Autor Zpráva
Autokotvald
Profil *
Dobrý den,

prosím o názor na stránku www.autokotvald.cz

Děkuji.
Kcko
Profil
Hlavička ani patička tam graficky nezapadá, je to takové nudné. Jinak barvy příjemné, ale chtělo by to dodělat.
Autokotvald
Profil *
Ono je tam obecně málo obsahu, tak to chtělo výraznou hlavičku.
Kcko
Profil
Autokotvald:
S tím problém nemám, ale musí to mít nějaký nápad, a ne prsknout fotku do obdelníku ;-)
Ono by to chtělo aby patička i hlavička měla 100% šířku s nějakým motivem a do toho šikovně zasadit fotku nebo koláž.
Zkus to promyslet.
Darja
Profil
Můj první dojem byl, že firma prodává nová sportovní auta (soudě dle loga a aut v hlavičce). Nicméně, není tomu tak, jedná se o prodej obyčejných ojetých aut. Takže dost klamavé.
Nechápu modré pozadí u nabídky vozů.
Proč je v kontaktu na místě hlavičky mapa?
Proč je možnost dát vyhledat nabídku vozů z r.v. 1910, když tam žádné není a s největší pravděpodobností asi nikdy nebude?
Frozen
Profil
Darja:
Proč je v kontaktu na místě hlavičky mapa?
mě osobně to přijde jako dobrý nápad jak se vypořádat s mapou. Já bych to neměnil.

Nechápu modré pozadí u nabídky vozů.
To mě taky bije do očí, navíc by to chtělo zarovnat spolu s logem.

Jinak jak píše Darja, taky jsem při prvním pohledu čekal, že firma prodává nové sportovní vozy.
Autokotvald
Profil *
Ta modrá u nabídky vozů je bohužel dané tím, že je to iframe z jiného serveru, snad předělají.

Auta nahoře se budou měnit na obyčejnější česká.

Mapu bych také rád zachoval
Petr ZZZ
Profil
Klikl jsem na nabídku vozů a když se dvě minuty cosi načítalo a nenačetlo, odešel jsem k rakouské konkurenci.
Zuzana74
Profil
Ta mapa se tam vůbec nehodí, prostě nehodí. Hlavička musí být jednotná.
Taurus
Profil
Trochu bych zvětšil písmo. Nebo aspoň <li>, to mi přijde ještě menší a špatně se čte. V IE je to rozhozené. Nepřístupné stránky - bez obrázků nečitelné. Chybí mi tisková verze. Měli jste to dát k hodnocení, až by byly skutečné obrázky, takto to vypadá hezky a klame to. Navíc dobrá fotka je základem dobrého webu… Takže i proto. A mapka v hlavičce mi vůbec nevadí. Jinak v celku pěkné.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0