Autor Zpráva
osxfil
Profil
Nejsem webdesiger, ani kodér, webovky dělám vždy spíš z nějaké nutnosti. Pro svého klienta, kterému zajišťuji výrobu online verze jeho časopisu (který tam je samozřejmě také) jsem teď vytvořil nové stránky. Prosím o jejich zhodnocení a případné názory jak něco vylepšit či změnit. Díky.
Darker
Profil
Odkaz:www.packaging-cz.cz

Nadpis a záhlaví:
1. Proč je nadpis obrázek ane text?

Obsah:
1. Proč, PROČ vidím v rohu anglicky napsané stránky českou vlajku? Co tam sakra dělá?
2. Ještě že mám ABP, protože jinak bych z toho blikání reklam už dostal epilepsii.


Dál jsem se zatím neporokousal...
osxfil
Profil
Díky za reakci, k logu - to je logo podle grafického manuálu firmy, takže i když vypadá jako text, tak má svoje pravidla a musí být ve stanoveném tvaru, což textem neudělám (snad jedině pomocí cufónu apod., který umožní umístit na webu libovolný font, ale i ten z toho nakonec udělá obrázek).
ad česká/slovenská vlajka znamená možnost přepnutí do uvedeného jazyka (viz titulek odkazu), tzn. že pokud na českých stránkách vidím anglickou vlajku, tak po jejím kliknutí se přepnu na anglickou verzi dané stránky (pokud existuje) anebo na úvodní stránku anglické sekce (a samozřejmě to je naopak v anglickém jazyce)
ad reklamy - je to zpravodajský web o jistých oborech podnikání, na který samozřejmě inzerenti z oboru umisťují za peníze svoje reklamy (viz odkaz "Pro inzerenty" na daných stránkách), takže v tomto případě opravdu nevím co bych s tím mohl dělat.

P.S. dík za vložení odkazu na stránky do vlákna, nějak jsem na to zapoměl
WanTo
Profil
Nesedí mi tam ten velký tlustý rámeček. A hromada reklam. Jinak se mi líbí layout - ale té stránce jakoby něco chybělo, těžko říct co.
peta
Profil
FF 500x500
* nedokresluje pozadi vpravo
* okraj zleva ma kazdy prvek jiny, neco je natlaceno uplne na nem
V podstate z cele stranky bych nechal jen spodni grafiku v cerne. To ostatni se mi tam vubec nelibi.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0