevím, proč bych se měl na webu registrovat, nebo pro koho je vlastně ta registrace určená?
To, že v titulku úvodní stránky chybí diakritika, je také detail.
peta
Profil
gotye: ty jsi nepritelem webu?
* menu bych dal prvni pismeno velke, dalsi male
* menu vlevo, pismo nadpisu bych dal mensi, pismo obsahu urcite mensi, hlavne bych tam sjednotil odsazeni od ramecku a textu mezi sebou. Mas treba nadpis Galerie golf, odsazeni nahore 0.5, dole 1. Pokud uprostred te 1 nebude cara, tak to vypada opticky divne. Mohl vys pridat pri prejizdeni odkazu podtrzeni.
Jinak, kdyz delas s kulatymi rohy, tak dobre vynika, kdyz delas odsazeni az za zakulacenim, ze to beres jako bezbarvy ramecek
.__
/__ ramecek
||….oblast textu s paddingem od spodni a leve strany ramecku (v pripade nadpisu zhora mozna nemusi byt, vyzkousej a zvol tu variantu, ktera se libi vic)
* stred, zacni znova a vypravuj si manual, jak ma ktery prvek vypadat (viz prvni ma poznamka o nepratelstvi :) )
* prava, leva strana, galerie, tam by to chtelo mozna ty obrazky zarovnat na stred, kdyz tam nemas zadny text a sirka obrazku nevyplni prostor rovnomerne

* spodek, paticka - paticku delat co nejmensi, pokud nema pro prohlizitele stranky vyznamne sdeleni. Navic ji asi budes cpat do kazde stranky.

"Vše o golfu a cestování, poradíme vám kde hrát golf, video návody jak hrát golf, cestopisy a rady pro cestovatele a vše o cestování. Nakupte své golfové vybavení právě u nás. "
Pryc, pripadne do jednoho z ramecku po strane.

"Kontakt | Jean Paul Gotye | Vše o golfu a cestování"
Pryc, odkaz o golfu muze byt v ramecku po strane, kontakt tam je asi take, ale ten je asi jediny uzitecny z toho. Bohuzel k nemu nemas dalsi rozumne veci, tak bych tam ten radek nedaval. Jean Paul Gotye je duplicitne na dalsim radku s kopyrajtem, takze bych udelal odkaz z nej.

"Copyright © 2010 Jean Paul Gotye. All Rights Reserved."
Copyright = ©, opet duplikujes

"Golf je sport ušlechtilých lidí a gentlemanů, hrajte ho pro radost a dobrý pocit ze sebe sama."
To bych dal nekam nahoru, mozna nad cervene menu. Muze to byt zajimava upoutavka pro navozeni atmosfery stranky.

Moderátor Chamurappi: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
gotye
Profil *
jenikkozak: Ivy, peta, jenikkozak
Děkuji za názor,už jsem to předělal snad to už je lepší :-)
Ivy
Profil
Písmo se už dá číst. Co mi vadí teď je to, že ty blikající reklamy totálně přebijou všechen ostatní obsah. (Ale ber to s rezervou, já blikající věci nesnáším. Z jakékoliv stránky, kde se objeví a nedá se s nima někam "odjet" okamžitě odcházím.) V každém případě bych doporučovala poněkud decentnější. Pokud to vážně musí blikat, dej to dolů do banneru. Když si tu blikající věc zakryju rukou tak vidím že tam máš zajímavý fotky. Proč je uprostřed každé fotografie tvoje jméno? To je ochrana proti kopírování? Mě osobně to ruší.
Ta zebra vpravo má nějaký vyšší smysl? Docela mě to svádí abych na ní klikla. Pravidla golfu jsou moc dlouhá. Nechceš udělat stručný výtah? Ten bych si přečetla, takhle jsem skončila na straně 3 (má to 82 stran).
gotye
Profil *
Ivy:
ok,reklamu dám menší,co se týče fotek,ano ochrana proti kopírování (asi to odstraním),a co se týče té zebry,tak se to má následovně:stránka je rozdělena na dva směry golf a cestování nalevo, golf proto nahoře ten golfista, a napravo cestování proto ta zebra :-),k výtahu pravidel se chystám ale zatím není čas.
díky za názor
gotye
Profil *
hotovo předěláno snad už je to OK!? ;-)
Ivy
Profil
Ano, to Aukro mě už neodrazuje. Zato je teď to první na co mi padnou oči je Zapni TV (a kdybych měla rozvernou náladu tak to udělám aniž bych se na tvé stránce zdržela, když mi to tak důrazně doporučuješ). Taky bych ti navrhla zapracovat na úvodním textu, takhle to na mě působí jako docela prvoplánová reklama na tvoje prodeje na Aukru. Prodloužit, dodat zajímavosti, ..... "Přístupná veřejnosti bez nutnosti registrace." je heslo a ne věta. Za tečkou na konci věty doplň mezery. Možná bys taky mohl návštěvníkům vysvětlim, proč spojuješ golf a cestování na jedné stránce.
gotye
Profil *
Ivy:
Opraveno a upraveno,zbytek dodělám :-)
Děkuji
Ivy
Profil
Že pořád šťourám: Anketa je určitě dobrý nápad. Nicméně odsunula fotky, které se tak dostaly až pod ní a myslím že je to velká škoda. Zvaž přemístění ankety (možná do levého bloku pod Galerie Golf?) nebo nějaké jiné uspořádání tak, aby se fotky dostaly zase nahoru jako to bylo v předešlé verzi.
gotye
Profil *
Ivy:
A jeto :-)
gotye
Profil *
Dnes jsem přesměroval stránky na: http://www.golf-cestovani.comoj.com
z důvodu padání serveru na kterých byli stránky http://www.jeanpaulgotye.site50.net

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0