Autor Zpráva
MartinBen
Profil
Dobrý den všem,

budu rád za konstruktivní kritiku mnou vytvořeného webu. Pokud si můj web prohlídnete, prosím o zaslání informace, zda se Vám zobrazuje text v pravém hnědém obdélníku celý. U několika málo pc se mi stalo, že to tam celé nebylo (mělo by to končit slovem "poznávacích cest"

Děkuji všem :-)

www.dovolenanamiru.com
Webotikon
Profil
MartinBen:
Grafický návrh nie je zlý, no takéto weby vynikali najmä v 90-tých rokoch. Dnes sa od takýchto prezentácií očakáva trochu viac.

<meta name="description" content="Dovolená na míru">
<meta name="keywords" content="Dovolená na míru">
...týmto meta tagom by upravil hodnotu. „Dovolená na míru“ je dosť slabý popis.

font-size: 1em;
Veľkosť písma by som definoval pomocou kľúčových slov a následne upravoval v percentách. Podľa môjho názoru je to lepšie riešenie.

Pozri si stránku s vypnutým načítavaním obrázkov a zistíš, že sa ti nezobrazuje text na pravej strane a odkazy v menu pri hover efekte. Taktiež chýba textová alternatíva pre hlavičku webu.

U několika málo pc se mi stalo, že to tam celé nebylo (mělo by to končit slovem "poznávacích cest"
Text sa mi zobrazil celý...
Darker
Profil
Formulář:
1. Vzalo mi to tenhle mail :tretr.@com
2. A práydná ostatní pole.

Zbztek později.
Darker
Profil
pokračování...
Nadpis a záhlaví:
1. Proč to není text, ale obrázek? Mohl by mít menší rozlišení, aniž by to bylo vidět.
2. Web nemá ikonku.
3. Ty obrázky pod nadpisem nic nedělají, jen mě nutí srollovat dolů abych viděl zbytek. A ten blikající nápis nad slony je otravný.

Menu:
1. Hlavní menu je malé, nevýrazné a má ošklivý hover.

Vzhled:
1. Zmatek nad zmatek. Nevidím systém uspořádání hlavní strany, je tam jedno přes druhé.

Zdrojový kód:
1. Formulář zjevně vůbec nemá ochranu proti zasílání nesmyslných dat, natož proti spamu.
2. O tom jestli se zpráva odeslala bych se rád dověděl jinak, než na bílé obrazovce s oznámením v rohu.
3. Kolikpak můžu odeslat mailů za sekundu? Deset? Nezkoušel jsem to, ale podezřívám Tě, že adresáta nechráníš proti spamu.

Pro administrátory:
Proč nemůžu předchozí post editovat? Je to proto, že jsem ho psal z jiné IP?
MartinBen
Profil
[#3] darker
Díky některé tvé postřehy mě zaujaly. Především postřehy týkající se spamu. Děkuji za upozrnění. Chybama se člověk učí.

Jinak ke vzhledu a organizaci stránky - Vše je dle jasné šablony klienta.
Darker
Profil
MartinBen:
Vše je dle jasné šablony klienta.
Dobře mu tak.
MartinBen
Profil
[#2] Webotikon

Taky děkuji za cenné rady. Pomohly mi :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0