Autor Zpráva
Petr Jeník alias Malej Jarda
Profil *
Rád bych Vám představil nový projekt Werb.cz

Jedná se o aukční systém úzce specializovaný na prodej internetové reklamy, webových projektů a domén.
Určený je pak především právě pro bannerovou reklamu

Ve fóru je možné dále nabízet služby spojené s weby a také prodej odkazů či PR článků. Totéž je možné pochopitelně i poptávat.
Systém nabídek a poptávek je provizorní a ve fóru dlouho nezůstane a přesune se na hlavní stránku Werb.cz stejně jako aukce.

Budu rád, pokud se Vám bude systém líbit a začnete jej využívat. Rád budu také za náměty a připomínky k webu. Mějte na paměti, že finální podoba webu se teprve rýsuje.

Budu se těšit na shledanou na tržišti nejen bannerové reklamy Werb.cz

Petr Jeník alias Malej Jarda
Bubák
Profil
Tak je to Názor na stránku, nebo Práce a zakázky, nebo spam?
Čmelda
Profil *
Tohle je reklama, když po nás chceš, abychom to využívali :)
Davex
Profil
Že by se sem začínali přesouvat webtržníci?
Petr Jeník alias Malej Jarda
Profil *
Tohle je představení projektu. Žádnou takovou sekci jsem tu ale nenašel, tak jsem vložil tento post sem, do Názorů na stránku, protože mi to přišlo tomu nejbližší.
Možná to opravdu mohlo být v sekci Práce a zakázky protože na Werbu se dají inzerovat právě i zakázky.
Pokud jsem se svým postem někoho dotkl, tak se omlouvám.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Davexe:
Že by se sem začínali přesouvat webtržníci?
Z vypuzených webtržníků se stanou werbežníci? :-)

Myslím, že větší šanci by měl projekt, který se otevřeně přihlásí, že chce v tomto oboru nahradit Webtrh. Sice by musel přiznat, že jeho cílovou skupinou je „odpadní“ větev Webtrhu, ale pokud chce utrhnout kus komunity, jakási návaznast se mu vyplatí.
LuKo
Profil *
Koukám, že s designem moc práce nebylo :-) Inspiraci Aukrem by leckdo mohl nazvat (s)prostou kopií a měl by asi pravdu ;-)
Petr Jeník alias Malej Jarda
Profil *
[#6] Chamurappi
Díky na ty Werbežníky - docela se to mezi lidmi ujalo - budu si pamatovat, kdo je autorem :)

K těm šancím - uvidíme - k tomu, že jsme odpadní skupinou Webtrhu se rozhodně nehlásíme protože tak to není. Ikdyž každý na to může mít svůj názor.

[#7] LuKo
Současný design je pozůstatkem ze systému, který používáme (auktiva.cz) a rozhodně to není finální podoba. Změní se nejen design, ale například i rozložení HP i například detailů aukcí, které se pro náš účel příliš nehodí a uživatelé nám už teď začínají psát své postřehy a náměty, které při zpracovávání nových funkcí i vzhledu bereme na zřetel.

Všem díky za zájem.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0