Autor Zpráva
Rocker98
Profil
Ahoj koukněte se plsík na moje webovky jsem začátečník a báví mě psát v html , ale zajímá mě názor ostatních

www.rocknroll-site.wz.cz

Děkuji Radim. :-)
mkroulik
Profil
Abych byl upřímný, moc se mi nelíbí celkově. Několik konkrétních věcí, jež mi vadí:
- příliš mnoho barev v ostrém kontrastu (červená, světlezelená a žlutá na černé). Zkus se inspirovat na www.colorschemedesigner.com/
- nadpis "menu" je zbytečný, je to pochopitelné i bez něj
- levé vertikální menu je nalepené na okraj stránky - nevypadá to dobře
- na úvodní stránce není žádný obsah. Jak mám vědět, co vlastně na stránkách můžu čekat?
- "plamenný nápis" v hlavičce je špatně čitelný, "welcome", je podle mého názoru zbytečné
- "thanks to Jak psát web" - buď dolů do patičky, nebo úplně smazat (doporučuju)
- stejně tak do patičky odsunout i bannerovou reklamu od webhostingu
- stránky jsou česko-anglicky. Pro koho jsou vlastně určeny?
pavuk
Profil
Nevím co přesně bys chtěl hodnotit, na stránkách nic není, odkazy vedou většinou vysloveně "nikam", a ten vzhled sám sobě působí jako by se narodil zároveň s Tinou Turner... R'N'R sice je nesmrtelnej a pekelně starej, to ale neznamená že stránky o něm musí vypadat jakoby vznikly zároveň s ním.
Chtělo by to dát stránce rozumnou šířku, většinová konvence počítá s 690px, odkazy s kytarkou působí dost infantilně a neuměle. Barvy jsou agresivní jak Ozzy v rozkvětu, ale emají jeho švih, jak říkám, nikde nic, videa z youtube to nezachrání.
Posurfuj, rozhlídni se, inspiruj (nemyslím okopíruj), promysli, ....
Rocker98
Profil
mkroulik:
Ano, tyto věci mi taky vadí, ale menu nadpis se mi líbí a ten obsah stránky jsou cca 3 týdny staré tak je to doufám pochopitelné. Doufám že tyto chyby napravím tak sleduj změny na stránkách :)
Rocker98
Profil
pavuk:
fajn souhlasím , akorát jsem nepchopil co myslíš tím odkazy nikam nefunguje nebo co se děje ??
jenikkozak
Profil
Rocker98:
- Fonds není fonts. EVRY není VŠECHNO.
- Tři otazníky a vykřičníky za sebou, a navíc s mezerou ?!?!?!
- Do titulku bych nedával „Welcome“ ani „---<“
- Pozor na komentáře ve zdrojovém kódu. Webzdarma je, zdá se, zákeřný: „<!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0--><!--WZ-REKLAMA-1.0-->...(asi stokrát)“
- Klíčová slova z hlavičky raději vyhoď.
- Koukám, že používáš dva elementy body.
- „<p style="text-align: center">“, které se ti na stránce mokrát opakuje nahraď jiným než inline stylem.
- A rozhodně nedávej 5 prázdných <p> za sebou. Chceš-li mezeru, použij CSS vlastnost padding nebo margin.
Zkrátka zdrojový kód není moc hezký. Nebudeš tomu asi věřit, ale dá se to napsat mnohem jednodušeji, když to tak uděláš, bude se ti stránka snáze spravovat.
Rocker98
Profil
jenikkozak:
díky webzdarma je zákeřný a ty chyby opravím je mi teprv 11 tak je doufám pochopitelné dělat chyby v AJ :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0